Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Kowi odebrana fura?? Jak to się teraz odpycha??
  2. Przecież była mowa że chce wykręcić z dizla ponad 200, także będzie się też dobrze odpychać
  3. Z tego co mi wiaodmo narazie nie ma takiej opcji, masz x-a grasz z ludzmi co mają x-a, masz ps3 grasz tylko i wyłącznie z ps3:wink: Z innej beczki dalej walcze z nagrywarką i drugą płytą GTA:wallbash:8 płyt już zmarnowane, jeszcze trochę i wyjdzie mnie tyle samo co nówka:facepalm:
  4. ja tak samo sam tego nie piję ale uwielbiam upychać kolejne flaszki do barku . co ciekawe - obecnie mam ponad 60 butelek i żadna z nich nie jest otwarta a najlepsze okazy mają ponad 18 lat z powodów osobistych sam nie piję (czasem jakieś piwo) ale cieszy mnie widok markowych trunków w bareczku a w dzieciństwie miałem kolekcję matchboxów oraz kompletny zbiór Tytusa, Romka i A'tomka Ja można powiedzieć mam podobne zamiłowanie, tylko że zbieram różne alkochole od win po whisky:naughty: Jak narazie zbiór liczy około 100 butelek i wciąż się powiększa:kox:
  5. szafa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Pablo mam ten dam problem u qmpla gra poszla u mnie wywala blad podczas instalacji 2 plyty, mam nadzieje dzis uda sie dobrze nagrac i pograc
  6. nie Dzięki Krycha:wink:
  7. szafa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja gralem w gears of war 2 na 2 dni przed oficjalna premiera, pierwsze co to odpalilem multi i jakos bana nie dostalem. konsola nieprzerobiona, gra byla ze sklepu. Co innego oryginał co innego pirat:wink: W każdym razie gta na dysku, czekam na qmpla z nagrywarką
  8. Kwoi na ilu kompresortach i jakiej butli będziesz robić zestaw ? Wogóle z przodu pasują amory z b6??
  9. szafa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    :kox: To wieczorem można już pograć
  10. Wczorej koło godziny 18.30 w rudzie śląskiej koło stadiony pogoni niebieski avant b5 na mercedesach, rej zaczynająca sie na SL:wink: A w poniedziałek srebrny sedan obok tesco na czarnym lesie z tabula SZ, za późno zauważyłem by zareagować, w każdymrazie pozdrawiam:wink:
  11. A moim zdaniem bentki na każdym aucie robią robote:kox: Kwestia doboru małej gumy i dobrego spasowania:naughty:
  12. :eusathink: A to nie wybiera Ci automatycznie rozdzielczości? Ja mam plazme samsunga 51' ale nie zwracałem nigdy uwagi na jaką rozdziałkę się przełącza a nic nie kombinowałem w opcjach:eusathink:
  13. Dokładnie jak Ci się podobają to bierz bo cena jest dobra:wink: Tylko weź pod uwagę że felgi z rantem na aucie wyglądaja na mniejsze a też przy ori zawiasie nie spodziewałbym się cudów, że auto będzie lepiej wyglądać tym bardziej jak masz zawias 1ba:wink:
  14. Po długich poszukiwaniach wreszcie udało się dostać w/w opony:kox: W porównaniu z wcześniejszymi z bieżnikiem terenowym na tych jest bajka:kox: W terenie jak i asflacie spisują się wyśmienicie, w tym tygodniu ma trochę padać to przetestuje je na śliskich powierzchniach W każdym razie jak ktoś szuka opony do siebie to szczerze polecam:kox: A z innej beczki wczorej uszkodziłem obręcz przód, wyszła fajna eska, i tu pytanie dawać do prostowania czy kupić nowe lepsze i twardsze? Aktualnie mam obręcze 26 cali firmy Jalco AX-430 Alloy:eusathink:
  15. Pierwsza fotka z wątku, postojówki wyglądają na wsiowe niebieskie, pozmieniaj na białe razem z środkiem a auto nabierze klasy:wink: I proponuje grill dać z znaczkiem, ale pomalowany cały na czarno, dodaje agresora:kox:
  16. bo to ma być jeżdżąca dyskoteka :decayed::decayed: Moim zdaniem wywal te niebieskie podświetlenia w środku i postoje, bo wygląda to tak jak by małolat dostał się do auta
  17. Mam u siebie customy z rozstawem 5x114,5 zalozone na srubach plywajacych i zadnych problemow z tym zestawem nie ma Takze jak znajdziesz kolo ktore pasuje z szerokosciami to sie nie zastanawiaj, koszt samych srub to okolice 150zl za komplet na obie osie, u mnie zwyklych srub nie dalo sie wkrecic do konca Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
  18. A niby z kad takie info? Nastepnym razem proponuje sie zorientowac w temacie a dopiero potem cos napisac. , a nie plesc bzdur. Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
  19. Dzięki za info, czyli trzeba odłożyć trochę hajsu na cały rozrząd bo już ponad 40 tys nabite:wink:
  20. Kowi widzę bijesz km sporo, co ile robisz rozrząd? 60 tys czy może więcej, mniej??
  21. Z tyłu koła bym lekko wypchał, a tak też jest bardzo dobrze:jerk:
  22. Bardzo gustownie wygląda na tej feli:kox:
  23. To więcej niż 500zł Ale rozlozone na raty Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
  24. Mega furka, oby służyła bezawaryjnie:wink: Mi też coraz bardziej podoba się krwisty czerwony:kox:
  25. Moim zdaniem w tym wydaniu czyt bra i owiewka, to pasuje tu tylko i wyłącznie jeden typ felg, czyli z rantem:kox: Każda inna będzie mieszać style i może słabo wyglądać... Lepiej odłożyć troszkę hajsu i kupić coś przemyślanego niż kupować na szybko byle co:thumbdown:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.