Treść opublikowana przez PRZEEMAS
-
[B7 ALL] Podpięcie radia pioneer
Namieszałeś strasznie... Masz możliwość wystarczy nacisnąć odpowiedni guzik na panelu radia żeby je wyłączyć. Weź plus ze stacyjki tylko taki który włącza się po przekręceniu kluczyka. Znajdziesz go byle jakim próbnikiem napięcia albo multimetrem.
-
Strefa Śmiechu
:polew:
-
Strefa Śmiechu
To nie jest przypadkiem jakis fejk? W niektorych scenach jest tak jak by naniesiony?
- Tjuning
-
[B5 AJM] Zawias drzwi lewy przód dół-góra
Lewy dół : 8E0 831 411E Lewa góra : 8E0 831 401C
-
Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/417043/--Gdzie-jest-ta-moja-ciepacka-
-
ktorego quada wybrac
Daruj sobie 30 min jazdy i godzina naprawiania...
-
[ALL B5] Słaby odbiór radia podczas jazdy
A może masz HID'y?
-
Strefa Śmiechu
f*ck. moglem to juz wkleic jakis czas temu ale nie kciałem robić siary :gwizdanie: dla rodzimego miasta. baba musi byc chora... to smutne - nie smieszne... Czym ty sie przejmujesz? Ja mam tak prawie codziennie na osiedlu :polew:
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
Chyba z kim dłużej wytrzymał niż do 2 rundy Nie wiem dlaczego obstajecie tak za Gołotą? Adamek to bardzo dobry bokser ma i może jeszcze dużo osiągnąć a Gołota??
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
EEEEE Michalczewski??? Gołota się zbłaźni jak zawsze...
-
Lockerz.com
Chyba zapomniales dodac ze najwiecej pkt dostaje sie za zaproszenie kogos......
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Chyba nie do końca, bo się nie zatrzaskuję. Nieważne, ale siedzi dobrze i nie ma możliwości by wyleciały. Kto chce może walić 100zł za dwie kostki. Siedzi dobrze bo to ta sama kostka tylko ma inne zatrzaski Ja płaciłem po 20pln za sztukę a nie 50.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Chyba nie do końca, bo się nie zatrzaskuję.
-
Kto miał pierwszeństwo?
On. Jest chyba tylko jedno takie rondo w Polsce gdzie ty bys mial pierwszenstwo, rondo Radoslawa w Warszawie.
-
Spotkania na drodze
sedan, niebieska :gwizdanie: Moja, pracuje tam.
-
Szablony allegro - pomoc
Dobry poradnik html i sam wszystko zrobisz
-
[B5 ATJ] Pulsowanie pedału hamulca
Sprawdz jeszcze raz. Ja tak mialem jak czujnik byl zle zalozony po wymianie przegubu.
-
Mazda RX-8 opinie, zalety i wady
Nie wiem czy to nie jest troche za duzo... Tyle to pali nowe 911 turbo przy normalnej jezdzie tyle ze turbo ma 490km
-
Strefa Śmiechu
http://ja.tu.tylko.wrzucam.wrzuta.pl/film/9CCaV2ZZSm0/zboczek
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Dzieki wielkie
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Dobra dziewczyny nie drapac sie. Nie wiem czy to bylo juz w tym temacie moze bylo w innym ale zastanawiam sie czy w lampach przystosowanych pod d2s soczewki roznia sie od tych pod h7? A moze te lampy roznia sie tylko wejsciem na zarowke/palnik?
-
Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
No eldo akurat nie przypisalbym do tej elity...
-
Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
Czy ktos wspominal ze to ma byc "rap" z przekazem? Wez poczytaj najpierw co sam Jedker mysli na temat tego projektu http://www.zipsklad.boo.pl/viewtopic.php?t=488 a potem udawaj znawce hh i zarzucaj linkami. Jak chcesz to moge ci dac 1000 takich liknow z kawalkami z przekazem ale nie o to tu chodzi... Pozdrawiam.
-
[ALL] Przecięta opona
Ja mam to samo jezdze juz 2 miesiace i jak na razie nic zlego sie nie dzieje.