Treść opublikowana przez PAWEL69
-
[B6 BKE] Możliwość zaprogramowania samoczynnego domykania elektrycznych szyb
Ale to nie jest domykanie, tylko zamykanie/otwieranie No ok, ale jaka jest różnica [zamykanie-domykanie] generalnie chodzi o to,żeby autko zamkneło się całe łącznie z szybami i ew.dachem.... Pozdrawiam
-
[B6 BKE] Możliwość zaprogramowania samoczynnego domykania elektrycznych szyb
Witaj możę to pomoże...... +000064 - Komfortfunktion über Funk / Comfort function over radio / zamykanie i otwieranie szyb/szybra pilotem
-
[B5 1Z] Brak efektu turbo
Wiajcie moim skromnym zdaniem... wszystko zostało już napisane kolega niech zrobi logi, zapoda na forum ...no i wtedy będziemy gdybać trochę w tym OT ale coś trzeba napisać żeby zakończyć te "wróżenie z fusóffff " ,no i z kryształowej kulki Pozdrawiam Kowi,predkosc jest wprost proporcjonalna do obrotow silnika....chyba ze masz z.... sprzeglo i sie slizga.Wtedy przy 120 mozesz miec na 5 biegu 4700 obrotow...stan turba nie wplywa na zmiane tego stosunku ale tu chodzi o szczelnosć dolotu wiem po swoim przypadku dosć długo sie głowiłem nad przyczyna tego (brak vaga) :gwizdanie: ale po pewnym czasie po podpieciu vaga wykazało że turbinka nie pompuje tych wartosci co trzeba tylko mniejsze a węże były poprostu miękkie przy obrotach 2,5tys ten cytat potwierdz wage Vaga.... także...vag...vag...vag...
-
[B5 AHL] adaptacja czasu grzania świec żarowych po odpaleniu? czy da się !!!!
no .....wiem ...dzięki... ps. klient zrozumiał ....chyba
-
[ALL] popychacze hydrauliczne
tym bardziej testowane na BMW a na poważnie to chyba każdy Ci odradzi takich zabiegów.... zrób rozrząd z wymianą oleju, filtra ....posłuchasz...moim zdaniem będzie lepiej Pozdrawiam
-
[B5 AHL] adaptacja czasu grzania świec żarowych po odpaleniu? czy da się !!!!
ja to wiem... i Ty to wiesz..... ale upierdliwy klient...nie Pozdrawiam serdecznie i życze dobrej nocy
-
[B5 AHL] adaptacja czasu grzania świec żarowych po odpaleniu? czy da się !!!!
temp. podana jest z vaga... w bloku 007 temp. bardzo zbliżone G62,G2-tożsame temp powietrza tak samo....auto logowane rano na zimnym motorku potem na rozgrzanym... kablologia przerobiona ECU ok. przekażnik łapie po uruchomieniu silnika...puszcz po ok. minucie po uzyskaniu temp 70*C już nie załącza. jakieś sugestie bo ja się poddaje.......
-
[B6 AWX] Logowanie gr.020
myślę o zrobieniu wykresu z liczb kolumny Torque względem obrotów. Czyż nie wyjdzie nam krzywa przebiegu będą to, co prawda dane na silniku, ale przy ich większej ilości można by obliczyć % stratę i dowiedzieć się ile jest na kołach Myślę ...... przenieś ten wątek do działu tuning tam ktoś się wypowie ....może mistrz Rogalotti
-
[B5 AHL] adaptacja czasu grzania świec żarowych po odpaleniu? czy da się !!!!
Dziękuje Ci za wszelką pomoc Pozdrawiam ps. klient się uparł, że świece mu pali..... -- taki eliektronik amator... [świece za 18pln made by czechy] zapalił auto i zmierzył napięcie na świeczkach, pokazało mu 12V no i prędko przyleciał do mnie,z odłączonymi świeczkami .... wiem że tak ma być , tylko zastanawiało mnie czy można skrócić ten czas.... tak jak pisałem w pierwszym poście pow. 70*C już się nie załączają...ale gdy temp. spadnie poniżej ,to znowu grzeją. No i teraz wymyślam teorie jak dotrzeć do niego(klienta)i wytłumaczyć,że TAK MA K.....A być chyba że się jakoś da...
-
[B5 AHL] adaptacja czasu grzania świec żarowych po odpaleniu? czy da się !!!!
znam te zależności.....[temp. cieczy chłodz.temp. powietrza] nie chodzi mi o wydłużenie,ale skrucenie czasu grzanie świec żarowych po odpaleniu silnika czy jest to możliwe z poziomu VAGA pozdrawiam ps. nie chodzi o świece podgrzewania płynu chłodniczego...
-
[B6 ALT] vag311-2 output tests-prosilbym o wyjasnienia co i jak
Bez obaw niczego nie uszkodzisz...... Możesz także robić inne testy.... np test zegarów[instruments]...i też nic nie sp......isz.... klikasz tylko next....next...next... Pozdrawiam PS. miłej zabawy....
