Treść opublikowana przez RAWULI
-
WOT - World of Tanks
Robi się robi, pytaj o pluton jak mnie na Wocie widzisz............
-
Uszczelka drzwi
łeeeeeeeee to po strachu
-
Uszczelka drzwi
sprawdź kolego pod wycieraczkami w całym aucie........może poszła woda pod uszczelką kompa.....albo tam gdzieś syf jest i woda stoi......oby nie....
-
Akwarium
NA glony stado krewetek, zmniejsz karmienie, kup pistie, na forum akwarystycznym ludzie to oddają bo mnoży się jak wściekłe a przy okazji aztoty z wody kasuje...a jak nie to chemia......ale po co.
-
Ile pali oleju wasze v6:)
z tego co widziałem u mnie chłopaki zakładając 2gi silnik dali silikon wszędzie gdzie może ciec, czyli zwłaszcza na uszczelakch półksiężycowych....z tego co widziałem swój stary silnik to z zaślepki na tyle głowicy ciekło zdrowo, gdzieś tam pod deklami....no ten olej bierze.....bo powiedzmy że lubie ryk kręconego pod 6 tysi.....oczywiście po pełnym rozgrzaniu - olej jaki mi zalali to półsyntetyk castrola 15W40 ..... temat oleju 10W60 był poruszany!!!!!!!!!!!! pamiętaj że on swoją sprawność osiąga po pełnym rozgrzaniu i na dowożeniu d*py do pracy i kościoła to po prostu zakatujesz pompę olejową - a do tego czasu jest po prostu GĘSTY, kolega Harnaś zalał to to do 1.8T i się okazało że w zimie było ciężko.....jeżeli o łatwy rozruch zimowy i normalną jazdę to 5W30, 5W40 albo syntetyk pełny.....i dobry filtr.
-
WOT - World of Tanks
Są czołgi gdzie to pomaga faktycznie, potwierdzam, ale jak czołg muł to będzie mułem żeby nie wiem co, nawet nitro w dupe by nie pomogło - patrz ciężkie angliki (bo akurat średnimi super mi się grało) - tak czy siak anglii się pozbyłem.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
pomiar robiłeś przy ok.8 st.C(jak na wykresie)......o ile pamiętam te szczegóły mają znaczenie ile wypluje przy wyniku końcowym....grunt że dłubnięte i ciekawy efekt końcowy.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
środkowy wywaliłeś? i w to miejsce 1 przelotowy a wcześniej (za czy przed plecionkami ) zamiast katów 2 mniejsze czy jak? W ori były 2 małe tłumiki takie tyci, później 1 kat czy 2, teczka i końcowy. ?
-
WOT - World of Tanks
No Panowie, co taka pustka na Wocie, ja tu ludzi szukam a tu ciemno....głucho
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Gratuluje auta i felunku ..........a fotki od spodu jak nie ma tak nie ma .....brzmi świetnie a ja chciałem już dwururką do końca prowadzić,,,,,widzę że i tak daje radę.
-
Akwarium
http://olx.pl/oferta/akwarium-240l-120cm-45cm-45cm-szklo-8mm-CID103-ID7uvYF.html Panie, kupiłem ale okazało się że wirtualne pomiary..........w naturze się nie sprawdziły,,,,akwarium za duże a dziewczyny muszą mieć miejsce na kiecki....zostałem przy 100l z doświadczenia wiem, że warto od razu kupić duży baniak.....kiedyś wydawało mi się że 100 to dużo....ale jak zobaczyłem rybki rosnące w 240l to szczęka opadła ( moje rybki karleją w 100).
-
Ile pali oleju wasze v6:)
w starym 2.8ACK nieszczelności robiły robotę........lałem i lałem, teraz w w drugim porządnie uszczelnionym niecały litr na 2 tys km. Tryb bardziej miasto a wyganianie pajęczyn z wydechu sporadycznie.
-
BREMBO w B5 na tarczy 320x30 z B8 - moja koncepcja
niespodziewane spotkanie w LSW............heble na żywo robią spore wrażenie, gratuluję
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
kolega w motokillerze startuje, już wiedziałem skąd znam tą brykę
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
no uszczelkę pokrywy kompa ruszyłeś i puściła wodę do środka, może plastiki nawiewu źle złożyłeś i ew. uszczelki źle spasowane i też poszła woda do środka
-
Felgi 17'' i 8J szerokości jaka opona ??
