Treść opublikowana przez zibizab
-
[B5 AFN] Kopci na czarno
:> No to do dziela ,a pod wagiem bylby bląd 00575
-
[B5 AFN] Kopci na czarno
Posprawdzaj węże dolotu może być dziura od turbiny az do kolektora ssącego
-
[ALL B5] Sygnały ostrzegawcze (pikanie)
Wymień olej i filtr.Jak to nie pomoże to trzeba sprawdzić ciśnienie oleju. Pompa może siadac lub zapchany smok-sitko
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
A jeszcze turbina lekko się przycina czyszczenie ew,but na a4
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
No i masz rację.
-
[B6 AWX] Korekcje wtrysków
Moze być slaba kompresja i stąd te 2,5 do równej pracy
-
[B6 AWX] Korekcje wtrysków
tak
-
[B5 1Z] UPG - jakie objawy jej uszkodzenia w TDI
Kolego wstaw logi do dzialu diagnostyka VAG-będzie coś wiadomo. Jesli chodzi o wtryski to gr.13-cos powie PS-Turbo może też spalać olej
-
[B5 1Z] UPG - jakie objawy jej uszkodzenia w TDI
Plyn w misce olejowej,olej w obigu wody,wywalanie wody z chlodnicy,spalanie plynu kopcenie na bialo,lub spalanie oleju ITD>>>>
-
[ALL B7] Co to za błąd ?
świeca żarowa-cyl2
-
[ALL B5] Drzwi mi się otwierają same, co jest grane?!
Mikrowylącznik w drzwiach.Do wymiany
-
[B5 AFB] Jasno błękitny biały dym z rury...
Ja bym sprawdzl ciśnienie w cylinrach,może po rozgrzaniu traci kompresję i ropa dopala sie w kolektorze wydechowym lub zaworry nie trzymają Ale to tylko przypuszczenia Ew.pompa sie przetawia
-
[B5 AVG] Proszę o analizę logów - update
Masz dzure w dolocie,sprawdz weże od turbny aż do kolektora ssącego
-
[ALL] Prośba o analizę logów Golf III
Turbina slabo ciśnie-zobacz sterowanie,wezyki pocisnienia I przeplywke,ale po rozwiązaniu problemu z doladowaniem A i jeszcze szczelność dolotu
-
Fejs ELM
Kupilem z ciekawości.Co o nim sądzicie. Przetestuje go i napiszę jak chodzi http://www.allegro.pl/show_item.php?item=676746379
-
[B6 AWX] Problem z turbo - prośba o analizę logów
Przy obr.2100-2200-log8-zerknij
-
[B5 ADR] Duże spalanie i dziwny objaw podczas jazdy
Chodzi o jakość oleju-smarowanie
-
[B6 AWX] Problem z turbo - prośba o analizę logów
Z turbina jest już ok-przeczysc przeplywkę
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html Poczytaj przed logowaniem
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Jakbyś wrzucil więcej logów Korekcje OK
-
[B5 AFN] Ogólne problemy z elektryką
Sprawdz kabel od alternatora do aku-może nie lączyć i napięcie idzie na instalację ale nie do akumulatora.
-
[B5 ADR] Duże spalanie i dziwny objaw podczas jazdy
No to z olejem przesadzileś-wymień przynajmniej na pólsyntetyk. Szkoda silnika
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Duże przeladowanie turbiny. ,dlatego lapie tryb awaryjny Turbina na stól-czyszczenie PAWEL mnie uprzedzil
-
[B5 ADR] Auto dużo pali
Ale bląd wywala
-
[B5 ADR] Auto dużo pali
Filtr wegla wymień .bo Ci się zbiornik paliwa skurczy.