Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. dlatego napisałem,że też w bonusy nie wierzę a hamownia - hamowni nierówna i niektóre by zadowolić kiljenta walą nawet + 15KM więcej a nigdy nie widziałem by było dużo mniej niż seria
  2. Seria trzyma swoje po tylu latach nie masz czego narzekać, ja robiłem u Spankiego i też mi wyszła po hamowaniu seryjna moc, z tymi bonusami to wiesz zależy jaka hamownia, fakt, że koników i niutków po wirusie dużo nie przybyło, ale jesli robili ci pełne logi przed wirusem i wszystko było ok. to coś jest nie teges
  3. bez przesady
  4. Oprócz profesjonalnego podejścia do sprawy Spanky ma jeszscze bardzo ciekawy argument - atrakcyjne ceny, to że czasami lakonicznie odpowiada nie znaczy że jest grubiański, ale musiał bys go osobiście poznać, ja bynajmniej z jego roboty jestem więcej niż zadowolony
  5. Szkoda auta- wywal bo nie wiesz jak to gówno jest zestrojone i jak wpływa na parametry silnika i osprzętu:whistling:
  6. tak jak koledzy dobrze radzą b7 do 30 koła to aż się prosi o minę ,jak potrzebujesz czegoś większego to polecam a6
  7. Rafi78 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    no i zaczynamy od początku- brawo Grecy
  8. u mnie już 3 razy w tym roku klima odgrzybiana, odpływ drożny a sytuacja bez zmian tak jak u kolegi Ryban ---------- Post dopisany at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:53 ---------- zuważyłem tylko, że jesienią czy zimą jeżdżąc na klimie nie tego smrodu
  9. Rafi78 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wystarczy posłuchać rozgoryczonego Wawrzyniaka jak go Boenisch bez mydła wyślizgał z podstawowego składu :whistling:ale nikt nie wspomni o tym, że więcej do powiedzenia przy ustalaniu składu maja menadżeży i układy z nimi - wiadomo jest to jedyny w swoim rodzju turniej gdzie się można wypromować i na zawodniku zarobić
  10. Rafi78 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie ja niestety na nic innego nie liczyłem po rozmowie z bratem(dziennikarz PAP był cały czas przy kadrze na zgrupowaniach i w czassie euro) zaraz po meczu z Grekami- dowiedziałem się, że za kulisami prawie nikt z zawodników Smudy nie toleruje i nie ma on żadnego poważania, atmosfera pomiędzy zawodnikami też była nie najlepsza, nie będę mówił o szczegółach ale jak się dowiedziałem nawet nasze trio z Borussi nie trzyma się razem :whistling:czuję, że kwestia czasu jak się wszyscy będą obwiniać i niektóre rzeczy ujrzą światło dzienne.
  11. Rafi78 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    grunt, że ruscy jadą do domu jakoś lepiej na sercu się robi
  12. Zakładaj śmiało tylko przed montażem wyczyść wszystko( u mnie po 2 miesiącach ok. 40-50 ml oleju w puszczce - czyli swoją rolę spełnia )
  13. Rafi78 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Zmiana Mierzejewskiego dała sporo ale Grosika zabrakło i jego rajdów na ledwo biegających kacapów to była by niezła taktyka
  14. Jak wrażenia z jazdy ?
  15. Rafi78 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ostatnio tutaj też wyczytałem że piłka się od Naszych odbija, że nie potrafimy grać... Nie jesteśmy Hiszpanami, nie potrafimy grać milionem podań z pierwszej piłki. Nigdy też nie byliśmy mocni atakiem pozycyjnym. Lubimy się bronić, przyjmować rywala na Naszej połowie i go kontrować. bo niestety atak pozycyjny to gra szybka z pierwszej piły do tego kombinacyjna a to już wyższa szkoła jazdy - Barceloną nie jesteśmy ale z kontry dajemy radę
  16. Rafi78 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Z Czechami pojedziemy delikatnie 1-0 i będzie :banan:oby tylko Franc nic nie spier..lił
  17. Faktycznie w nocy jest lepiej
  18. A może inny odcień lamp świadczy o jakiejś przygodzie - bo nie sądzę by nierówno się klosze dopaliły od żarówek
  19. Może zamiast diód pasek led na całym obrysie by lepiej wyglądał
  20. Kwestia gustu i wytrzymałości- najważniejsze to solidnie zrobić by nie było lipy
  21. jak kolega wyżej pisze sprawdź filtr paliwa , może ropka lewizna
  22. Sporo kolega ma pytań a wszystkie odpowiedzi masz na forum wystarczy poszukać i poczytać ---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ---------- a jeszcze tak zapytam - gdzie przyjemność z jazdy?
  23. No to i ja chętnie bym poczytał dobre rady w tym temacie
  24. Do jakiego metrażu i do czego głównie będziesz wykorzystywał TV ?
  25. U mnie w AWX było tak samo ale od czasu wyczyszczenia turbiny miesiąc cisza ciekawe jak długo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.