Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin_franz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin_franz

  1. Tego niestety nie wiem
  2. marcin_franz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Też miałem u siebie ten problem. Wystarczyło podgiąć jeden ze styków znajdujących się pod czarną klapką (jeden styk odpowiada za otwieranie, a drugi za zamykanie). Klapkę trzeba delikatnie podważyć i wysunąć. Potem najlepiej załączyć zamykanie, oraz otwieranie i obserwować jak zachowuje się styk pod klapką.
  3. W polifcie jest to kstka A pin 6.
  4. Ten moduł się raczej nie połączy. Pozostaje zmiana na pełny fis.
  5. Jutro do południa zerknę i Ci napiszę. Też u siebie miałem problem z podświetleniem i musiałem rzeźbić.
  6. Chodzi O tą małą. Ja ją wypychałem od środka. Ale trzeba ją chyba podważyć i wysunąć.
  7. Ten czujnik masz w pompce. Na zdjęciu nad cyferką 3 jest pod klapką. Tam masz blaszki. Jedną musisz podgiąć. Jak rozbierzesz to będziesz wiedział o co chodzi.
  8. A pompka w bagażniku pompuje? Może być też jakiś problem w kostkach przy nogach kierowcy.
  9. Chodzi Ci o centralny z pilota, czy poprzez wciśnięcie rygla w drzwiach, ewentualnie przekręcenie kluczyka?
  10. marcin_franz odpowiedział(a) na lapa9 temat w Audi A4 B5
    A masz w ogóle xenony? Ja z kolei nie słyszałem o jakimś przycisku, który z włącza całe oświetlenie. Możesz pokazać ten przycisk?
  11. Tak może to być wina tego wężyka, a mogą to być zapieczone kierownice turbo.
  12. Jest to błąd napinacza pasa kierowcy chyba. Na początek skasuj go i zobacz czy pojawi się ponownie.
  13. Zależy tez od temperatury. Jak jest nie za gorąco, to będzie chodzić. U mnue do 20 stopni też chodziła i chlodziła, ale już powyżej sprężarka szalała. Prawdopodobnie ciśnienie było za wysokie i jakiś czujnik ją odłączał.
  14. Bo jakbyś miał licznik jaegera to by mogło wiele wyjaśnić, ale masz vdo. Ciekawe te błędy, ponieważ w Twoim roczniku raczej nie ma can. Wiesz czy ten licznik jest ori z tego auta, czy był może wymieniany?
  15. Ja u siebie też miałem problem z klimatyzacją. Załaczała się i wyłączała. Okazało się, że wiatrak się rozsypał. Po wymianie na nowy jak ręką odjął.
  16. A sprawdzaliście pasek i napinacz? U mnie też popiskiwało i napieli mi pasek, potem dla pewności go wymienili i piszczenie zupełnie ucichło.
  17. Kolego, wrzuć zdjęcie swojego licznika.
  18. Masz zapewne licznik firmy jaeger. Zrob vagiem test zegarów, rozbierz licznik, zdejmij delikatnie wskazówkę i zalóż ją ponownie. Na trochę, ale te liczniki mają to do siebie, że padają :/
  19. Może któryś czujnik padł.
  20. A słychać w ogóle pompkę, czy nic? Może wirnik się rozsypał.
  21. To bardzo dziwne, że komp nic nie pokazał. Ten co Ci to sprawdzał wszedł w sterownik hamulcy, czy tylko sprawdził błędy w sterowniku silnika?
  22. Co to jest centralny VAG? Chodzi Ci o wyświetlacz między prędkościomierzem, a obrotomierzem? Jeśli tak to on nazywa się fis. Przyczyn może być wiele. Na początek zrób test zegarów za pomocą vagcoma. W grupie 17 wchodzisz w output test. Co do aku, to może coś się dzieje z alternatorem i słabo ładuje, może pasek luźny, albo coś Ci zżera prąd na postoju. Sprawdź te rzeczy i daj znać co i jak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.