Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Brak łączności z większościa modułów A4 B7 1.8T
wypadałoby popatrzyć na kable w gnieździe OBD, zazwyczaj, aby utrudnić złodziejom podłączenie auta zmienia się miejscami piny w gnieździe OBD i dla siebie robi się jakąś przelotkę z właściwym podłączeniem pinów. Jak masz dostęp do podobnej audi to po prostu porównaj kolory kabli w obu gniazdach OBD
-
Przełącznik świateł
czyli zapewne coś nie łączyło w kostce włącznika świateł, bo właśnie w takim przypadku tzn. np braku włącznika światła świecą z automatu.
-
Przełącznik świateł
Zapewne w twojej okolicy odbywają się jakieś spoty grupy regionalnej - podjedź na taki spot to chłopaki ogarną to w 1 min
-
Przełącznik świateł
Tzn że musisz podłączyć auto pod komputer i wyłączyć nim tryb skandynawski
-
Brak łączności z większościa modułów A4 B7 1.8T
Jaki dokładnie masz kabel, jaka wersja vcds?? Klon?? Niestety to że w innym aucie udało ci się nawiązać połączenie to o niczym nie świadczy. Przykład z dzisiaj: posiadam kabel (klon) vcds v. 17.8 pacjent to skoda superb 2, 2010r. Mam dwie wersje vcds: pl oraz ang. - angielską wersją nie byłem wstanie połączyć się z modułem telefonu, vcds pl połączył się bezproblemowo (ten sam kabel). Niestety chińskie wynalazki są strasznie kapryśne. U mnie w audi zarówno wersja pl jak i angielską łączy się z modułem telefonu. Tak więc sprawdź innym vcdsem (inną wersją)
-
pobór prądu
Po jakim czasie od zamknięcia auta mierzysz pobór prądu?? Sterowniki przechodzą w tryb uśpienia dopiero po pewnym czasie, a nie odrazy po zamknięciu auta.
-
Przełącznik świateł
Jak światła palą ci się w pozycji "0"to zapewne masz ustawiony "tryb skandynawski" można go wyłączyć podłączając auto pod vcds.
-
Awaria skrzyni. Szarpanie multi
nie lepiej wymienić skrzynie na inną używaną niż pakować w skrzynie taką kasę??
-
Problem B7 2.0 tdu BlB
chyba najprościej jest zdemontować przedni gril i po jego ściągnięciu będzie dostęp do zamka maski
-
[B6 AWX] Drgania na postoju
@kamil-vag a jaki olej 2T polecasz i ile go lać na pełny bak??
-
Zwarcie w zapalniczne, auto nie chce odpalić
inne bezpieczniki sprawdzałeś?? Podłączałeś auto pod VCDS'a?? Jakieś błędy??
-
Czujnik zapięcia pasów
było już parę tematów z tym związanych - generalnie wszystkie kończyły się na tym, że trzeba rozebrać zapięcie pasa i po jego rozbiórce łatwo można stwierdzić co tam jest nie tak. Nikt dokładnie nie opisywał co było przyczyną, ale każdy sobie radził z usunięciem tej usterki
-
6 faults found
Rozwiązania szukaj na tej stronie (sprawdzaj każdy kod błędu wg numeru): Category:Fault Codes - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM Ale ja bym zaczął od skasowania błędów i ponownego skanowania
-
Regeneracja bi xenonu
nie ma co regenerować soczewek z B6 tylko lepiej wrzucić soczewki od A4 B8 - w dziale warsztat masz wszystko ładnie opisane
-
[B7 BKE] Żółta kontrolka oleju
nie wiem co ma wspólnego, także nie wiem czym w budowie różnią się filtry mann'a i filtrona (mimo moich doświadczeń uważam firmę filtron za porządną markę), ale poprostu opisałem swoje doświadczenia tym związane. Zwłaszcza, że autor tematu nic nie pisał o braku oleju tylko o zapalającej się kontrolce i gasnącej bez żadnej specjalnej interwencji - bez dolewania oleju.
-
[B7 BKE] Żółta kontrolka oleju
jaki filtr oleju zamontowałeś?? Miałem kiedyś podobna sytuację jak założyłem filtr oleju Filtrona, po zmianie na Mann'a problem ustąpił, co ciekawe przed A4 miałem golfa 3 i w nim też jak miałem filtr filtrona to od czasu do czasu zapalała się kontrolka oleju i po zmianie filtra temat się uspokoił.
-
Błędne wskazania czujnika temperatury zewnętrznej
a co to jest "czujnik temperatury wlotowej" i gdzie on się znajduje??
-
Modul komfortu
z tego co widać to błędy w module komfortu są typowe dla przełamanych kabli w drzwiach. Błędy w module Instruments (Adres 17) są błędami sporadycznymi, więc wypadało by je pierw skasować a później odczytać ponownie. Błędy z adresu 16 to coś dziwnego, bo adres 16 to moduł kierownicy (steering wheel) i pierwszy raz się spotkałem, aby błędy dotyczące sterowników drzwi zapisywały się w tym module. Radziłbym pożyczyć od kogoś inny kabel i przeskanować auto jeszcze raz
-
Wymiana foteli
kolego wszystko znajdziesz w dziale "zrób to sam":
-
Obwisły zderzak przód
Jak na mój gust to zderzak leży w miarę równo w stosunku do maski więc raczej auto jest proste - zdemontuj lampę i zamontuj ją jeszcze raz zwracając uwagę na dolne ślizgi
-
Obwisły zderzak przód
A jesteś pewien że lampa jest dobrze założona?? Lampa ma dolne ślizgi które muszą wejść na swoje miejsce, a u ciebie pewnie lampa w nie nie weszła tylko pewnie jest nad nimi - też kiedyś miałem taką sytuację po demontażu lampy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moim zdaniem za tydzień można by się już zorganizować, nie wiem jak KFC w galerii, ale myślę, że spotkaniem na parkingu nie będzie problemu. A tak dla rozluźnienia - HIT INETRNETÓW!!: Duda: 13-stkę dostał pan ode mnie. A opłaty za śmieci to samorząd Więcej: Garwolin: Andrzej Duda o podwyżkach za śmieci i trzynastej emeryturze, nagranie - Wiadomości WIADOMOSCI.RADIOZET.PL Wciąż nie znamy nowego terminu wyborów, co nie przeszkadza prezydentowi prowadzić w terenie kampanii wyborczej. Głowa państwa odwiedziła w miniony weekend Garwolin i Maciejowice. Duda zmierzył... film pod artykułem - q..wa padłem
-
Dębica czy wielosezon premium
mówimy o odszkodowaniu z AC, a nie OC
-
[B6 TDI PD] Brak turbo na zimnym silniku
tak, kanał "01-Engine"
-
Dębica czy wielosezon premium
pewnie z OWU