Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Awaria Części Na Gwarancji, Czy Uda Się Odzyskać Koszty Naprawy?
to już remontowałeś silnik?? co było tego powodem??
-
Awaria Części Na Gwarancji, Czy Uda Się Odzyskać Koszty Naprawy?
znasz już mnie więcej koszty naprawy silnika po awarii???
-
Awaria Części Na Gwarancji, Czy Uda Się Odzyskać Koszty Naprawy?
składając reklamację poinformowali Cię ile taka reklamacja będzie rozpatrywana?? i co z samochodem?? naprawiłeś go już na własny koszt, czy czekasz na odpowiedź w sprawie reklamacji??
-
Awaria Części Na Gwarancji, Czy Uda Się Odzyskać Koszty Naprawy?
Pewnie dostaniesz odpowiedź "Nie stwierdzono wady wytwórczej części, powodem awarii był zły montaż", a ty im odpisz " Nazwa sklepu nie ma uprawnień producenta VW/AUDI ani producentów zamienników części oryginalnych pozwalających na rozstrzyganie sporów dotyczących jakości sprzedawanych części zamiennych. Twierdzenie, że pompa była źle zamontowana musi być podparte pomiarami na specjalnych certyfikowanych urządzeniach pomiarowych i stosownym wydrukiem tych pomiarów". Zobaczymy co Ci odpiszą. kolego coś się zmieniło w twoim temacie????
-
[Ankieta] Które z miejsc według Ciebie będzie najlepszą opcją spotów Krakowskich
Jeśli mogę zaproponować ze swej strony to jestem za plazą Pozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja bym się wybrał jak by było więcej chętnychPozdrawiam, Łukasz
-
Sklep jubilerski APART - ktoś pracuje lub ma zniżki?
Aha. I żebyś nie myślał że zwykły jubiler zrobi to ze zwykłego kawałka metalu i w pierścionek wsadzi jakieś szkiełko. Każdy porządny jubiler da ci certyfikat autentyczności złota/srebra oraz nabije próby i tak samo jest z kamieniami.
-
Sklep jubilerski APART - ktoś pracuje lub ma zniżki?
Kolego idź z katalogiem od aparta do jakiegoś jubilera, pokaz mu co cie interesuje z tego katalogu, a on ci to zrobi za połowę ceny z aparta. Wiem, to bo swoje obrączki ślubne tak zamawiałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
LEAP Motion
-
Samsung S3 szybka
ja u siebie w s3 wymieniałem już 2 razy samą szybkę i raz cały wyświetlacz. Wymiana szybki w Krakowie kosztuje 200zł i w większości serwisów/komisów to robią (ceny wszędzie podobne). A za wymiane całego wyświetlacza wraz z bebechami (w zasadzie z telefonu zostaje sama tylna pokrywka baterii) zapłaciłem 500zł brutto w serwisie samsunga - sądzę że w Słupsku taki serwis znajdziesz i cena będzie podobna (dzwoniłem do trzech serwisów samsunga w Krakowie i wszędzie stawka wynosiła 500zł brutto). Samemu raczej za wymianę szybki bym się nie brał bo łatwo uszkodzić wyświetlacz podczas odklejania od niego szybki - trzeba to robić grzejąc go, bo między szybką a wyświetlaczem jest klej. Jak telefon masz firmowy to raczej wolał bym na twoim miejscu wymienić cały wyświetlacz i odbić od 500zł VAT. Nie wiem może mam złudzenie ale po wymianie całego wyświetlacza z bebechami telefon jakoś tak odżył. No i oczywiście trzeba brać pod uwagę że samsung nie sprzedaje samych szybek więc szybka będzie chińska i raczej średniej jakości (wiem bo miałem )
-
Awaria Części Na Gwarancji, Czy Uda Się Odzyskać Koszty Naprawy?
Nic się nie ruszyło non stop odbijam piłeczki z ubezpieczycielem warsztatu. Choć za ostatnim pismem które wysłałem do Hestii poszło pismo z kancelarii od prawnika i dziwnie długo nie ma odpowiedzi, a zawsze dostawałem odpowiedz w przeciągu tygodnia, a teraz 3 tygodnie i cisza. PS. Wiadomość dla kolegi Ra4al na montaż i zakup części mam fakturę od mechanika i i tak jestem w du.ie Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Awaria Części Na Gwarancji, Czy Uda Się Odzyskać Koszty Naprawy?
