Treść opublikowana przez kkam
-
Szyby od środka
Ja zawsze czyszcze tudne zabrudzenia tlenkiem ceru, nie ma lepszego srodka. Jest tylko jedna wada, trzeba uważać aby nic nie pochlapać w środku, bo zostają białe kropki.
-
Sa spryskiwacze a brak Xenonów ?
Lampy nie są przystosowane pod ksenon, są m.in inne silniczki oraz mocowanie zarówek. Oczywiście możesz dodać zestaw HID, ale bedziesz miał problem podczas montażu układu samopoziomowania. Zasadnicze pytanie: chcesz miec tylko xenon(prawdopodobnie oślepiający innych jak żle ustawisz lampy), czy zalezy Ci na legalnym,ori rozwiązaniu.
-
Sa spryskiwacze a brak Xenonów ?
Prawdopodobnie masz pakiet "winter" czy coś w tym stylu. Wychodziły wersje ze spryskiwaczami bez ksenonów, najczęsciej szły na rynek skandynawski.
-
Utrzymuje przez 2-3 sek. wyższe obroty 1.9 TDI B6 AWX 131KM
Do weryfikacji czujnik temperatury płynu chłodzącego(zielony czujnik z tyłu silnika). Jeżeli masz dostęp do kabla to sprawdz czy po nocy temperatura płynu chłodzącego jest zbliżona do temp. zewnętrznej i temp paliwa.
-
czarna kostka na desce rozdzielczej
nie jest to ori rozwiązanie. Może kotś dokładał antene do GPS. Sprawdz gdzie biegnie kabel
-
nagrzewnica elektryczna jak podłączyc w b5
Kiedy ma zacząć grzać? Po nacisnięciu przycisku, czy np przez iles minut po odpaleniu?
-
Siatka "plaster miodu" w grill (przemyślenia)
Lepiej troche dozbieraj i poszukaj dołu S-line. Za 500 zł wyrwiesz dokładke z ramkami, a kratkę srodkową możesz dac od a6 c5 lift.
-
Różnice między S4 B7 a A4 B7
Zawieszenie i hamulce w s4 są inne. Tzn: hamulce - większe tarcze zawieszenie - inne sprężyny i amortyzatory, grubsze stabilizatory
-
Problem z światłami - same się włanczają
Sprawdz czy kod się zgadza. Jeżeli włącznik miałeś z b6, a kupiłeś np z b7 to bez drobnych zmian w kabelkach nie ruszy(wystarczy pozamieniać piny)
-
A4 B7 stuki z przodu (mimo zastosowania zest. naprawczego)
Sprawdz górne mocowanie amortyzatora.
-
Czego jeszcze się spodziewać masakra
Jak już robisz remont głowicy to sprawdź w jakim stanie jest wałek rozrządu(czy są widoczne fazki, czy może juz wytarte.) Warto wymienić uszczelnienia na pompkach. dodatkowo za jedną robotą sprawdź alternator, może już czas na wymiane łożysk.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Wziąłem bez regulacji twardości, te z regulacją były 2 razy droższe. Korzystając z chwili wolnego czasu umyłem letnie koła, więc teraz zimy juz nie będzie
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
To już chyba wiadomo kto będzie najdłużej trzeźwy:) i bedzie pomagął wracac do pokoi
-
Bukowina 2015
Podaj na PW swój nr tel, w czwartek zapytam się jaka jest droga, bo nie wiem czy zakładać spowrotem zimówki.
-
Bukowina 2015
Bieniek, Ty juz będziesz w czwartek?
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
O ktorej startujesz? Ja startuje o 12 ze Starogardu Gd.
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
Wszyscy będą w Bukowinie a ja dopiero będe startować
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Zapomniałem, że masz silnik zmieniony. Popatrzę jak wygląda sprawa tempomatu w b5, moze tylko kwestia zrobienia jakiegoś układziku, który będzie wyłapywać sygnały z CAN. W b6 tempomat leci po CAN, a w b5 chyba manetka była bezpośrednio podpięta do sterownika. W bukowinie o tym pogadamy.
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Dlaczego tempomat nie chodzi?
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Elegancko , teraz jeszcze zmień włącznik świateł, tzn zrób moda z chromowanym pokrętłem.
-
Jaka chemia lub kwas do umycia felg aluminiowych
Do felg polecam IronX, bo pewnie masz dużo osadów z klocków hamulcowych.
-
Założyłem sprężyny FK na 1BA, za nisko siadło...
Jaką masz wysokość do nadkola, (Mierzone centralnie nad kołem). Przy 1BA powinno być 68cm, 1BE - 66cm. Ja dałem sprężyny Eibach i i jest 65cm.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Dzisiaj wpadły amorki KONI. Wcześniej miałem monroe reflex, ale były za miękkie. Pomimo tego, że były sprawne i dobrze tłumiły to bujało na zakrętach. Teraz wkońcu jest sztywno, a zarazem komfortowo.
-
Okruszki metalu na korku wlewu oleju
Przy tym przebiegu może się kończyć wałek + szklanki. Zdejmij pokrywe i zobacz co się dzieje.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
przód i tył 65 cm, Tak to stoi na felgach 18.