Treść opublikowana przez kkam
-
Potrzebny Schemat Modulu Centralnej Elektryki 8E0 907 279 F, A4 B6
pl.farnell.com/
-
Bose-polepszenie mocy.
ja u siebie mam bose, zmieniarkę na 6 płyt i nawigacje rns-d. Na radiu jest dobra jakość, na CD trochę gorsza, ponieważ słychać przydźwięki i szumy od napędu - prawdopodobnie kondensatory filtrujące już padają. Do wejścia aux in w radiu podłączyłem sobie mp3 - tutaj mam najlepsza jakość.
-
Bose-polepszenie mocy.
zależy Ci na głośności czy jakości dźwięku? Jezeli chcesz lepsza jakośc to możesz wygłuszyć drzwi i bagażnik
-
Wymiana szyby przedniej
szybe najlepiej ubezpieczyć i czekać aż "pęknie od uderzenia" np kamieniam
-
Wymiana szyby przedniej
Przednia jest taka jak boczne, jakby minimalnie przyciemniona, kilka %. lekki odcień zieleni, naprawdę delikatny. Ale mogło być kilka rodzajów szyb. Jaki masz kolor pasa na tylnej szybie? u mnie czarny
-
Wymiana szyby przedniej
No to polerowanie nic nie da. Tzn można polerować głębokie ubytki, ale istnieje ryzyko zrobienia refleksów na szybie.... Teraz masz ori szybe i pas fioletowy? ja mam ori z czarnym. Czyli było kilka rodzajów szyb...
-
Wymiana szyby przedniej
Czy rysa jest wyczuwalna pod paznokciem? jeżeli nie, to łatwo można spolerować tlenkiem ceru. Wczoraj polerowałem swoja szybe i jestem zadowolony z rezultatów
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ziemniaki będą w tym roku? jakby było mało to już staje w kolejke;p
-
Potrzebny Schemat Modulu Centralnej Elektryki 8E0 907 279 F, A4 B6
czy oznaczenia z komponenty da się odczytać? mialeś jakies zwarcie? komponent jest upalony czy uszkodziles go mechanicznie?
-
Zapamiętano dane o kolizji błąd 00595 i 00003
co do pasa pasażera to mógł się zablokować, w b6 nie ma w fotelach mat sprawdzających obecność pasażera. Co do samego wystrzału poduszek...sterownik sprawdza siłę i kierunek uderzenia. widocznie tak uderzyleś, że potrzebny był tylko wystrzał napinacza. Co do samego sygnału crash to pojawia się zawsze jak sterownik wykryje odpowiednie przeciążenie, ale jego pojawienie się nie oznacza ze poduszki wystrzelą, ważna jest też siłą i kierunek uderzenia.
-
Pomoc przy zamaskowaniu plamy na zderzaku (naklejka?)
miałeś w tym miejscu naprawę ? czy to jakies przebarwienie na bezbarwnym? robiłeś polerke?
-
B6 DIVISION
nie, przed liftem nie ma chromowanej obwódki, i ma inny kształt.
-
Na którą oś nowe opony?
lepsze opony zawsze na tył. Przód pojazdu łatwiej wyprowadzić z poślizgu. Jak będziesz miał z tyłu gorsze opony to większe prawdopodobieństwo zarzucania tyłu
-
B6 DIVISION
czy wie ktoś dokładnie w którym miejscu(ile cm od krawędzi) są przyklejone znaczki s-line na listwach bocznych? W etce nie mogę tego znaleźć, jest tylko pokazane w którym miejscu jest znaczek a4 i oznaczenie silnika
-
B6 DIVISION
proszę: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?226956-ALL-B6-Monta%BF-dok%B3adki-S-line/page5 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b781dd01ea78b9e.html
-
B6 DIVISION
ostatnio ktos na forum pokazywał jak pasuje taki grill do dokladki s-line, nawet calkiem dobrze wygladało. dobra alternatywa na okres poszukiwac ori grilla
-
B6 DIVISION
ten grill jest chyba od a5 c5 po lifcie
-
Moja A4 B7 - Schwarze Perle
jak ci się sprawują listewki s4 z laminatu? wszystko ok?
-
Ektromagnetyczne czujniki parkowania
w zderzaku chyba jest antena od zegara, o ile dobrze pamiętam po prawej stronie. czujniki elektromagnetyczne nie będą miały wpływu na antenę. Bo ich zasada nie opiera się na emitowaniu fal, tak jak ultradźwiękowe, a na odbieraniu zmian pole elektromagnetycznego. Taśmę aluminiową trzeba przykleić co najmniej kilka cm od metalowych części, tu może być problem bo nie wiem jaka będzie odległość od belki w zderzaku.
-
Ektromagnetyczne czujniki parkowania
kiedyś był już wątek o tym na forum. Ogólnie są ok. Mają tylko jedna wadę.. nie działają podczas postoju. Aby działać samochód musi się poruszać - taka ich specyfikacja. Jeżeli parkujemy to wszystko jest ok, stajemy np 5 cm od innego samochodu. Jeżeli ponownie wlaczymy wsteczny to już nie zapiszczą - do momentu aż samochód ruszy sie
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
inżynier testu - 8h, jeżeli cos nie trybi to tak długo aż produkcja znowu ruszy.
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
no to nie ma problemu z lepszym klockiem, zagadaj do Devastation to napewno załatwi Ci coś w dobrej cenie.
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
a jakie masz teraz zaciski? 1 tłoczkowe?
-
VFIZ on Audi B6/B7
włożyłeś w to dużo pracy, nie sprzedawaj za bezcen, szanuj swój czas. Myślę, że jak dopracujesz wyświetlane informacje. To nawet za 500zł znajdziesz nabywców. Chętnie bym to też kupił.
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
Ferodo DS Performance - niestety prawie 2 razy droższe od standardowych klocków, ale za to siła hamowania będzie lepsza.