Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak gdzies je mam
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
coto za ankieta ktoś ma jakies problemy czy jak ? norbi mam zamowienia na czesci do B6 wiec jedziesz czy nie:) pasuje sie spiknac na grosarze i pojechac razem oczywiscie normalnym tempem 220 +
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
GM Lampeczki jeszcze przednie oczywiscie, dozoabczenia na spociku
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
no to teraz prostuj to co zniszczyłeś, powaznie chyba ze juz taka nabyles
-
[B5 ABC] Duże spalanie
a wartosc z kolektora podaje mu czujnik temp dolotu powietrza jest z tyłu za kolektorem,
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
oddaj to auto reggemanowi on je zrobi na bóstwo, poprawi czyjeś błedy
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
rozebrac na czesci
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
gratuluje auta , ale wg mnie powinienes usunac numery tablic !! z fotografii
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no dokladnie dzialac bo cisza sie zrobiła straszeczna dawac glosy kto jedzie
-
[B6 ASN] Dzisiejszy zakup
gratulacje zakupu ładny okaz, tylko nie zakladaj gazu
-
[B6 AWX] Po zmianie akumulatora nie odpala
a odepnij jeszcze raz i podepnij moze sie cos zawiesiło, , a nie miga ci immo ? moze sie cos uszkodziło przy podpinaniu, najpierw sparwdz vagiem czy zczytuje immo
-
[B5 AEB] Opiłki aluminum w oleju - pomocy
za 1500 zł kupisz caly arg jak poszukasz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
noto co gonimy ludziska ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
widze ze nikt sie nie wypowiada na temat spota duzego
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no ludziska jaka mobilizacja co jest z wami, robimy spota zrzeszowem zapodamy tezm ingo na krakow, kwestia tylko gdzie i kiedy go robimy, sa rozne opcje, jest teren prywatny w DT mozna zrobic w tarnowie w moscicach a mozna tez pojechac do rzeszowa na spot, co wy na to ?! gadac mi tu kto co i jak
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale ja juz zmieniłem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no bylo 5 ludzi ja hornet saints , mat i pawkog i ttom tyle szkoda ze tak nas malutko al co powiedzie na jakies mega w h*j wypasny spot z rzeszowem jak w zeszłym roku ?!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja bede na pewno
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
do kraka sie jedzie 1 h, a gdzie reszta ludzi !??!?! mi pasuje niedziela 16.. wiec widzimy sie czy nie ? bo widze ze tu nikt juz chyba nie zaglada powiem tak ja bede normalnie na 16 hornet tez sie pojawi po czekamy chwilke i tyle jak nikogo nie bedzie to sie rozjedzimy
-
[B5 ABC] Wymiana silnika na diesla
czlowieku niezdajesz soebi sprawy ile to pracy i ile zmian łącznie ze zmiana zawieszenia, calego przodu ........................ po prostu wszytsko
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
ja bym zmienil lampy i felgi, zawieszenie juz masz niskie z tego co widac, pozatym ładne auto kolor jak moj
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
ładne auto gratuluje trfnego wyboru
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wkoncu sie odezwal
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tp jak 16 w niedziele ? pasuje ludziom ?
-
[B5 ABC] Brak mocy i tryb awaryjny
to kup w polsce i wyslij sobie do irl