Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Podświetlenie klimatronika
Tego niestety nie wiem
-
Centralny nie zamyka bagażnika
Też miałem u siebie ten problem. Wystarczyło podgiąć jeden ze styków znajdujących się pod czarną klapką (jeden styk odpowiada za otwieranie, a drugi za zamykanie). Klapkę trzeba delikatnie podważyć i wysunąć. Potem najlepiej załączyć zamykanie, oraz otwieranie i obserwować jak zachowuje się styk pod klapką.
-
Podświetlenie klimatronika
W polifcie jest to kstka A pin 6.
-
czujnik ciśnienia pompki centralnego zamka
Nie
-
Audi A4 B5 po lifcie 2000r 2,5TDI 150km łaczenie z ELM 327 bluetooth
Ten moduł się raczej nie połączy. Pozostaje zmiana na pełny fis.
-
Podświetlenie klimatronika
Jutro do południa zerknę i Ci napiszę. Też u siebie miałem problem z podświetleniem i musiałem rzeźbić.
-
czujnik ciśnienia pompki centralnego zamka
Chodzi O tą małą. Ja ją wypychałem od środka. Ale trzeba ją chyba podważyć i wysunąć.
-
czujnik ciśnienia pompki centralnego zamka
Ten czujnik masz w pompce. Na zdjęciu nad cyferką 3 jest pod klapką. Tam masz blaszki. Jedną musisz podgiąć. Jak rozbierzesz to będziesz wiedział o co chodzi.
-
Centralny to wariat...
A pompka w bagażniku pompuje? Może być też jakiś problem w kostkach przy nogach kierowcy.
-
Centralny to wariat...
Chodzi Ci o centralny z pilota, czy poprzez wciśnięcie rygla w drzwiach, ewentualnie przekręcenie kluczyka?
-
xenony
A masz w ogóle xenony? Ja z kolei nie słyszałem o jakimś przycisku, który z włącza całe oświetlenie. Możesz pokazać ten przycisk?
-
Nieznany przycisk na słupku od strony kierowcy na wysokości siedziska
Może fabrycznie był alarm.
-
przyspieszenie-turbina? dziwne zachowanie
Tak może to być wina tego wężyka, a mogą to być zapieczone kierownice turbo.
-
Bład air bag
Jest to błąd napinacza pasa kierowcy chyba. Na początek skasuj go i zobacz czy pojawi się ponownie.
-
nie działa klimatyzacja
Zależy tez od temperatury. Jak jest nie za gorąco, to będzie chodzić. U mnue do 20 stopni też chodziła i chlodziła, ale już powyżej sprężarka szalała. Prawdopodobnie ciśnienie było za wysokie i jakiś czujnik ją odłączał.
-
AFN Uszkodzony czujnik poziomu oleju?
Bo jakbyś miał licznik jaegera to by mogło wiele wyjaśnić, ale masz vdo. Ciekawe te błędy, ponieważ w Twoim roczniku raczej nie ma can. Wiesz czy ten licznik jest ori z tego auta, czy był może wymieniany?
-
nie działa klimatyzacja
Ja u siebie też miałem problem z klimatyzacją. Załaczała się i wyłączała. Okazało się, że wiatrak się rozsypał. Po wymianie na nowy jak ręką odjął.
-
Piszczenie i ślizganie sprzęgła klimatyzacji cewka czy sprzęgło ?
A sprawdzaliście pasek i napinacz? U mnie też popiskiwało i napieli mi pasek, potem dla pewności go wymienili i piszczenie zupełnie ucichło.
-
AFN Uszkodzony czujnik poziomu oleju?
Kolego, wrzuć zdjęcie swojego licznika.
-
zawór n-75,czy zamienny z n-108,błąd 00519
Tak, możesz zamienić.
-
Szalona kontrolka rezerwy oraz wskaźnik poziomu paliwa
Masz zapewne licznik firmy jaeger. Zrob vagiem test zegarów, rozbierz licznik, zdejmij delikatnie wskazówkę i zalóż ją ponownie. Na trochę, ale te liczniki mają to do siebie, że padają :/
-
A4 1.8 T Q - parktronic tył - piszczy /nie działa
Może któryś czujnik padł.
-
Witam. Siadł centralny VAG nic nie pokazuje
A słychać w ogóle pompkę, czy nic? Może wirnik się rozsypał.
-
Błąd na FIS czyli czerwony wykrzyknik + AirBag + ABS
To bardzo dziwne, że komp nic nie pokazał. Ten co Ci to sprawdzał wszedł w sterownik hamulcy, czy tylko sprawdził błędy w sterowniku silnika?
-
Witam. Siadł centralny VAG nic nie pokazuje
Co to jest centralny VAG? Chodzi Ci o wyświetlacz między prędkościomierzem, a obrotomierzem? Jeśli tak to on nazywa się fis. Przyczyn może być wiele. Na początek zrób test zegarów za pomocą vagcoma. W grupie 17 wchodzisz w output test. Co do aku, to może coś się dzieje z alternatorem i słabo ładuje, może pasek luźny, albo coś Ci zżera prąd na postoju. Sprawdź te rzeczy i daj znać co i jak.