Treść opublikowana przez kkam
-
Gdzie w silniku AVF znajduje się zaworek zwrotny?
oryginalny zaworek działa tylko w jedną stronę i ma ciśnienie otwarcia 0,5bara
-
Gdzie w silniku AVF znajduje się zaworek zwrotny?
Jeden zaworek zwrotny jest zintegrowany w pompie vacum, natomiast drugi jest na wężu przy filtrze paliwa.
-
"Myszkowanie" auta ,a łączniki stabilizatora
Sprawdź tuleje w przednich dolnych wahaczach, w szczególności w tzw bananach, uszkodzone powodują pływanie auta przy wyższych predkościach. Zbieżność sprawdzałeś?
-
Czegoś brakuje...?
W tym miejscu przy silniku 2.5 TDI powinien być zawór od webasta.
-
Wymiana rozrządu + coś jeszcze??
Przy okazji sprawdz w jakim stanie jest sprzegielko na alaternatorze i wiskoza. Z jakiego rocznika masz auto, jezeli 2001-2002 to jeszcze warto wymienic napinacz hydrauliczny.(powyzej 2002 juz nie bylo tego napinacza.) Dodatkowo wymien tez pasek osprzetu. Jezeli chcesz robic kompleksowy przeglad to warto sprawdzic szczelnosc ic i przewodow podcisnienia - do rozrzadu trzeba rozebrac zderzak, wiec warto sprawdzic tez inne elementy do ktorych bedzie latwy dostep
-
Smród w kabinie (podłoga sucha), brak wody z klimy pod autem
najlepiej wyjąć schowek pasażera i dostać się do przewodów od strony kabiny. Z obudowy parownika wychodzi gumowy płaski wężyk, odepnij go i sprawdź drożność - np wlej trochę wody i zobacz czy wypłynie pod autem.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie warto, wstaw odrazu 320mm
-
Stukanie zawieszenia na kostce brukowej
sprawdz koncowki drazkow i lacznik stabilizatora
-
Pomocy , pierwszy raz w Gdańsku
tak, od zjazdu.
-
Pomocy , pierwszy raz w Gdańsku
Bez obaw, Gdansk nie jest taki duzy;) https://maps.google.pl/maps?saddr=Spacerowa&daddr=Polanki+7,+Gda%C5%84sk&hl=pl&ie=UTF8&ll=54.407754,18.556015&spn=0.00577,0.017338&sll=54.420977,18.503809&sspn=0.023072,0.069351&geocode=FROHPgMdGhwaAQ%3BFVgvPgMdlDUbASnXSLz1M3X9RjEEtCGMKLuHVA&t=h&mra=mift&mrsp=0&sz=14&z=16
-
Uszkodzone sterowanie na klawiszach kierownicy wielofunkcyjnej
moze byc odpieta/ uszkodzona tasma
-
Szyby od środka
jak za tanio to zawsze można kupić to Kosmetyki samochodowe - CarPro CeriGlass Polish KIT 150ml | CarSPA skład jest ten sam, tylko że tu jest ładna butelka i już rozrobione z woda.
-
Felgi s-line made in norway oryginalne czy repliki?
Felgi ze zdjęć sa ori:thumbup1:
-
Szyby od środka
Tlenkiem ceru to doczyścisz. ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- Polerowanie i odtłuszczanie szkła TLENEK CERU 20g (4188410408) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Felgi s-line made in norway oryginalne czy repliki?
w norwegi tez sa produkowane ori felgi. Jezeli byl wybity ori znaczek audi/ vw i numer katalogowy to sa ori
-
Lekkie szarpanie silnikiem
Rozrząd może być lekko przestawiony, stąd kąt synchronizacji bardzo na minusie. Wypadałoby zweryfikować czy jest dobrze ustawiony. Niepokojące są wskazania z grupy 13 - za duże korekcje. W pierwszej kolejności polecam podmianę oringów, sprawdzenie wiązki i gniazd. Jak to nie pomoże to pompowtryski do regeneracji/wymiany. Przy okazji wymiany oringów na pompowtryskiwaczach można zweryfikować stan wałka rozrządu. Samochód nie ma problemów z mocą? Jeżeli możesz wstaw jeszcze logi dynamiczne. Czy podczas logowania miałeś nagrzany samochód? Z logów widać temp 78 stopni, a powinno być blisko 90.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Co do komfortu to wydaje mi się, że ogólnie jest lepiej. Zawieszenie BA było za miękkie, na każdym zakręcie bujało autem. Teraz samochód jest sztywniejszy. Czuć bardziej nierówności, ale nie ma tragedii. Jest duży plus w prowadzeniu auta.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Sprężyny już na aucie:banan: Tak było przed: W trakcie 1BA vs Eibach Po: Na razie auto siadło 3cm, przód i tył jest 65cm. Ciekawy czy po jakimś czasie bardziej siądzie.
-
[B6 AWX] auto moje
Współczuje, bo autko było zacne. Byli jacyś świadkowie?, może ktoś coś widział? Przyjechałeś tylko na majówkę, czy jesteś z Radziejewa?
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Obecnie jest na zawieszeniu 1BA + amorki monroe reflex. Jutro wpada eibach -30mm
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Jak się taka pogoda utrzyma to tak, ewentualnie zapakuje zimówki do bagażnika:decayed: ---------- Post dopisany 30-04-2014 at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 18:36 ---------- Przyszły kolejne elementy układanki:banan::
-
Zderzak s line do b6 dla ubezpieczyciela
Podeślij zdjecie Twojego zderzaka to Ci powiem co i jak. Nie było nigdy zderzaków s-line jednoczęściowych. Niektórzy robią takiego moda, że spawają obie części. Może też masz zderzak po modyfikacjach.
-
Zderzak s line do b6 dla ubezpieczyciela
standardowy zderzak i s-line jest z 2 części, s4 jest jedno częściowy.
-
[B6 AWX] Slawekowy Perl Black
ładny czarnuch:wink:, prawie brat bliźniak mojego z dnia zakupu
-
17" a 18" - różnice
Ja w tym roku przeszedłem z 16 205/55 na 18 225/40 Co komfortu to jest twardziej, ale da się przeżyć. Nie zauważyłem dużego wzrostu spalania