-
[B5 AHL] adaptacja czasu grzania świec żarowych po odpaleniu? czy da się !!!!
a to przed odpaleniem.... czy po ps. a może poprostu zadzwonię... przed ... Tak też myślałem... ja potrzebuje innych informacji Dzięki spanki że zajżałeś... pomożesz Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Logowanie gr.020
Chyba tak Zamieść 008 dyn. będzie lepiej widać
-
[B6 ALT] vag311-2 output tests-prosilbym o wyjasnienia co i jak
sory ale nie spojżałem na kod silnika w tym temacie nie pomogę ale z tego co się orientuje .....to samych wtrysków vagiem nie sprawdzisz...tylko korekcje... dadzą obraz pracy wtryskiwaczy Pozdrawiam
-
[B6 ALT] vag311-2 output tests-prosilbym o wyjasnienia co i jak
Witaj Używając funkcji na uruchomionej motorowni nic nie zepsujesz będą sie uruchamiały kolejne elementy wykonawcze np. zawór egr.,zawór n75. zawór n 109- autko zgaśnie....itd. nie pamiętam kolejności.... wtryski sprawdzisz w bloku o13[korekcje] 01 ENGINE 08 MEASURING BLOCK wybierasz 013 GO
-
Turniej OPT VW vs. Opel
nieprawda Golf 51%
-
[B5 AHL] adaptacja czasu grzania świec żarowych po odpaleniu? czy da się !!!!
a to przed odpaleniem.... czy po ps. a może poprostu zadzwonię...
-
[B5 AHL] adaptacja czasu grzania świec żarowych po odpaleniu? czy da się !!!!
Witam szanownych kolegów Czy można adaptacjami przestawić długość grzania świec po odpaleniu silnika Jeżeli tak,to proszę o podpowiedz....która grupa i które bloki.. Z góry dziękuje za wszelkiego rodzaju porady Pozdrawiam ps. w chwili obecnej "dogrzewają" ok.1min.przy temp. płynu 70*C [vag],powyżej już nie. to przed odpaleniem...... ale jak?
-
Strefa Śmiechu
PRZYKŁAD ANALIZY POTRZEB KLIENTA. _________________________________________________ Szedł facet ulica i zobaczyl nowy sklep. Myśli sobie: "Wpadną". Wita go uśmiechnięty sprzedawca: - Dzień dobry. W czym możemy pomóc, co chciałby pan kupić? Facet się zastanawia i mówi: - Rękawiczki. - To proszę podejść do tamtego działu. Facet idzie do wskazanego działu i mówi: - Chcę kupić rękawiczki. - Zimowe czy letnie? - Zimowe. - To proszę podejść do następnego działu. Facet poszedł. - Dzień dobry. Potrzebne mi zimowe rękawiczki. - Skórzane, czy nie? - Skórzane - To proszę podejść do następnego działu. Facet podenerwowany podchodzi do wskazanego stoiska: - Chcę kupić zimowe, skórzane rękawiczki. - Z klamerką, czy bez? - Z klamerką. - Proszą podejść do następnego stoiska. Facet jest już wkurzony i z trudem powstrzymuje się, żeby nie wybuchnąć i mówi: - Poproszę rękawiczki, zimowe, skórzane i z klamerką. - Klamerka na zatrzask, czy na rzepy? - Na rzepy. - Zapraszam do stoiska naprzeciwko. Facet nie wytrzymuje i wrzeszczy: - Proszę przestać się nade mna znęcać!!! Dajcie mi te rękawiczki i pójdę sobie!!! - Proszę pana, proszę o cierpliwość, chcemy panu sprzedać dokładnie takie rękawiczki, jakie pan potrzebuje. - Facet idzie dalej. - Poproszę rękawiczki zimowe, skórzane, z klamerką i na rzepy. - A jaki kolor? Nagle otwierają się drzwi i do sklepu wchodzi jakiś facet z sedesem świeżo wyrwanym z podłogi, od którego odstają kawalki glazury. Niesie go na wyciagnietych rękach, podchodzi do lady i krzyczy: - Taki mam, kurfa, sedes a taką glazurę!!!!!! d*pę już wam wczoraj pokazałem, więc sprzedajcie mi wreszcie JAKIKOLWIEK papier toaletowy. szkolenie z zakresu "Satysfakcja klienta"
-
[B5 1Z] Pytanie o kodowanie
http://www.a4-klub.pl/smf/kodowanie_sterownikow_w_audi_a4_b5_19952001-t6358.0.html
-
[B5 AFN] Dziwne dawki gupy 008 i dziura w 011
Durnoty piszesz, wiesz że gdzieś dzwonią ale gdzie to nie wiadomo :gwizdanie: masz racje.... nie ta grupa .... poczekajmy na opinie biegłych
-
Spoty Olsztyńskie
zapraszam w poniedziałek.....
-
[B5 AFN] Dziwne dawki gupy 008 i dziura w 011
cisnienie jest takie same zadane, tylko cos z dawkami jest namieszane, napewno nie leje wiecej a nawet mniej niz seria. seria to 42-45 drugi pomiar zostanie dokonany na sprawnym termostacie to zobaczymy ---------------------------------------------------------------------- mniejsza wartość ... więcej wlane tak to jest z vagiem co do potencjometru 010 pokaże 008 nie pokazuje pozycji pedału "akceratora" tylko wartość zadaną...[życzenie drajwera].....
-
[B5 AFN] Dziwne dawki gupy 008 i dziura w 011
tu masz serie: może się mylę... niech ktoś poprawi ...ale wrzuć kpl.logów ja spadam na pozdrawiam
-
[B5 AFN] Dziwne dawki gupy 008 i dziura w 011
---------------------------- po głębszej analizie.....auto po programie...dlatego wrzuć kpl.logów,niech inni też coś powiedzą 001-praca nastawnika w pompie