Treść opublikowana przez yahoovip
-
[B5 AHU] Częściowy brak mocy
Koledzy dobrze Ci podpowiadają... Zapnij Vaga i zrób logi. Po tej czynności będzie już dużo wiadomo. Być może przyczyną Twojego problemu jest jakaś mała "głupotka". Osobiście w międzyczasie obejrzałbym dokładnie dolot. Może są jakieś dziurki lub przetarcia na gumowych złączkach. Co do ubytku oleju... Silnik szczelny? Spojrzyj na miskę. Może uszczelniacze już zużyte z racji przebiegu dość sporego. Ale najpierw
-
[ALL B5] Podświetlenie "pokręteł"
Musisz kombinerkami wyciągnąć środkowe pokrętło od regulacji obrotów dmuchawy i tam znajdziesz żarówkę. Pewnie wystarczy ją tylko docisnąć albo przeczyścić styki. Aha... pokrętło ciągnij na chama... czasem ciężko wychodzi
-
[B5 AHU] Stuki przy ruszaniu kierownicą. Padnięta maglownica?
u mnie też stuka. Stuki dochodzą z lewej strony auta. Jeszcze nie zaglądałem do niego.. Brak czasu
-
[B5 AHU] Stuki przy ruszaniu kierownicą. Padnięta maglownica?
Płyn wymieniałem profilaktycznie w zeszłym roku. Od tego czasu przejechałem ~30000km. Płynu nie ubywa. W tygodniu odegnę tą gumę na drążku.. Może coś ciekawego zauważę. Sprawdzę też czy czasem nie ma jakiegoś luzu na krzyżaku kolumny. Mam też AFN rok 96 (podobny przebieg). Tam pompa na 100% sprawna (nie wyje, nie cieknie, kierownica luźno chodzi) a stuki na postoju identyczne. Chyba będę musiał pomachać kierownicą w kilku a4 żeby mieć jakieś konkretne porównanie Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie, to proszę pisać. W tygodniu poinformuje o wyniku moich oględzin
-
[B5 AHU] Stuki przy ruszaniu kierownicą. Padnięta maglownica?
Witam szanownych Forumowiczów Mój problem polega na tym, że na postoju, gdy ruszam kierownicą w prawo i lewo słyszę stuki dochodzące z okolic maglownicy. Wykluczam wahacze i końcówki drążków, gdyż nie wyczuwam na tych elementach żadnych luzów, które mogły by powodować tak straszne stukanie. Pompa wspomagania jest już na wykończeniu, gdyż wyje a kierownicą ciężko się kręci na postoju. Wracając do tematu... Czy uszkodzona maglownica może powodować takie stuki? Czy może coś innego uległo uszkodzeniu. Jak dokładnie zdiagnozować problem? Na co zwrócić uwagę?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Zakupy u dzika to czysta przyjemność. Szybko, sprawnie i na temat Dzięki wielkie
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
U mnie tak skrzypiały wahacze górne. Oba wymienione i spokój
-
[ALL B5] Luzy na tylnej osi
100% łożysko trzeba dokręcić
-
HP drukarka nie drukuje ze stron internetowych
Spróbuj tego rozwiązania: http://support.microsoft.com/kb/973479 Być może pomoże. Niestety nie mam możliwości przetestowania tego rozwiązania. Nie mam żadnego windowsa pod ręką. Dam sobie rękę uciąć, że gdybyś przerzucił się na Mozilla Firefox bądź Google Chrome, to Twój problem by zniknął.
-
HP drukarka nie drukuje ze stron internetowych
Jakiej przeglądarki używasz? Próbowałeś na innej przeglądarce? Próbowałeś na innym systemie? W ogóle jaki masz system? Windows 7 czy Vista?
-
[ALL B5] Wymiana wahacza (BANAN)
z prawej
-
[ALL B5] Wymiana wahacza (BANAN)
Wymieniłem banana w jakieś 30-40 minut. Robiłem to pierwszy raz Wystarczy śrubę wybijać pod kątem przy użyciu solidnego śrubokręta i młotka. Troszkę zabawy z tym jest, ale, co najważniejsze, jest to wykonalne w domowych warunkach. Nawet kanał nie jest potrzebny
-
[ALL] neostrada 2048
Obecnie mam neo 2MB... prędkość downloadu ~256 kilo, upload 32 kilo. Odczujesz dużą różnicę na plus, jeśli przeskoczysz na wyższy pakiet. Ostatnio TP zaproponowała mi 10MB z abonamentem o 10 zł niższym niż mój obecny przy 2MB
-
problem z komputerem
Można też to zrobić za pomocą live cd jakiegoś linuksa... np ubuntu. Masz tam program gparted, wykryje Ci wszystkie partycje, sformatujesz sobie i powinno działać.
