Treść opublikowana przez RAWULI
-
Plucie na wycieraczkę ... :D
kamera w wizjer to tak jak domofon cyfrowy więc nikt nie ma prawa się czepić moim zdaniem.
-
[ALL B5] Felgi do B5
przy 17/8 cali to ET 35 proponuje, i ładnie wygląda i nie ociera. Czyli inne fele lub dystans .
-
Jaki ubezpieczyciel najlepszy ?
ja tam z Link4 jestem zadowolony, niecałe 400 za audika 2.8 96r, jeszcze 100 dostałem bo poleciłem żeby tato ubezpieczył swojego a on 1/3 zaoszczędził z tego co wcześniej płacił(co zrobiłem bezinteresownie ) ,jak chcesz to znajdź znajomego i niech cię poleci to na flaszke i śledzia wam wystarczy :>
-
[ALL B6] Profil opony na felgę 17"
:gwizdanie: a ja założyłem 16 i mam spokój. Tak już przy okazji podobny temat był wałkowany a jeżeli chodzi o szczegóły to tu się doczytasz co i jak: http://www.rimsntires.com/rt_specs.jsp
-
Flota BOR wzbogaciła się o 27 samochodów Audi
jak dojdzie do takiej sytuacji jak w Egipcie to będą mieli czym tyłki z wiejskiej szybko wywozić , cóż, nie wiem czy emeryci są aż tak zdeterminowani żeby ich pogonić...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Najpierw się wywiedz o co chodzi a później wnioski (sugestie) na FORUM wrzucaj bez paniki, na forum temat był poruszany kilka razy z klimatronikiem i tam jest to wyjaśnione, u mnie też przy +( 5 )się włącza klima, chodzi generalnie o to żeby coś tam nie zamarzło w skraplaczu czy jakaś rurka. Nie wiem dlaczego wcześniej to działało u ciebie - pewnie przez to że był ten tuning zrobiony PZDR
-
[B5 ARG] Prześwit przód w audi
a jakie laczki masz założone?? u mnie na 15 jest 185/65 i to za nisko, nast. zima będzie 195/65 a to już 20mm wyżej :>, oprócz tego zmieniłem springi z serii 1BE -20 mm na serie 1BA , i już jest lepiej. Teraz około 10 cm jest do osłony. Jak chcesz porównać kółka to http://www.rimsntires.com/rt_specs.jsp
-
Porzucone auta w Dubaju
jest jeszcze taki film jak to chłopaki na białych mercedesach balety uprawiają i jak w mercach terenowych na 2 kołach jeżdżą i katują a później jest taki widoczek na wieeeeeeeeeeeelki parking gdzie takie używane autka stoją, porażka. Pytanko tylko czemu to stoją takie autka, może filtr się zapchał i mądry doszedł do wniosku że to już kaplica i nareperować się nie da ... może po prostu taki filtr powietrza wyjął dla wygody !!!!! żeby co chwila nie wymieniać
-
[B5 ACK] Klocek nie "bierze" w dolnej części tarczy
:> były takie blaszki co wypadały i trzeba ich było pilnować, były takie dwa prostokąciki sprężynujące z drutu i one trzymały szczękę u dołu i od góry, zawleczki nieszczęsne i kliny też były - fakt takiego czegoś jak te druty nie było. Tu klocek jest szerszy jak szczęka i to "banalne" coś wpływa pewnie na to koślawienie , czas zacząć szukać kogoś z ciepłym garażem... :gwizdanie:
-
[B5 ACK] Klocek nie "bierze" w dolnej części tarczy
mój kredens w wersji kombi, poczciwina FSO1500 - :decayed:i nieszczęsne zapiekające się tłoczki, ech.
-
[B5 ACK] Klocek nie "bierze" w dolnej części tarczy
krótko mam auto i feler opisywany zauważyłem, że też nie sprawdziłem jak te druty siedzą a klocki się zcinają...może to te druty, pamiętam że Formuła 125 też jakieś druty miała i od nich ułożenia sporo zależało, może analogicznie i tu...
-
[ALL B6] Czy można zamontować turbinę do motoru 2.0 20V 130km
swapik na 2,8 wyszedłby tyle co soft turbo , a 193 kuce na wolnossacym dłużej pociągną niż na wysilonym 2.0, jak mi się wydaje. Sprzedaj to kup td albo 3.0, pzdr.
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
ja bym brał coś takiego lub podobnego, miałem coś takiego jak R.O.D. 17/8 szprychowe ala BBS, nie pasiło mi i zamieniłem się z Harnasiem z LKT na 16 zwykłe (dzięki) ale jak bym wtedy swoje sprzedał to takiej patelni bym szukał. POZDRO. Głos oddany na RH
-
[B5 AFN] Jak podnieść zawieszenie
zdjąłem springi 1BE -20mm założyłem sprężyny 1BA dla komfortu jazdy po progach dziurawych i żeby krawężnika przodem nie przycierać, jest ok. Amorki ori zostały i dają radę. Mam v-kę, jak by ktoś chciał to za 360 kpl springów albo wymiana na 2 szt zimówek nowych 195/65/15. Pozdro.
