Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barszczyna

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez barszczyna

  1. Wczoraj przy jednostce wojskowej w Tarnowskich Górach od strony Olesia srebrny avant ze ściemnianymi ksenonami. Jechałem srebrnym przedliftem, miałem wpuścić, ale kierownik się nawet nie patrzał w moją stronę.
  2. Ja znów. ;>
  3. Cóż, ja też w sumie piszę głównie wtedy, kiedy mam problem. Ale też dużo w sumie czytam sam, z ciekawości. Rad i instrukcji nie daję, bo nie mam do czego. :gwizdanie: W każdym razie staram się udzielać. ;d Do tematu: Oby i następne 70tysi wpadło.
  4. Elo elo 3 2 0.
  5. Nieaktywny, czyli nie piszący postów? Ja mało piszę, ale dużo czytam, wyleciałbym? ;>
  6. Ja się wtrącę a propos tych napraw. Moja mamuśka ma Punto z 2004roku, końcówka produkcji i Fiacik ciągle w warsztatach stoi, bo ciągle coś nie pozwala jeździć. Moje B5 z 1995r. było póki co 2 razy, ale tylko dlatego, żeby je doprowadzić do dobrego stanu. Nigdy mnie nie zawiodło, a Punto co miesiąc coś.
  7. Mi się wydaje, że to wzrost ciśnienia wokół jego osoby po walce z Palaciosem.
  8. Weź ten pierwszy post ogarnij jakoś, bo źle się to czyta. Dużo tekstu mi wcięło. A autko ładne, dobra baza do zabawy. ;D Tylko kolor jak w passatach.
  9. Lubi to. ... Nosb, kiedy tyłek będziesz jej robił?
  10. (HD) GT-R Switzer P800 vs Hayabusa (0-300 Kmh)
  11. Ha ha ha... Nie no, auto odebrałem, ale teraz wyszła kolejna rzecz: nawiew nie działa dobrze. Ciągle napieprza ciepłym powietrzem. Za tydzień znów do mechaniora. Ale cała reszta już cycuś glancuś. Zdjęcia robione skarpetą, tak na szybko. Ostatnie na kopcu Korfantego w Piekarach.
  12. Witam, moje autko już zrobione, może zacznę wpadać od sierpnia na spoty.
  13. Na 100%. Postawiłem sprawę jasno. Auto jest MOJE. Ja w nie inwestuję i NIKOMU go nie oddam, chyba że mnie pobije na śmierć... A tak na poważnie, to tak. Auto jest już moje i nikt do niego dostępu nie ma. Ojciec ukrócił smycz pracownikom, bo nie szanowali i wszystkie osobówki ja z bratem będę miał. Auto będzie jednak w środę, bo nadkola jeszcze zamawiali i dziś dopiero doszły, a jutro do późna w robocie siedzę, więc nie miałbym nawet kiedy odebrać. Cóż... Finally, w końcu... Pozostaje modzić. Zacznę od przednich lamp z II lifta.
  14. Wszystko czarno na białym jest w temacie, fakt, pokręcone, ale tak wyszło. :gwizdanie: Jutro odbieram autko, już się doczekać nie mogę.
  15. Sonax wyżre stare plamy?
  16. Dziwnie na takich małych kołach wygląda. ;d Ale rzeczywiście, gleba odważna. Ja to bym z mojej ulicy nie wyjechał na takim.
  17. http://otomoto.pl/audi-s8-quattro-C19714219.html Jaka wieś... O_o
  18. Zabrałem się za niego jakieś 3 tygodnie temu: najpierw pompę wspomagania nową, a teraz reszta.Wczoraj poszedł do warsztatu, już drugi raz. Wszystkie usterki z pierwszego posta wyeliminowane + zawieszenie kompletne z tyłu zrobione. Wponiedziałek odbieram audiczkę i jadę jeszcze gaz wyregulować. Pozostaną teraz detale wizualne - w środku konsolę wstawić(ta dziura...), zabudowanie kierownicy porobić i fotele z przodu kupić, bo dziura na jednym, a drugi tak upieprzony, że szkoda gadać. Mam też możliwość załatwienia po małych pieniądzach S8. :gwizdanie: Ale to niepewne, więc nic nie mówię, żeby nie zapeszyć. Mały up pierwszego posta, fotki wrzucę, jak odbiorę i umyję.
  19. Moar photos, please!
  20. Audi w renowacji. Dość sporo rzeczy już ogarniętych, część się ogarnia, a reszta zostanie dopieszczona. Służy mi toto teraz do pracy, ale coś czuję, że długo się z nim nie rozstanę jednak.
  21. Mam nadzieję, bo dawno nie było fotek. ;(
  22. Jestem ciekaw, czy się zaś francuzy zjarają.
  23. U mnie rs4 b7 czarne jeździ, robi wrażenie.
  24. Daj mi ją. Zaopiekuję się dobrze, dam jej ciepły garaż i w ogóle... Koks projekt, świetnie auto.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.