-
[ALL B5] Wahacze przednie dolne, jaki ściągacz
a do czego ten ściągacz miałby niby służyć?
-
[B5 1Z] G28 bład- nie poprawna wartość
Ewidentnie padnięty czujnik. Może jakiś kabelek nie łączy albo przetarty?
-
[B5 AFN] Poszarpywanie i niebieski dymek -brak mocy
Sprawdziłeś dużo rzeczy, poprawiłeś usterki i problem nadal występuje.... Jak kolega wyżej napisał zrób logi. W międzyczasie sprawdź też szczelność "turbo gumek" - gumowych łączników (2-calowych) na dolocie. Miałem podobne objawy, gdy jedna z nich była pęknięta.
-
[B5 AHU] Pompa AHU a AFN różnice
49-53 z tego co pamiętam
-
[ALL B5] Miał ktoś takiego świerszcza w kabinie
a może listwa na podszybiu brzęczy? w b4 miałem taki przypadek
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
@-makaveli- oglądałem i można się troszkę uśmiać. Polski tytuł: "Wampiry i świry" Od siebie polecam fil "Wyspa - The Island" Jeśli ktoś by chciał zaproszenia na torrentleech.pl zapraszam na PW
-
Ulubione piwo!
Reds albo Kasztelan niepasteryzowany
-
GG- ktoś się podpina pode mnie??
Komunikaty dotyczące zalogowania się na GG z "innego IP komputera" są w 99% powodem restartu (nagłego) połączenia internetowego. W takiej sytuacji komunikator "działa" na naszym starym IP, po czym za chwilkę wczytuje nasze nowe IP. Dotyczy to użytkowników, którzy posiadają zmienne IP (np tpsa, netia). Podobnie wygląda sytuacja podczas zalogowania się przez WWW w moja generacja (nie pamiętam dokładnie jak to się nazywa ). Kolejnym powodem może być sniffing, czyli ktoś szpieguje naszą sieć. Rozwiązaniem będzie zmiana hasła na porządne, wieloliterowe (małe, duże znaki), zawierające w sobie cyfry i znaki specjalne. Kolejnym powodem może być jakiś spyware. Rozwiązaniem może być przeskanowanie komputera programem ComboFix, antywirusem i np. SpywareDoctor'em. Nie polecam stosowania żadnych Avastów, Pand i innego dziadostwa . Jeśli ktoś chce mieć spokój z wirusami, spyware i innym badziewiem polecam przerzucić się na linuks - przynajmniej nikt nie wykradnie hasła do konta bankowego I na przyszłość proszę dokładniej opisywać problem,. podając wszystkie zebrane informacje, podając rodzaj systemu, wersję programu, zainstalowane antyvirusy, dostawcę netu. itp. itd. Takie informacje znacznie skracają czas podania konkretnego rozwiązania i eliminują gdybanie
-
[B5 AFN] Jak temperatura silnika
U mnie niezależnie od mrozu temperatura 90 st pojawia się po około 10km
-
[ALL B5] Dolna osłona silnika i skrzyni lub nadkole z Allegro
Osobiście polecam kupować osłony u tego Pana http://allegro.pl/show_user.php?uid=13186894 Sam kupiłem od niego 2 osłony pod silnik i jedną pod skrzynię do moich autek. Wszystko pasuje idealnie. Bardzo wytrzymałe. Osłony Rezaw-Plast
-
[ALL B5] Jak się nazywa ta część ?
Tak jak kolega mówi Wystarczy przejść się do sklepu z hydraulika siłową. Kupić ładny gruby wąż gumowy, zbrojony za około 50 zł (50cm). Gumy od traktora też już testowałem Jednak po kilku miesiącach na jednej z takich gum zrobiła się dziura. Wąż ciśnieniowy, zbrojony o średnicy 2 cale jest nie do zdarcia