Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Spryskiwacze reflektorów
pompka działa na krótko, tzn., że po jej podłączeniu spryski się wysuwają i pryskają, czy po prostu buczy, a sryski dalej są martwe. Bo jeśli po podłączeniu na krótko spryski się nie wysuwają tzn., że pompka daje za niskie ciśnienie i na ma "siły" wypchnąć wtrysków - jeśli tak jest to raczej pompka już kaput.
-
B6 DIVISION
Panowie mam taki problem: a wiem, że znacie odpowiedź na każde pytanie związane z B6, więc może mi pomożecie
-
Moduł+czujniki P/T z B7 do B6
Witam, czy moduł poziomowania + wiązka (od czujników do modułu) + czujniki poziomowania przód, tył z B7 będą pasować do B6?? (chodzi oczywiście o moduły pod ksenony) W opisie montażu "Xenon Bixenon skretny nie skrętne Lampy" do B7 jest taki zapis: ale nie wiem jak go interpretować, tzn. np. sterownik automatycznej regulacji zasięgu świateł to jest ten moduł z pod schowka????
-
Bluetooth -rozłączanie
jakiś czas temu miałem moduł z literką D - czyli całkiem stary z podstawową funkcjonalnością i S7 Edge łączył się z nim bez żadnych problemów
-
Wariuje centralny zamek i światła awaryjne
co to znaczy wprowadzić nowy program do MK??? moduł MK chyba nie ma takich możliwości, bo jeśliby miał, to można byłoby każdy moduł programować z wersji low na high
-
[B6 1.8TQ] Uosiekwagen: ColorMFA, Avus 3 18", Hella Intemo, 345mm S4, HEL...
ile takie colorMFA kosztuje bo nie mogę tego znaleźć na ich stronie??
-
Strefa Śmiechu
- Wariują światła oraz wycieraczka
Może w kostce któryś z pinów był luźny i nie stykał się dobrze z pinem w MCE i dlatego wyszły takie cyrki. Wypadało by lekko poprzyginać wszystkie piny żeńskie i powinno być ok.- Montaż elektrycznie składanych lusterek w Audi A4 B6
z tego co mi się wydaje to z anglika lusterka są pod innym kątem niż u nas, ale jak masz lusterka w ręku to je po prostu przełóż i zobaczysz czy jesteś w stanie je ustawić tak by było wszystko w nich widać. Aby je przełożyć wystarczy w zasadzie zdjąć tapicerki z drzwi, odkręcić obecne lusterka i przykręcić nowe, więc roboty maks na 40 min. - nie musisz ich nawet podłączać pod instalację, bo ręką spokojnie uda Ci się przestawić szkło.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
NA CO ???????- Rdza pod listwa na drzwiach
Obserwuj allegro i szukaj drzwi, może coś znajdziesz.Ja chyba swoje nowo nabyte drzwi założę też dopiero na wiosnę, bo szkoda mi ich zakładać na zimę Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka- Rdza pod listwa na drzwiach
Czyli tak jak myślałem, drugi lakier. Szukaj drzwi w kolorze. Najlepiej blisko domu żeby można odebrać je osobiście. Ja się najeździłem jak głupi, aby znaleźć ładne drzwi. A wszyscy sprzedający obiecywali, że mają super towar i można je zakładać bez malowania, a po przyjeździe na miejsce okazywało się że to moje drzwi są super, a ich to zwykłe śmieci. W każdym bądź razie powodzenia - napewno się przyda. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka- Rdza pod listwa na drzwiach
Powiem szczerze, że ciężko mi uwierzyć że rdza wyszła w takim miejscu. Jestem ciekaw jak te drzwi wyglądają od środka. Sprawdzałeś te drzwi czujnikiem lakieru? Jeśli nie, to warto by było sprawdzić ile pod lakierem jest kitu (szpachli), bo raczej ciężko w to uwierzyć że jest tam tylko ori lakier. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka- spryski grzane szyby przedniej - problem
Witam, mój brat jest w posiadaniu B5 z 2000r., Nie grzały mu spryski szyby czołowej. Co się okazało spalony był bezpiecznik. Nie zastanawiając się, bezpiecznik został wymieniony i .... pożar Brat w necie znalazł info, że ma tam siedzieć bezpiecznik 10A (stary był 5A), więc wsadził nowy bezpiecznik (10A), a spod maski po chwili wydobył się siwy dym - oba spryski się nieco nadtopiły. Teraz pytanie co mogło być tego przyczyną, i czy wymiana samych sprysków będzie wystarczająca do rozwiązania problemu. Generalnie nie wiadomo kiedy ten bezpiecznik się spalił, bo zeszłej zimy było ok, a teraz dopiero pare dni temu brat się temu przyjrzał jak mu dysze zamarzły i nie chciały odmarznąć.- Rdza pod listwa na drzwiach
