Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Byłem z moją w kinie na lego przygoda 3D, można zobaczyć ale na bilet raczej szkoda kasy
  2. Duffy ladnie lecisz z tematem 3mam kciuki zeby wszystko poszlo gladko
  3. To kolo jest poyebae:thumbup::eek: jest, jest, ale hebla trzebabedzie kawał żeby go wypełnić tył zostanie, przód wleci od eSki prawdopodobnie ---------- Post dopisany 22-02-2014 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2014 at 18:47 ---------- jak już kowi się felgo pochwalił to i mnie się udało naciągnąc po 6h działania 215/35 na 10j http://i.imgur.com/NksZhZ7.jpg http://i.imgur.com/k6IG00y.jpg Fajnie wskoczylo ale co robiliscie 6 h to nie mam pojecia hyba ze w tym czasie peklo pare butelek % Mi 4 szt wrzucili za 40minut z wywazeniem
  4. Rowniez przylaczam sie do gratulacji Fura robi przeciag niesamowity
  5. Przód pasuje wymiennie, tył to zupełnie inna konstrukcja:wink:
  6. U mnie na początku też było ciężko, piszczele bolały ale kwestia wprawy, ja od siebie polecam dodatkowo wgrać do tel jakiś program co monitoruje dystans, czas, zawsze to jakaś dodatkowa motywacja Jesli chodzi o buty to byle jakie byle były lekkie a przede wszystkim wygodne:wink:
  7. Dokładnie, ja biegam w zwykłych spodniach materiałowych, do tego adidasy z pumy i kurtka, czasami czapka zależnie od pogody:wink:
  8. Kowi szkoda że nie wziąłeś 4x9,5 ew. na tył 9,5 z tą samą oponą Z śrubkami nie kombinuj, bo to są imitacje, nowe są do kupienia ale chyba 2zł/szt, co przy cenie koła to raczej nie opłacalne:thumbdown:
  9. projekt póki co stoi, motor 1,6, docelowo na rajdzie negatywie z wielkim rantem Jak bedą jakies postępy powrzucaj foty:naughty: Chyba że gdzieś na necie projekt jest opisany to rzuć linkiem:whistling:
  10. Czrony fajna dziupla:kox: Coś więcej o tym garbusie:whistling:
  11. W pierwszej kolejności wymieniłbym keirownice, bo postarza wnętrze strasznie:decayed: A tak to życzę bezawaryjności i przyjemności z modzenia:kox:
  12. cały czas po głowie chodzi mi rs4 b5 sedan Nosb ma całe body za 10k:whistling: jakieś szczegóły, ogłoszenie? Niestety więcej nie wiem, pisz do niego:wink:
  13. Aż taki rajdowiec nie jestem Te co są wyglądają całkiem ok, wystarczą Roll wyciągany ale wyciągnąć go przejebane... Przy następnej okazji jak będę miał wyciągnięty to dam Ci cynk to podjedziesz i przymierzymy Spoko, muszę to wreszcie zobaczyć na żywo choć ostatnio u mnie krucho z czasem:thumbdown:
  14. Stary lecisz z tematem:naughty: Roll masz wyciągany czy malowałeś w środku? Może byśmy przymierzyli w mojej kiedyś?
  15. Czorny pierd... air, rób body:jerk:
  16. cały czas po głowie chodzi mi rs4 b5 sedan Nosb ma całe body za 10k:whistling:
  17. Spoko, jest czas żeby coś odłożyć hehe:decayed:
  18. Z oponami nie szalej, przód idealnie a na tył albo 235/30 albo 225/35, 225/40 jest za duża względem 215 i będzie świrować esp:wink: Plany zacne zobaczymy jak to pomieścisz:kox:
  19. Kolejna ściema jak markery do lakieru:wink:
  20. Jak rozje**** zbieżnośc to zjada opony:whistling:
  21. Mówisz wąsko:whistling: https://lh4.googleusercontent.com/fd_HWAYF_1O0DV5QVoW2Rnm5Fvcgzb1ttfeIed8A9f0=w932-h794-no Wuja Masz jakiś negatyw? NIe ma, miał być ale nie dostałem podkładek:thumbdown:
  22. A co ma być wolniej:wallbash: Licznik minimalnie będzie zawyżać i tyle:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.