Treść opublikowana przez szafa
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Byłem z moją w kinie na lego przygoda 3D, można zobaczyć ale na bilet raczej szkoda kasy
-
[ALL B5] szerokie s4
Duffy ladnie lecisz z tematem 3mam kciuki zeby wszystko poszlo gladko
-
[B5 APS] by czorny
To kolo jest poyebae:thumbup::eek: jest, jest, ale hebla trzebabedzie kawał żeby go wypełnić tył zostanie, przód wleci od eSki prawdopodobnie ---------- Post dopisany 22-02-2014 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2014 at 18:47 ---------- jak już kowi się felgo pochwalił to i mnie się udało naciągnąc po 6h działania 215/35 na 10j http://i.imgur.com/NksZhZ7.jpg http://i.imgur.com/k6IG00y.jpg Fajnie wskoczylo ale co robiliscie 6 h to nie mam pojecia hyba ze w tym czasie peklo pare butelek % Mi 4 szt wrzucili za 40minut z wywazeniem
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Rowniez przylaczam sie do gratulacji Fura robi przeciag niesamowity
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Przód pasuje wymiennie, tył to zupełnie inna konstrukcja:wink:
-
Strefa biegaczy, triathlon
U mnie na początku też było ciężko, piszczele bolały ale kwestia wprawy, ja od siebie polecam dodatkowo wgrać do tel jakiś program co monitoruje dystans, czas, zawsze to jakaś dodatkowa motywacja Jesli chodzi o buty to byle jakie byle były lekkie a przede wszystkim wygodne:wink:
-
Strefa biegaczy, triathlon
Dokładnie, ja biegam w zwykłych spodniach materiałowych, do tego adidasy z pumy i kurtka, czasami czapka zależnie od pogody:wink:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi szkoda że nie wziąłeś 4x9,5 ew. na tył 9,5 z tą samą oponą Z śrubkami nie kombinuj, bo to są imitacje, nowe są do kupienia ale chyba 2zł/szt, co przy cenie koła to raczej nie opłacalne:thumbdown:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
- [B5 APS] by czorny
projekt póki co stoi, motor 1,6, docelowo na rajdzie negatywie z wielkim rantem Jak bedą jakies postępy powrzucaj foty:naughty: Chyba że gdzieś na necie projekt jest opisany to rzuć linkiem:whistling:- [B5 APS] by czorny
Czrony fajna dziupla:kox: Coś więcej o tym garbusie:whistling:- [ B5 AFN ] Laleczka w avancie, gwinty xenony [ Samer Edyszyn ! ]
Mega klimatyczna fotka:kox:- [A4 Avant AFn] siwusa
W pierwszej kolejności wymieniłbym keirownice, bo postarza wnętrze strasznie:decayed: A tak to życzę bezawaryjności i przyjemności z modzenia:kox:- [B5 APS] by czorny
cały czas po głowie chodzi mi rs4 b5 sedan Nosb ma całe body za 10k:whistling: jakieś szczegóły, ogłoszenie? Niestety więcej nie wiem, pisz do niego:wink:- [ALL B5] Audi S4
Aż taki rajdowiec nie jestem Te co są wyglądają całkiem ok, wystarczą Roll wyciągany ale wyciągnąć go przejebane... Przy następnej okazji jak będę miał wyciągnięty to dam Ci cynk to podjedziesz i przymierzymy Spoko, muszę to wreszcie zobaczyć na żywo choć ostatnio u mnie krucho z czasem:thumbdown:- [ALL B5] Audi S4
Stary lecisz z tematem:naughty: Roll masz wyciągany czy malowałeś w środku? Może byśmy przymierzyli w mojej kiedyś?- [B5 APS] by czorny
Czorny pierd... air, rób body:jerk:- [B5 APS] by czorny
cały czas po głowie chodzi mi rs4 b5 sedan Nosb ma całe body za 10k:whistling:- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Spoko, jest czas żeby coś odłożyć hehe:decayed:- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kaju od kiedy przewidujesz wpłaty??- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Z oponami nie szalej, przód idealnie a na tył albo 235/30 albo 225/35, 225/40 jest za duża względem 215 i będzie świrować esp:wink: Plany zacne zobaczymy jak to pomieścisz:kox:- Stickerfix - czy ktoś miał z tym doczynienia?
Kolejna ściema jak markery do lakieru:wink:- [B5 APS] by czorny
Jak rozje**** zbieżnośc to zjada opony:whistling:- [B5 APS] by czorny
Mówisz wąsko:whistling: https://lh4.googleusercontent.com/fd_HWAYF_1O0DV5QVoW2Rnm5Fvcgzb1ttfeIed8A9f0=w932-h794-no Wuja Masz jakiś negatyw? NIe ma, miał być ale nie dostałem podkładek:thumbdown:- [B5 APS] by czorny
A co ma być wolniej:wallbash: Licznik minimalnie będzie zawyżać i tyle:facepalm: - [B5 APS] by czorny