Treść opublikowana przez seba1-2
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
piotrek elegancko ci to wyszło
-
[B5 AVG] Sprzęgło z kołem jednomasowym, wrażenia
przejedzcie się afn z dwumasem i 1z z jednomasem będziecie wiedzieć o co chodzi, a te drgania ledwo odczuwalne, a w jakim zakresie, to tak przy ostrym bucie od 1600 do 1800 [br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 23:17_________________________________________________tam wyżej błąd się wkradł chodziło mi o kolegę skalarx
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a piny na pewno dobrze odczytujesz z kostki?? albo nie wsadziłeś czasami tej małej kostki białej co jest w czerwonej wtyczce 20pin na odwrót ?? sterowanie ci działa z manetki?? temp ci wskazuje??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
powiem ci tyle coś pomieszałeś przy kostkach
-
[B5 AVG] Sprzęgło z kołem jednomasowym, wrażenia
kolega skalarx zrezygnował z niego, a ja mam dalej i jestem zadowolony, jedyny minus delikatne drgania przy przyspieszaniu
-
[ALL B6] SILNIK 3.0 TDI do B6
w możliwości tego pana nie śmiem wątpić :polew:
-
[ALL B6] SILNIK 3.0 TDI do B6
dlaczego tak twierdzisz? dobrze wykonany swap i nie będzie żadnych problemów
-
[B5 1Z] 1z - mocy przybywaj
witaj masz tu mój nr gg 639729 to ci powiem co można zrobić aby taki silnik nabrał wigoru ja przerabiałem mojego ahu więc coś ci tam mogę podpowiedzieć
-
[ALL B6] SILNIK 3.0 TDI do B6
powiem tak, na pewno w cenie swapa byś mnie kupił b7 3.0tdi, tak według moich obliczeń 12-17 tyś mi by starczyło aby temat w całości ogarnąć, ale tak jak piszę "sam" bez wydawania kasy na fachowców...
-
[B6 AVF] Układ wydechowy ze stali nierdzewnej
i jak zdziałałeś coś w temacie wyciszenia układu wydechowego??
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 powered by MR MOTORS
brawo dla Witka!! widzę benzyn już mu nie straszny :kox:
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
w trakcie przejażdżki ci wszystko pokaże
-
[ALL B5] PROBLEM Z LICZNIKIEM
w liczniku nie masz immo masz za stary model licznika, ty masz immo przy stacyjce i tam szukaj problemu licznik zostaw w spokoju
-
[B5 1Z] Zbyt wysokie obroty biegu jalowego po chipie.
ja bym sobie dał z nim spokój, nie wiadomo czy sterownik nie jest uwalony, może nie ma z nim komunikacji bo z tego co wiem obroty się vagiem ustawia
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
na stronie piątej ci piszę, w skrzynce ecu druga kostka od nadkola kolor kabla żółty, i ten kabel podłączasz do licznika. A jak masz podłączone sterownie jak dodatkowych kabli nie ciągnąłeś ?? jak podłączyłeś temperaturę zewnętrzna?? coś tu kręcisz http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c365f43cc991f98c.html
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
możesz wrzucić fotę kolektor wrzuconego na wóz :>
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
śruby są raczej takie same chodzi o profilaktykę, te śruby lubią się obrabiać(ja tak miałem w dwóch przypadkach) i dlatego po odkręceniu ja bym je wymienił, pomiędzy kolektor a flanszę trzeba dorobić uszczelkę (przy egr jest oring) jak już zaślepisz przewód podciśnienia to nic nie trzeba więcej robić, choć można wywalić to co zbędne http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_jak_zaslepic_egr-t90995.0.html
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
koledzy wszystko jest w tym wątku, w 1Z/AHU masz tak, to co na czerwono wywalasz, ważne aby zaślepić węża podciśnienia po wywaleniu n18 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6ace1c252bdea605.html
-
[B5 1Z] Symphony II w tunelu z przed I liftu ;)))) fotki ;))
dudi75 taki sobie wstawił http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_czarna_padlina_195km_i_395nm-t90195.0.html
-
[B5 ADR] Wyświetlacz temp zewnetrznej podłączamy do klimy (automat)
:doh1: :doh1: :doh1: kolega napisał jak podpiąć się żeby mieć temperaturę zewnętrzną w liczniku
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
scuzz przeczytaj wątek od początku będziesz wiedzieć gdzie się podpiąć ze spalaniem, bo normalnie co chwila pytacie a pare stron wcześniej nie chce się zajrzeć
-
[B6 AWX] Jakie wymiary ma IC
Wymiary rdzenia: Szerokość: 220mm Wysokość: 215mm Grubość: 62mm
-
[B6 AVF] Problem z pompkami - silnik pracuje nierówno i kopci
to chyba nie będzie mądre posunięcie, w ecu masz mapę pod te pompki a jak założysz inne może być problem, zrób logi sprawdź korekty pompowtrysków
-
[B6 AWX] Jakie wymiary ma IC
ale o co ci chodzi o serie czy FMIC [br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 21:50_________________________________________________tu masz temacik o fmic http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_fmic_w_a4_19_tdi_afn-t32800.360.html
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
to będzie hybryda??