Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. wypadałoby popatrzyć na kable w gnieździe OBD, zazwyczaj, aby utrudnić złodziejom podłączenie auta zmienia się miejscami piny w gnieździe OBD i dla siebie robi się jakąś przelotkę z właściwym podłączeniem pinów. Jak masz dostęp do podobnej audi to po prostu porównaj kolory kabli w obu gniazdach OBD
  2. czyli zapewne coś nie łączyło w kostce włącznika świateł, bo właśnie w takim przypadku tzn. np braku włącznika światła świecą z automatu.
  3. Zapewne w twojej okolicy odbywają się jakieś spoty grupy regionalnej - podjedź na taki spot to chłopaki ogarną to w 1 min
  4. Tzn że musisz podłączyć auto pod komputer i wyłączyć nim tryb skandynawski
  5. Jaki dokładnie masz kabel, jaka wersja vcds?? Klon?? Niestety to że w innym aucie udało ci się nawiązać połączenie to o niczym nie świadczy. Przykład z dzisiaj: posiadam kabel (klon) vcds v. 17.8 pacjent to skoda superb 2, 2010r. Mam dwie wersje vcds: pl oraz ang. - angielską wersją nie byłem wstanie połączyć się z modułem telefonu, vcds pl połączył się bezproblemowo (ten sam kabel). Niestety chińskie wynalazki są strasznie kapryśne. U mnie w audi zarówno wersja pl jak i angielską łączy się z modułem telefonu. Tak więc sprawdź innym vcdsem (inną wersją)
  6. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Pasacik1998 temat w Audi A4 B6/B7
    Po jakim czasie od zamknięcia auta mierzysz pobór prądu?? Sterowniki przechodzą w tryb uśpienia dopiero po pewnym czasie, a nie odrazy po zamknięciu auta.
  7. Jak światła palą ci się w pozycji "0"to zapewne masz ustawiony "tryb skandynawski" można go wyłączyć podłączając auto pod vcds.
  8. nie lepiej wymienić skrzynie na inną używaną niż pakować w skrzynie taką kasę??
  9. chyba najprościej jest zdemontować przedni gril i po jego ściągnięciu będzie dostęp do zamka maski
  10. @kamil-vag a jaki olej 2T polecasz i ile go lać na pełny bak??
  11. inne bezpieczniki sprawdzałeś?? Podłączałeś auto pod VCDS'a?? Jakieś błędy??
  12. było już parę tematów z tym związanych - generalnie wszystkie kończyły się na tym, że trzeba rozebrać zapięcie pasa i po jego rozbiórce łatwo można stwierdzić co tam jest nie tak. Nikt dokładnie nie opisywał co było przyczyną, ale każdy sobie radził z usunięciem tej usterki
  13. Rozwiązania szukaj na tej stronie (sprawdzaj każdy kod błędu wg numeru): Category:Fault Codes - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM Ale ja bym zaczął od skasowania błędów i ponownego skanowania
  14. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na cup-cus temat w Audi A4 B6
    nie ma co regenerować soczewek z B6 tylko lepiej wrzucić soczewki od A4 B8 - w dziale warsztat masz wszystko ładnie opisane
  15. nie wiem co ma wspólnego, także nie wiem czym w budowie różnią się filtry mann'a i filtrona (mimo moich doświadczeń uważam firmę filtron za porządną markę), ale poprostu opisałem swoje doświadczenia tym związane. Zwłaszcza, że autor tematu nic nie pisał o braku oleju tylko o zapalającej się kontrolce i gasnącej bez żadnej specjalnej interwencji - bez dolewania oleju.
  16. jaki filtr oleju zamontowałeś?? Miałem kiedyś podobna sytuację jak założyłem filtr oleju Filtrona, po zmianie na Mann'a problem ustąpił, co ciekawe przed A4 miałem golfa 3 i w nim też jak miałem filtr filtrona to od czasu do czasu zapalała się kontrolka oleju i po zmianie filtra temat się uspokoił.
  17. a co to jest "czujnik temperatury wlotowej" i gdzie on się znajduje??
  18. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na piotr4001 temat w Audi A4 B6/B7
    z tego co widać to błędy w module komfortu są typowe dla przełamanych kabli w drzwiach. Błędy w module Instruments (Adres 17) są błędami sporadycznymi, więc wypadało by je pierw skasować a później odczytać ponownie. Błędy z adresu 16 to coś dziwnego, bo adres 16 to moduł kierownicy (steering wheel) i pierwszy raz się spotkałem, aby błędy dotyczące sterowników drzwi zapisywały się w tym module. Radziłbym pożyczyć od kogoś inny kabel i przeskanować auto jeszcze raz
  19. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na KPJ15 temat w Audi A4 B6/B7
    kolego wszystko znajdziesz w dziale "zrób to sam":
  20. Jak na mój gust to zderzak leży w miarę równo w stosunku do maski więc raczej auto jest proste - zdemontuj lampę i zamontuj ją jeszcze raz zwracając uwagę na dolne ślizgi
  21. A jesteś pewien że lampa jest dobrze założona?? Lampa ma dolne ślizgi które muszą wejść na swoje miejsce, a u ciebie pewnie lampa w nie nie weszła tylko pewnie jest nad nimi - też kiedyś miałem taką sytuację po demontażu lampy
  22. moim zdaniem za tydzień można by się już zorganizować, nie wiem jak KFC w galerii, ale myślę, że spotkaniem na parkingu nie będzie problemu. A tak dla rozluźnienia - HIT INETRNETÓW!!: Duda: 13-stkę dostał pan ode mnie. A opłaty za śmieci to samorząd Więcej: Garwolin: Andrzej Duda o podwyżkach za śmieci i trzynastej emeryturze, nagranie - Wiadomości WIADOMOSCI.RADIOZET.PL Wciąż nie znamy nowego terminu wyborów, co nie przeszkadza prezydentowi prowadzić w terenie kampanii wyborczej. Głowa państwa odwiedziła w miniony weekend Garwolin i Maciejowice. Duda zmierzył... film pod artykułem - q..wa padłem
  23. mówimy o odszkodowaniu z AC, a nie OC
  24. tak, kanał "01-Engine"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.