-
[ALL] Spalanie, a szerokośc opony
według mojego rozeznania wszystko zależy od tego jak będziesz jeździł...co do dynamiki zobacz ile waży 17 a ile 16, jaka szerokość felgi, opony a nawet jakie ciśnienie w oponach jak widzisz zmiennych jest sporo i od tego zależą opory.... Ja jeździłem na 17/8 cali i tu już było czuć że to kawał gumy i walca, w trasie przy stałej prędkości różnica w spalaniu niewielka. Pzdr.
-
[ALL B5] Klekotanie w silniku - hydrauliczne popychacze
też od znajomego mechanika dowiedziałem się że to napinacz łańcuszków w mojej v-ce , zmiana oleju nie pomogła. Jakoś 5tys minęło i jakoś jeździ, następna zmiana oleju na 10w60 . Do zmiany rozrządu za daleko.A jak robić to za jednym rozgrzebaniem. Zwłaszcza w v-ce.
-
[ALL B5] Jakie najtańsze nowe opony na zimę kupić? 15"
miałem matadorki zimowe i dobrze wspominam jazdę, zaspy i inne błocko szły jak burza. Miały około od 8 później 5-6 mm i było nieźle. Później nastała Dębica i poniżej 5mm na śniegu źle, na błotku źle, na mokrym... może się zestarzały... Co do wielosezonówek to wyleczyłem się już jak wskoczyłem z dawnego wielosezonowego D124 na zimowe i letnie. Zobaczę jak kolega na nalewkach śmiga i zobaczę co toto warte. W zimie raczej się człowiekowi na cmentarz nie śpieszy, wolniej jeździ, kwestia wyjechania z błota, kolein, śniegu głębokiego wiadomo - ośka. Uff. Pozdrawiam.
-
[ALL] Opony całoroczne
a ja zastanawiam się nad bieżnikowanymi...z tego co zauważyłem to te klocki i lamelki to bardziej miękkie i ostre są od tych w nowych fabrycznych zimówkach(gdzie cena niedużo większa) i na błocie - śniegu powinno być lepiej ale z drugiej strony autko będzie pływało na suchym asfalcie albo bez śniegu. Ktoś z Was ma już jakieś rozeznanie i doświadczenia?
-
[ALL B5] Podwyższenie zawieszenia w quattro
a może oponki przy okazji zmień z 195/65/15 na 195/70/15 to daje 2cm - na zimę może wystarczy. Na jazdę po nieutwardzonym i to w zimie, po koleinach zmarzniętych albo i błotnych to tylko na wysokim profilu bym jechał albo jakiś uterenowiony pojazd kupił-niestety.
-
Jak wasze obniżone A4 znoszą tegoroczną zimę???
ot wymieniłem 2 tyg. temu 1BE na 1BA, niby 2cm wyżej ale dla mnie już wystarczy, niestety jak napadało 20cm to już na zbitym się wieszał, narazie ok. Jakby ktoś był chętny to za 368pln sprzedam 1BE.
-
[B5 ACK] Drganie silnika na wolnych obrotach
może i wina przewodów WN - już podstarzałe, mam to samo ale nie mam kasy na zmianę
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ktoś kto wyjedzie z osiedlowej uliczki...co rok ta sama historia. pojechanych ślizgów życze
-
[ALL B5] 1BE kolor amorków tył ?
tia zerknij powyżej i zobaczysz że jest czerwony i czerwieńszy...u mnie w 1 BE jest to drugie: http://moto.allegro.pl/audi-a4-a6-passat-b5-amortyzator-sprezyna-p-tyl-i1303264574.html
-
[ALL] HID-kwestie prawne
ori ksenon to piękna sprawa, widzę czasem wieczorem jak jest mgła albo coś, to te światło tak równiusieńko się rozchodzi, dosłownie tnie powietrze na strefę światła i mroku, no bajka. Inne pseudo niebieskie oślepiacze to tragedia, jestem za weryfikacją takich tuningófff.
-
Kto zna dobry sposób na ściągnięcie długu ?
jak masz chociaż podstawowe namiary to sprawa cywilna o zwrot wierzytelności, pokrycie kosztów postępowania, wyrok nakazowy może tu temat załatwi. Jak masz świadków etc to pójdzie. Jak jesteś mocno w-wiony to jeszcze pisemko do skarbówki że ma dochody a podatku nie odprowadza. Jak wiesz co posiada to napisz, pewnie to sprawdzą...żeby nie było że taki niewypłacalny.