Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. no a Bart's ?! to juz może msze odprawiać nad swoim co za troll ....
  2. czaki22 odpowiedział(a) na keczu temat w 1.8T
    za zaslepka ma byc kierownica powietrza do IC
  3. nieowem co wy w tym motulu widzicie ale juz ktoras osoba ma znim problem, lac mobila
  4. ori jak ori ale te co podałem w linku allegro wlasnie widzialem na aucie i sie zastanawiałem czy kto przerabial czy takie kupione i okazalo sie ze kupione, firma depo wiec spasowanie na pewno jest takie jak ma byc
  5. tu sa ciekawe lampy LAMPY DIODOWE AUDI A4 B7 04-08 AVANT RED WHITE LED (3633908251) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  6. spawdz w blokach czy manetka działa
  7. no i co Panowie spoty w Tarnowie umarły chyba nie ?!
  8. przeczytaj caly watek jest tu schemat napewno
  9. bo testuja i ustawiaja sie zawsze lampy po wlaczeniu zaplonu niezaleznie od tego czy jest wlaczone swioatło czy nie, po zatym ten test mozna wylaczyc ---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- co to jest kąt świecenia u Ciebie >? jesli mowisz o horyzoncie swiatłocienie to zawsze gdy zmieni sie zawartosc pojazdu
  10. sprawdz czy jak naciskasz pedał sprzegła sa jakies zmiany , jesli sa to jest ok,
  11. czaki22 odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    ma jednomasowe koło nie ma dwumasa i w dodatku dozywotnio
  12. jak masz twardy zaiwas tp kupe zrobisz jak zapakujesz17, 18 to musi byc szukaj sobie wzpru dtm
  13. tylko podgłasnianie, to pelnego funkcjonowania musi byc radio z b7
  14. piekna sprawa, następna ikona motoryzacji odżyła , graty wielkie
  15. stołki grzane spokojnie mozna dolozyc ale musisz zmienic klimatronic, wiaze sie to z zakupem nowego sterownika i zciagniecie blokady komponentow reszta to pare kabelkow i stolki oczywiscie
  16. nowe wtryski i na rezerwie jezdzisz?
  17. Spalaniem oleju jak najbardziej należy się przejmować. Olej ma inna temperaturę spalania i nie zamienia się w gaz, tylko w ostre cząsteczki. Ten silnik ma Kata z norma EU5, i sadza robi w nim spustoszenie. Czyli rozumie że wszyscy posiadacze silnika 1.8 , 2.0 TFSI powinni się martwić. Trochę tych silników już widziałem i jeszcze nie spotkałem się z takim który by nie spalał oleju. Jeden mniej drugi więcej ale zawsze coś. Jakieś wyjątki pewnie się zdarzają. mam juz 2-gie 1.8 t i zaden nie brał nic oleju od wymiany do wymiany dokladnie ten sam stan
  18. 8E0 837 220K wymienia sie na Q, te K padaja czesto, niestety
  19. narazie pojezdze tym, następny będzie prawdopodobnie sharan a4 jest za***iście małe już dla mnie
  20. niekoniecznie jak zadbany i ktos szuka wiec moze trafi, ja swoje b6 bdb sprzedałem i wcale nie czekałem
  21. to je zabezpiecz od strony wew zderzaka wkretem
  22. 2 g spokojnie czyta mp3 tylko zalezy jaka masz zmianirke cd or mp3 sprawdz sobie ---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ---------- tylko pamietaj maja blokade cp ale grzanek to ogarnia juz:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.