215/45 i 225/45 niestety wystaje przy tym ET, zostaje 205/50/17 i gleba - dziś mierzyłem na przodzie w Interholdzie w LSW (dzięki)
-
Cięknący Zacisk
po walce z zaciskiem przyznaję rację devastation, co z tego że wymieniłem uszczelkę(stara wydłubana i gniazdo wyczyszczone) bolca od ręcznego skoro pracuje on w miedzianej tylejce zacisku a sam nie dałem rady dobrać się do tego mechanizmu bo nie miałem właściwych szczypiec do zdjęcia zabezpieczenia. Zmieniłem jeszcze gumki tłoka i tyle. Jeżeli ta tulejka jest wyrobiona to tylko fachmann może wstawić odpowednią a do tego bolec posiadał wżery i puppa blada. Śruby strzemion zapieczone jak sam sku:whistling:, nie dałem im rady bo miejsca na przedłużkę już brakowało , wymiana tarcz u mechanika. Panowie puenta jest 1, raz na jakiś czas trzeba porządnie serwisować te hamulce.
-
Cięknący Zacisk
żeliwo - padł mi ten kapturek co jest przy dźwigni ręcznego i tam pokapuje sobie płyn, mam już zestaw naprawczy i będę działał - przy okazji wymieniam tarcze- -rzućcie mi jakiś link gdzie to jest opisane to szybciej się zabiorę do działania, thx. kurde gumy padają na sankach ...
-
Cięknący Zacisk
mam to samo, dzisiaj zajrzę do swojego, jak mam aluminiowy to wymieniam cały jak żeliwo to ocenie do czego to się jeszcze nadaje....
-
Felgi 17'' i 8J szerokości jaka opona ??
Custom rims, wheel tire packages for your ride - RIMSnTIRES.com , miałem 225/45/17 i 215/45/17(psuło wizerunek feli) - fela 8J ET 45 przy 1BE i było cacy, ogólnie ET 35-45 bezproblemowo. Teraz mam 8J17 ET 30 i jest na równo z błotnikiem i mam zagwozdkę co to naciągać - czy 205/50 czy 225/45 bez naciągu się zmieści....? doczytałem Twojego 2 posta - - mierzyłem na sucho z ET 30, niestety przy -40 przytrze na bank...chyba że przy -40 jakiś negatyw się już robi , ja mam wyżej a mimo to ostrożnie chyba 215/45 albo 205/50 założę/
-
spadek ciśnienia 1.8T 150KM
rozbierał butlę a pytanie czy dopompował później....ciekawe co mu programie wyszło. Może tak jak u mnie zamontował króćce pomiarowe przed filtrami i są zawalone. Może mapsensor się skończył a może wężyk pomiaru ciśnienia gdzieś zapchany a może przewód miedziany gdzieś zgnieciony na beczułce a może i tak można cały dzień. Jak gazownik nastawiony na zarobek to za przeproszeniem pier**li to...jak taka instalacja będzie chodziła za 2 lata. Sory za bluzgi ale naciąłem się ma mądrałków 2 razy i za każdym razem przycieli w ch.... jak nie radzili sobie z problemem i byle dalej od siebie.
-
A4 B5 2.8 174km Bp + LPG Przełącza się podczas jazdy z lpg na bp
Witam, o mnie z reduktora wychodziła 1 rura, później Y na każdą głowicę osobno i na każdej filtr przelotowy a teraz najlepsze przed filtrem - za reduktorem na 1 z węży była przelotówka z króćcem pomiarowym na wężyk ciśnienia i drugim na czujnik temperatury:facepalm: , tam było tak zasyfione że czujnik temperatury gazu głupiał i ten wężyk się przytkał - - stąd wywalało mnie na benzynę przy lekkim obciążeniu. Dodam że niestety przelot gazu był tak czy siak ograniczony, bo w środku tej przelotówki wystawał czujnik temp i gwint króćca ciśnienia. Cały ten burdel ogarnąłem i zrobiłem kompensację na listwach i na kompensacji tą przelotówkę do pomiarów założyłem i hula. zanim to odkryłem zmieniłem reduktor ....wtryski też....i się okurwiałem bo kilka innych kwiatków gazownik- instalator zostawił po sobie. jakby co mam reduktor KME silver używany do sprzedania, ( jest sprawny ale pasowało by wyczyścić). Ile to nerwów i czasu mnie kosztowało...takie kwiatki.
-
Jaka Turbosprężarka do 1.8 T AEB
To najwyższy czas na małe zmiany w AEB , poczytaj w dziale o modyfikacjach 1.8T:wink:
-
Jaka Skrzynia a4 b5 1,8t 180km AJL
podłączę się do tematu bo ciekawy jestem czy pod skrzynię ACK wejdzie silnik AJL a mam > G0C = Manualna 5-biegowa skrzynia b. (przelozenia sport.)
-
Swap z 2.0 na 1.8T
Witam na forum, wszystko się da, pytanie ile chcesz za taki eksperyment zapłacić i czy ma to sens , przejrzałeś forum ? bo widzę że dopiero co wbiłeś na forum.