Kolego pompe zakładał warsztat, czy ty we własnym zakresie? Bo jak zakładałeś ją sam to może być problem nawet z jej wymianą na gwarancji (producent lub sklep będą żądać potwierdzenia jej montażu w warsztacie, a jeśli nie masz żadnego takiego dowodu to zwalą winę na zły montaż). Jeśli zakładał ci ją warsztat to gadaj z mechanikiem niech on coś doradzi. Mam podobną sytuację i moje audi stoi już na klockach od 28 maja a ja pisze tylko kolejne odwołania od różnych śmiesznych decyzji. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie co z tym parkingiem, bo obecnie siedzę w lesie na urlopie ale za tydzień bym się pojawił
-
Sezon Rowerowy 2016
ja loguje swoje wyczyny na endomondo, a może ktoś ma jakąś fajną alternatywę to może bym coś innego wypróbował.
-
jaki hub USB do gamepad'a - aktywny czy pasywny
Witam, gram z kumplami w fife na padach i wpadło nam do głowy zagrać na cztery pady (dotychczas graliśmy tylko na dwóch padach), ale nie mam tyle USB w komputerze na którym gramy (mam 4x usb - podłączam 3 pady i kartę dźwiękową na USB, więc brakuje mi jednego wejścia USB). Teraz pytanie czy pod pady muszę kupić aktywnego hub'a USB czy pasywny będzie wystarczający?? Pady mam zwykłe kablowe (takie: GAME PAD MEDIATECH DO PC MT1507 CORSAIR II W-WA (4380953873) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ) - nie wiem ile pobiera prądu taki pad
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
jak wiata będzie na stałe związana z gruntem to musisz mieć pozwolenia (nie wiem czy pozwolenie na budowę czy tylko zgłoszenie, ale tego się dowiesz w odpowiednim urzędzie), kolejną sprawą będą media - pewnie będziesz chciał tam mieć choćby prąd, to też trzeba ustalić z odpowiednimi służbami.
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
A co w tym dziwnego że wkładają 16gb ramu?
-
Sezon Rowerowy 2016
Tez mam licznik z lidla, licznik spełnia twoje wszystkie wymagania, a u mnie działa już trzeci sezon i jest git. Kosztował też coś koło 40zł.
-
Studenci prawa i prawnicy na forum
kolego o co chodzi z tym Krakowem?? Nie jestem prawnikiem, ani nie mam też z tym nic wspólnego, ale mieszkam w Krakowie i dlatego pytam z ciekawości.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
to moja żona - przekaże pozdrowienia
-
podlaczenie dekodera
jaką masz średnicę talerza?? Ja u siebie mam TV z orange i antenę 80cm i jak pada deszcz lub jest pochmurne niebo to tv krzaczy, a teść ma (piętro niżej)cyfre+ i antenę 60cm i jest dużo lepiej. Z tym, że ja wcześniej miałem antene 60cm ustawianą przez ekipe z orange i Panowie odrazu powiedzieli, że to nie będzie dobrze chodzić i kazali kupić większy talerz. Kupiłem więc 80cm, ale ustawiałem ją sam i to może ten problem.
-
Nowy smartfon z Chin?? Warto?
kolego jak te klocki się nazywają i od kogo je kupiłeś (najlepiej jakiś link) - mój siostrzeniec się tym teraz bawił na jakiś dodatkowych zajęciach w szkole, a że teraz są wakacje i nie ma zajęć to gnębi rodziców, żeby mu je kupili a u nas chcą za nie od 1200zł w górę
-
Laweta dla a4 na inny samochód
potwierdzam słowa kolegi, laweta np. taki fiat ducato waży koło 1500kg + "towar" niech będzie ok. 1600kg, co w sumie daje poniżej 3,5T i można tym jechać na prawku kat. B
-
Laweta dla a4 na inny samochód
Pewnie zależy jaki laweciarz, bo pewnie niektórzy mają jakieś ubezpieczenie na "towar" który przewożą, a inni mają wszystko w d..pie i tylko mówią "panie no stało się, co ja na to poradzę" i zostaje tylko sąd
-
Laweta dla a4 na inny samochód
Na holowanie na dłuższy dystans mam inny pomysł, mianowicie wynajem lawety i jazda nią samemu. W Krakowie ostatnio wynajmowałem Fiata ducato za coś koło 150zł za dobę z limitem do chyba 1000 kilometrów. Fiat był nowy z 2014r. i przebiegiem koło 15kkm