pokaż zdjęcie, bo tak to sobie można tylko gdybać. Coś mi się wydaje, że drzwi pewnie już były uderzone, bo nie spotkałem się jeszcze, aby pod tą listwą była rdza, zwłaszcza, że ta listwa nie jest na zatrzaskach (nie ma dziur pod nią) tylko jest klejona do drzwi. Jajprostrzą i najtańszą metodą było by wymienić drzwi na inne używane w tym samym kolorze, które będą w dobrym stanie (w zeszłym tygodniu kupiłem idealne drzwi w kolorze LY7W za 220zł) . Napisz jeszcze jaki masz kolor auta.- Zły mechanizm szyby
z tego co wychodzi wpisująć numer OEM w googlu, to jest to podnośnik lewy, a ty pewnie chciałeś kupić prawy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powód wczorajszego zamknięcia ronda grzegorzeckiego: http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/krakow-pozar-auta-na-rondzie-grzegorzeckim,4319958,art,t,id,tm.html- lusterko lewe grzane
5 Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka- RADIO 2 DIN VORDON HT 869V2
kolego kupiłeś te radio??? Ono ma tylko 256mb ram - działa to jakoś, nie muli???- Krzywy mechanizm wycieraczek?
najlepiej to odkręć ramiona, zdejmij plastik i sam zobacz co tam się dzieje. Po takich zdjęciach chyba jedyna odpowiedź, która ciśnie się na usta to "Pany co tu jest porobione?" - coś jest nie halo i tyle.- Trzy problemy po usunięciu innego 1.8T BFB. Czytajcie i pomóżcie.
Kolego jak udało Ci się rozwiązać problem to może napisz co było jego powodem, może komuś się ta wiedza kiedyś przyda Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka- Podświetlanie kratek nawiewów
W pierwszej kolejności to sprawdź bezpieczniki Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka- Rozładowywanie akumulatora
75 amperów???? coś chyba źle to mierzysz. Kiedy i na jakich bezpiecznikach pobór spada do 20(czegoś bo chyba nie amperów)- Rozładowywanie akumulatora
tak jeszcze dla jasności w temacie kolegi Bart-s masz napisane za co odpowiada moduł komfortu: Moduły dzielimy na: LOW:- zdalnie sterowany centralny zamek- czerwone światła ostrzegawcze w tapicerkach drzwiHIGH:- to samo co LOW +- światła przestrzeni nóg oraz światła ułatwiające wsiadanie w tapicerkach drzwi- szyberdach- fabryczny alarm- pamięć lusterek- elektryczne składanie lusterekOprócz w/w funkcjonalności MK można dodatkowo podzielić na wersje:- obsługujące 4 elektryczne szyby- obsługujące elektryczne szyby z przodu- obsługujące oba w/w warianty Jak widać nie ma tu nic napisane o tempomacie. link do tematu:- Rozładowywanie akumulatora
Kolego nie rozumiem za bardzo o czym piszesz. Po pierwsze jak masz manetkę od tempomatu, to nie ma tam nic więcej do podłączenia - tylko same kodowanie - tempomatu nie da się odłączyć - po prostu on Ci nie działa z przyczyn podanych prze zemnie we wcześniejszym poście. Po drugie nie ma czegoś takiego jak "moduł tempomatu" - tempomat to sama manetka wpinana w moduł przy kierownicy (ale moduł przy kierownicy nie ma nic wspólnego ze świecącym trójkątem od awaryjnych). Po trzecie moduł komfortu, który znajduje się pod fotelem nie ma nic wspólnego z tempomatem. Podaj nr swojego modułu komfortu - dopasujemy ewentualnie inny moduł o tych samych funkcjonalnościach, w przypadku jak byś miał problem z dokupieniem tego samego co masz obecnie, a była konieczna jego wymiana A tak w ogóle to na sam początek podłącz auto pod kompa i pokaż jakie błędy wypluło. Szkoda robić sobie niepotrzebnych kosztów. - Wariują światła oraz wycieraczka