Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. kratka jest mocowana na zatrzaski, powinno dać radę bez kanału. Druga sprawa to kratki "plaster miodu" - znalazłeś takie pod zwykły zderzak nie sline??
  2. Daruj sobie moduł "D" - miałem go kiedyś u siebie, nie czytał książki z telefonu z androidem 5.0 - szukaj jak najnowszych modułów. Co do kodowania to wszystko masz opisane w pierwszym poście - nic trudnego.
  3. Życzę powodzenia, po wszystkim pochwał się jak to wszystko finansowo wyglądało. Trzymam kciuki - nie będzie źle.
  4. Też jestem tego samego zdania ?
  5. teraz są mrozy, więc dymieniem bym się nie przejmował. Z tego co widzę to chyba masz mokry zbiornik i chyba jest w nim mało płynu tzn., że nieszczelność gdzieś musi być i czy nie puszcza Ci czasem płynu przy górnym wężu zbiorniczka, może obejma która go trzyma już jest za słaba, albo sam kruciec w zbiorniczku pękł??. Co do tego "uszczelniacza" to ja bym go sobie darował i raczej szukał nieszczelności, a nie zatykał "kitem" dziury, który po pewnym czasie i tak straci swoje właściwości, a ty będziesz miał kupę roboty z jego wypłukaniem z węży, chłodnicy oraz nagrzewnicy i całego układu.
  6. Zrób zdjęcie jak będziesz miał okazję, ale raczej bez klejenia się nie obejdzie, a co za tym idzie bez malowania
  7. Tzn. Tobie się nic nie oderwało tylko urwał ci się kawałek zderzaka raczej. Zrób zdjęcie swojego zderzaka, nawet bez jego ściągnięcia - czyli tak jak siedzi na aucie
  8. Ślizg zderzaka kupisz na allegro za ok 20zl
  9. Jak masz dostęp do innego zbiornika i korka to warto by to sprawdzić i ewentualne wykluczyć
  10. najlepiej to lać wodę po szybie i patrzeć od wewnątrz czy nie ścieka po lince - innej metody raczej nie ma
  11. sprawdź nagrzewnicę, ja ostatnio też z tym walczyłem. Po demontażu nagrzewnicy i wetknięcia w "wejście" węża z wodą z drugiej dziury ("wyjśca") ledwo co woda leciała, a więc należało przypuszczać, że nagrzewnica była cała w kamienu - po zmianie nagrzewnicy jest ok
  12. gdzieś kiedyś czytałem na forum, że może problemem być korek od zbiorniczka oraz odpowietrznik zbiorniczka - musisz gdzieś tego poszukać i poczytać, bo nie chcę Ci wprowadzać w błąd
  13. a nie cieknie Ci woda przypadkiem po lince od otwierania maski??
  14. nie tylko na tych wężach - musisz po prostu znaleźć wyciek/nieszczelność - te węże doprowadzają i odprowadzają "wodę" do nagrzewnicy, ale jeśli masz nieszczelność w innym miejscu to to też będzie powodować zapowietrzanie całego układu
  15. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Guzik1984 temat w Audi A4 B6/B7
    To problem z klapami - na forum jest podwieszony temat w którym wszystko ładnie jest opisane trzeba przeszukać tylko pierwszą stronę tego działu
  16. ja mam taki i też jest spoko: allegro.pl ALLEGRO.PL
  17. a sprawdzałeś może główne przewody zasilające przy skrzynce bezpieczników - grube czerwone kable przykręcone na śruby do listwy - może coś się tam odkręciło/mocno zabrudziło, zwłaszcza, że błąd z VAG'a wskazuje na główne złącze zasilania - zacisk 30
  18. poniżej zdjęcie nagrzewnicy z jej numerem - raczej omijaj tanie zamienniki - ja za valeo dałem 200zł, choć i tak na necie można kupić taniej, ale zależało mi aby kupić ją w sklepie stacjonarnym i w razie czego zrobić zwrot/wymianę bez problemu. Nagrzewnica powinna mieć 15cm wysokości, od benzyny mają chyba coś koło 14cm, więc zwróć na to uwagę podczas kupna, bo u mnie po numerze, który podałem z nagrzewnicy pierwotnie dobrali właśnie tą z benzyny i była za mała
  19. jak ogrzewanie na rozgrzanym silniku dmucha Ci raz ciepłym, a raz zimnym to musisz mieć zapowietrzony układ - czyli gdzieś jest nieszczelność. Bez znalezienia tego wycieku i jego uszczelnienia raczej nic nie zdziałasz. Jak miałbyś wyciek z nagrzewnicy to pod nogami kierowcy powinien zbierać się płyn. Jakby to faktycznie była wina nieszczelnej nagrzewnicy to na pocieszenie Ci powiem, że tydzień temu wymieniałem ją u siebie i nie jest to jakiś duży problem
  20. O ile się nie mylę to ta uszczelka nie ma nic wspólnego z przeciekaniem szybra, musisz udrożnić kanału odpływowe. Obecnie są pewnie lekko przytkane i woda nie jest wstanie spłynąć szybko tylko się cofa i wylewa po przepełnieniu kanałów w około szybra
  21. Jak miałeś automat, to nie było sprzęgła, a co za tym idzie jego czujnika. Jak ktoś przekładał skrzynie to do sprzęgła pewnie nie doprowadził instalacji i dlatego też nie ma czujnika - a bez niego tempomat nie będzie działał
  22. Robiłeś test zegarów vcds'em?? Od tego by trzeba zacząć.
  23. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Langista temat w Lifestyle i Hydepark
    A próbowałeś może aplikacji Autopay?? W niej nic nie musisz klikać, aplikacja sama pobiera kasy ile trzeba - zapominasz o klikaniu włącz/wyłącz - w internetach piszą że to dużo lepiej działa od e-toll
  24. Nie wiem jak jest w B8, ale w B6 jak się zdemontuje zmieniarkę to trzeba przekodować radio - wykodować zmianiarkę, bo jak tego nie zrobisz to w radiu (podczas odczytu błędów VCDSe'm) wyskakuje błąd komunikacji ze zmieniarką, wiec w B8 na pewno jest podobnie, ale jak będziesz zmieniał radio to bym się tym błędem nie przejmował. Mam tylko pytanie, jak chcesz zmienić MMI na androida, jak w B8 radio jest częścią deski??
  25. Co za wynalazkiem odczytywałeś te błędy?? Masz je odczytane za pomocą VAG-COM'a lub VCDS'a? Trzeba by wykonać test wyjść i sprawdzić, czy chodzą klapy. Najprawdopodobniej klapa, która musi zostać otwarta przy nagrzewnicy się nie otwiera - będzie to wina pewnie jej silnczka. VCDS'em można by też odczytać jaką temperaturę "widzą" poszczególne czujniki i było by już wszystko wiadomo. Problem z termostatem raczej odpada, gdyż jak napisałeś oba węże od nagrzewnicy są gorące.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.