Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. oryginalny zaworek działa tylko w jedną stronę i ma ciśnienie otwarcia 0,5bara
  2. Jeden zaworek zwrotny jest zintegrowany w pompie vacum, natomiast drugi jest na wężu przy filtrze paliwa.
  3. Sprawdź tuleje w przednich dolnych wahaczach, w szczególności w tzw bananach, uszkodzone powodują pływanie auta przy wyższych predkościach. Zbieżność sprawdzałeś?
  4. kkam odpowiedział(a) na eSSence temat w 1.9TDI
    W tym miejscu przy silniku 2.5 TDI powinien być zawór od webasta.
  5. Przy okazji sprawdz w jakim stanie jest sprzegielko na alaternatorze i wiskoza. Z jakiego rocznika masz auto, jezeli 2001-2002 to jeszcze warto wymienic napinacz hydrauliczny.(powyzej 2002 juz nie bylo tego napinacza.) Dodatkowo wymien tez pasek osprzetu. Jezeli chcesz robic kompleksowy przeglad to warto sprawdzic szczelnosc ic i przewodow podcisnienia - do rozrzadu trzeba rozebrac zderzak, wiec warto sprawdzic tez inne elementy do ktorych bedzie latwy dostep
  6. najlepiej wyjąć schowek pasażera i dostać się do przewodów od strony kabiny. Z obudowy parownika wychodzi gumowy płaski wężyk, odepnij go i sprawdź drożność - np wlej trochę wody i zobacz czy wypłynie pod autem.
  7. Nie warto, wstaw odrazu 320mm
  8. sprawdz koncowki drazkow i lacznik stabilizatora
  9. tak, od zjazdu.
  10. Bez obaw, Gdansk nie jest taki duzy;) https://maps.google.pl/maps?saddr=Spacerowa&daddr=Polanki+7,+Gda%C5%84sk&hl=pl&ie=UTF8&ll=54.407754,18.556015&spn=0.00577,0.017338&sll=54.420977,18.503809&sspn=0.023072,0.069351&geocode=FROHPgMdGhwaAQ%3BFVgvPgMdlDUbASnXSLz1M3X9RjEEtCGMKLuHVA&t=h&mra=mift&mrsp=0&sz=14&z=16
  11. moze byc odpieta/ uszkodzona tasma
  12. jak za tanio to zawsze można kupić to Kosmetyki samochodowe - CarPro CeriGlass Polish KIT 150ml | CarSPA skład jest ten sam, tylko że tu jest ładna butelka i już rozrobione z woda.
  13. Felgi ze zdjęć sa ori:thumbup1:
  14. Tlenkiem ceru to doczyścisz. ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- Polerowanie i odtłuszczanie szkła TLENEK CERU 20g (4188410408) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  15. w norwegi tez sa produkowane ori felgi. Jezeli byl wybity ori znaczek audi/ vw i numer katalogowy to sa ori
  16. Rozrząd może być lekko przestawiony, stąd kąt synchronizacji bardzo na minusie. Wypadałoby zweryfikować czy jest dobrze ustawiony. Niepokojące są wskazania z grupy 13 - za duże korekcje. W pierwszej kolejności polecam podmianę oringów, sprawdzenie wiązki i gniazd. Jak to nie pomoże to pompowtryski do regeneracji/wymiany. Przy okazji wymiany oringów na pompowtryskiwaczach można zweryfikować stan wałka rozrządu. Samochód nie ma problemów z mocą? Jeżeli możesz wstaw jeszcze logi dynamiczne. Czy podczas logowania miałeś nagrzany samochód? Z logów widać temp 78 stopni, a powinno być blisko 90.
  17. Co do komfortu to wydaje mi się, że ogólnie jest lepiej. Zawieszenie BA było za miękkie, na każdym zakręcie bujało autem. Teraz samochód jest sztywniejszy. Czuć bardziej nierówności, ale nie ma tragedii. Jest duży plus w prowadzeniu auta.
  18. Sprężyny już na aucie:banan: Tak było przed: W trakcie 1BA vs Eibach Po: Na razie auto siadło 3cm, przód i tył jest 65cm. Ciekawy czy po jakimś czasie bardziej siądzie.
  19. kkam odpowiedział(a) na qpa007 temat w Audi A4/S4 B6
    Współczuje, bo autko było zacne. Byli jacyś świadkowie?, może ktoś coś widział? Przyjechałeś tylko na majówkę, czy jesteś z Radziejewa?
  20. Obecnie jest na zawieszeniu 1BA + amorki monroe reflex. Jutro wpada eibach -30mm
  21. Jak się taka pogoda utrzyma to tak, ewentualnie zapakuje zimówki do bagażnika:decayed: ---------- Post dopisany 30-04-2014 at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 18:36 ---------- Przyszły kolejne elementy układanki:banan::
  22. Podeślij zdjecie Twojego zderzaka to Ci powiem co i jak. Nie było nigdy zderzaków s-line jednoczęściowych. Niektórzy robią takiego moda, że spawają obie części. Może też masz zderzak po modyfikacjach.
  23. standardowy zderzak i s-line jest z 2 części, s4 jest jedno częściowy.
  24. ładny czarnuch:wink:, prawie brat bliźniak mojego z dnia zakupu
  25. Ja w tym roku przeszedłem z 16 205/55 na 18 225/40 Co komfortu to jest twardziej, ale da się przeżyć. Nie zauważyłem dużego wzrostu spalania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.