Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. Witam Zacie moze kogos z lubelskiego kto zrobil byzrobil przekladke zegarów
  2. doklaie jak koledzy pisza
  3. kolego ze slowami to ostroznie
  4. jeli masz mniej niz 14.2 to sztotki w alternatoze do wymiany koszt czesci okolo 30zl wymiana wlasna
  5. mlodyy odpowiedział(a) na daro temat w 1.9TDI
    przy wymianie uszczelki misy olejowej lub misy wchodzi 4,1 bo przy odsysaniu lub samym spuszcaniu nie schodzi wszystko
  6. oddaj do innego serwisu nie sugeruj sie jednym mechanikiem jelsi to prawda to poprzedni wlasciciel niezla jazde zrobil z niunia
  7. optimal posmiga Ci rok i do wymiany bierz skfa
  8. Piszczy skrzypi bo kaczy sie wahacz albo koncowka nic nie smaroj tylko wymien i z banki bedzie
  9. Mozna innym sposobem dobre imadlo i troszke zabawy wymiana lozyska to okolo 50 zł wiec jesli niechce ci sie bawic nie masz vag w razie ustawiania pozniej czujnika abs to oddaj do wymiany mechaniorowi bo to troszke rozbierania jest, a co do huczenia mialem to samo wymienilem lozyska i dalej huczalo wiec zalozylem inne oponki i cisza
  10. jesli nic nie pyka nie stuka itp to nie wymieniaj malo kiedy padaja przeguby wew raczejj zew sie sypia
  11. Witam Nie kupuj osrama sa do bani doluz troszki i kup philipsa albo cos takiego osram ci wytrzyma ze 3 miesiace i sie spala. Slyszalem ze te zarowki nie sa na polskie drogi nie wiem co ma to do rzeczy ale tak slyszalem ale mi sie 3 komplety osramow palily co 3 miesiace a philipsy smigaja juz 4 i jest git
  12. Dokladnie tak jak koledzy pisza
  13. Witam ten magiel to czysty chinol nie pytajcie skad to wiem ,powiem tak raz sie trafi dobra i bedzie smigala przez pare lat a raz ze posypie sie po 3 miesiacach a gwarancja jest taka ze odeslesz ja i dostaniesz odpowiedz zly plyn pompa niedomagala itp wiec darujcie sobie promocje z allegro
  14. Witam bylo ju na forum prawdopodobnie pompa juz powoli niedomaga
  15. synchronizatory do wymiany albo szukaj skrzyni
  16. Witam szukaj nowej skrzyni bo za naprawe zaplacisz tyle co za 3 uzywki przy zakupie zwracaj uwage czy jest w niej olej jak niema to nie kupuj bo jesli lezala troszke bez oleju to po jakims czasie zacznie lozysko piszczec i nie bedzie to przyjemne podczas jazdy i nie sluchaj tlumaczenia spuscilem zeby bagarzznika nie wybrudzilo
  17. Witam synchronizatory sie mogly skaczyc sprawdz stan oleju w skrzyni jak by sprzeglo padlo to bys mial zgrzyty przy wbijaniu biegu
  18. Witam albo masz zwarcie w elektryce albo regulator napiecia padl znaczy szczotki sie skaczyly i nie masz ladowania nie zawsze sie kontrolka od ladowania zapali wiec wykrec i sprawdz stan szczotek prawdopodobnie bedziesz mial odpowiedz
  19. Witam mialem to samo wymienilem zarniki na philipsa i bylo to samo ale smigalem tak az ktoregos deszczowego ciemnego dnia zgasly calkiem myslalem ze znow zarniki ale okazalo sie ze przeteornica padla podobno tak maja jak sa na wykaczeniu jak mozesz to podepnij inna przetwornice i wyjdze co jest grane
  20. nowe albo mykaj do tego jelopa co Ci wcisnol ten badziew
  21. witam ja wymienilem amorki odboje i dalej stuka podejzewal tuleje w belce bo nic innego raczej nie moze stukac zaciski tez sprawdzilem
  22. Kolego czytaj uwaznie wiatrak jest na pasku przy zaloczeniu sie silnika chodzi od samego poczatku kolega ma racje wystarczy czytac uwarznie
  23. Witam wlasnie wlozylem nowy i nic kontrolga dalej sie swieci przejechalem kawale i nie zgasla, podniosle autko na lewarku i wlaczylem zaplon kontrolka sie swicei zaczolem lekko krecic kolem i slychac pod maska takie pykanie jakby przekazinik szybko sie wlaczal i rozlaczal takie chrubotanie przestaje krecic juz tego nie slychac o co chodzi [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 20:00_________________________________________________mozlewe to jest ze bezpiecznik sie spalil i tak sie dzieje ewentualnie jak ustawic ten czujnik
  24. prawdopodobnie bediks nie odskakuje i jak silnik odpala on jeszcze kreci i zgrzyta bardzo czeta przypadlos rozrusznikow mozna probowac regenerowac albo sam bediks sam wymienic
  25. aha dzieki za odpowiedz mam jeszcze jedno pytanko jak mam ustawic czujnik zeby bylo ok chodzi mi jak gleboko go wlozyc zeby znow nie bylo szuru buru i po czujniku jest jakas odleglosc czy trzeba samemu zmierzyc jakos

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.