Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. to już remontowałeś silnik?? co było tego powodem??
  2. znasz już mnie więcej koszty naprawy silnika po awarii???
  3. składając reklamację poinformowali Cię ile taka reklamacja będzie rozpatrywana?? i co z samochodem?? naprawiłeś go już na własny koszt, czy czekasz na odpowiedź w sprawie reklamacji??
  4. Pewnie dostaniesz odpowiedź "Nie stwierdzono wady wytwórczej części, powodem awarii był zły montaż", a ty im odpisz " Nazwa sklepu nie ma uprawnień producenta VW/AUDI ani producentów zamienników części oryginalnych pozwalających na rozstrzyganie sporów dotyczących jakości sprzedawanych części zamiennych. Twierdzenie, że pompa była źle zamontowana musi być podparte pomiarami na specjalnych certyfikowanych urządzeniach pomiarowych i stosownym wydrukiem tych pomiarów". Zobaczymy co Ci odpiszą. kolego coś się zmieniło w twoim temacie????
  5. Jeśli mogę zaproponować ze swej strony to jestem za plazą Pozdrawiam, Łukasz
  6. Ja bym się wybrał jak by było więcej chętnychPozdrawiam, Łukasz
  7. Aha. I żebyś nie myślał że zwykły jubiler zrobi to ze zwykłego kawałka metalu i w pierścionek wsadzi jakieś szkiełko. Każdy porządny jubiler da ci certyfikat autentyczności złota/srebra oraz nabije próby i tak samo jest z kamieniami.
  8. Kolego idź z katalogiem od aparta do jakiegoś jubilera, pokaz mu co cie interesuje z tego katalogu, a on ci to zrobi za połowę ceny z aparta. Wiem, to bo swoje obrączki ślubne tak zamawiałem
  9. ja u siebie w s3 wymieniałem już 2 razy samą szybkę i raz cały wyświetlacz. Wymiana szybki w Krakowie kosztuje 200zł i w większości serwisów/komisów to robią (ceny wszędzie podobne). A za wymiane całego wyświetlacza wraz z bebechami (w zasadzie z telefonu zostaje sama tylna pokrywka baterii) zapłaciłem 500zł brutto w serwisie samsunga - sądzę że w Słupsku taki serwis znajdziesz i cena będzie podobna (dzwoniłem do trzech serwisów samsunga w Krakowie i wszędzie stawka wynosiła 500zł brutto). Samemu raczej za wymianę szybki bym się nie brał bo łatwo uszkodzić wyświetlacz podczas odklejania od niego szybki - trzeba to robić grzejąc go, bo między szybką a wyświetlaczem jest klej. Jak telefon masz firmowy to raczej wolał bym na twoim miejscu wymienić cały wyświetlacz i odbić od 500zł VAT. Nie wiem może mam złudzenie ale po wymianie całego wyświetlacza z bebechami telefon jakoś tak odżył. No i oczywiście trzeba brać pod uwagę że samsung nie sprzedaje samych szybek więc szybka będzie chińska i raczej średniej jakości (wiem bo miałem )
  10. Nic się nie ruszyło non stop odbijam piłeczki z ubezpieczycielem warsztatu. Choć za ostatnim pismem które wysłałem do Hestii poszło pismo z kancelarii od prawnika i dziwnie długo nie ma odpowiedzi, a zawsze dostawałem odpowiedz w przeciągu tygodnia, a teraz 3 tygodnie i cisza. PS. Wiadomość dla kolegi Ra4al na montaż i zakup części mam fakturę od mechanika i i tak jestem w du.ie Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  11. Kolego pompe zakładał warsztat, czy ty we własnym zakresie? Bo jak zakładałeś ją sam to może być problem nawet z jej wymianą na gwarancji (producent lub sklep będą żądać potwierdzenia jej montażu w warsztacie, a jeśli nie masz żadnego takiego dowodu to zwalą winę na zły montaż). Jeśli zakładał ci ją warsztat to gadaj z mechanikiem niech on coś doradzi. Mam podobną sytuację i moje audi stoi już na klockach od 28 maja a ja pisze tylko kolejne odwołania od różnych śmiesznych decyzji. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  12. Panowie co z tym parkingiem, bo obecnie siedzę w lesie na urlopie ale za tydzień bym się pojawił
  13. ja loguje swoje wyczyny na endomondo, a może ktoś ma jakąś fajną alternatywę to może bym coś innego wypróbował.
  14. Witam, gram z kumplami w fife na padach i wpadło nam do głowy zagrać na cztery pady (dotychczas graliśmy tylko na dwóch padach), ale nie mam tyle USB w komputerze na którym gramy (mam 4x usb - podłączam 3 pady i kartę dźwiękową na USB, więc brakuje mi jednego wejścia USB). Teraz pytanie czy pod pady muszę kupić aktywnego hub'a USB czy pasywny będzie wystarczający?? Pady mam zwykłe kablowe (takie: GAME PAD MEDIATECH DO PC MT1507 CORSAIR II W-WA (4380953873) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ) - nie wiem ile pobiera prądu taki pad
  15. jak wiata będzie na stałe związana z gruntem to musisz mieć pozwolenia (nie wiem czy pozwolenie na budowę czy tylko zgłoszenie, ale tego się dowiesz w odpowiednim urzędzie), kolejną sprawą będą media - pewnie będziesz chciał tam mieć choćby prąd, to też trzeba ustalić z odpowiednimi służbami.
  16. Tez mam licznik z lidla, licznik spełnia twoje wszystkie wymagania, a u mnie działa już trzeci sezon i jest git. Kosztował też coś koło 40zł.
  17. kolego o co chodzi z tym Krakowem?? Nie jestem prawnikiem, ani nie mam też z tym nic wspólnego, ale mieszkam w Krakowie i dlatego pytam z ciekawości.
  18. to moja żona - przekaże pozdrowienia
  19. jaką masz średnicę talerza?? Ja u siebie mam TV z orange i antenę 80cm i jak pada deszcz lub jest pochmurne niebo to tv krzaczy, a teść ma (piętro niżej)cyfre+ i antenę 60cm i jest dużo lepiej. Z tym, że ja wcześniej miałem antene 60cm ustawianą przez ekipe z orange i Panowie odrazu powiedzieli, że to nie będzie dobrze chodzić i kazali kupić większy talerz. Kupiłem więc 80cm, ale ustawiałem ją sam i to może ten problem.
  20. kolego jak te klocki się nazywają i od kogo je kupiłeś (najlepiej jakiś link) - mój siostrzeniec się tym teraz bawił na jakiś dodatkowych zajęciach w szkole, a że teraz są wakacje i nie ma zajęć to gnębi rodziców, żeby mu je kupili a u nas chcą za nie od 1200zł w górę
  21. potwierdzam słowa kolegi, laweta np. taki fiat ducato waży koło 1500kg + "towar" niech będzie ok. 1600kg, co w sumie daje poniżej 3,5T i można tym jechać na prawku kat. B
  22. Pewnie zależy jaki laweciarz, bo pewnie niektórzy mają jakieś ubezpieczenie na "towar" który przewożą, a inni mają wszystko w d..pie i tylko mówią "panie no stało się, co ja na to poradzę" i zostaje tylko sąd
  23. Na holowanie na dłuższy dystans mam inny pomysł, mianowicie wynajem lawety i jazda nią samemu. W Krakowie ostatnio wynajmowałem Fiata ducato za coś koło 150zł za dobę z limitem do chyba 1000 kilometrów. Fiat był nowy z 2014r. i przebiegiem koło 15kkm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.