Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danielom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danielom

  1. Ktoś kiedyś pisał w watku, ze oddawal felgi do regeneracji do zakladu gdzies w okolicach Gliwic gdzie podobno znaja sie na robocie, ma ktos namiary?
  2. podlaczasz tylko grube kable nic nie laczysz, tworzy sie zwarcie dlatego sie grzeje..Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  3. Chyba ze dasz nadmuch na szybe i ustawisz predkosc to sam nie zmieni , sprawdzone w wielu a4 i swojej a6
  4. Ja tu widze zacne przeladowanie a nie brak doladowania
  5. Ale rzeźba
  6. W jego watku jest jego nr
  7. jak chcesz 240mm wsadzic do skrzyni 5?
  8. A ja pisalem juz kilkakrotnie ze to slynny speckom i jak widac nie mylilem sie, mimo ze sie wypieral ciagle
  9. Wystarczy poczytac jego posty, dla mnie identycznie sie wypowiada jak slynny speckom i dzialalnosc podobna, tez rzekomy fachura od pomp itd a do konca nie wie o co sie rozchodzi.
  10. Robilem to u siebie wiec nie wyskakuj mi z inzynierami, w afnie mialem te gniazdo o ktorym mowisz oraz obok korek zaslepiajacy kanal w podstawie. Mialem poczatkowo wkrecone w glowice a potem w podstawe. Gwint jest identyczny.
  11. Jak wy chcecie mieć poprawny pomiar temperatury oleju jak czujnik nie ma z nim fizycznego kontaktu Jesli nie bylo zaslepki, to znaczy ze nie ma tam oleju, proste. Mozna jeszcze wkrecic w glowice, z tylu od strony grodzi jest zaslepiony kanal olejowy.
  12. Miałem zamiennik w afn w a4 i siedzialo jak ori, do tego gwint dosyc mocno skrecony i nie bylo mowy o zadnym dotykaniu. albo ciulato zamontowales, albo nie trzyma wymiarow zamiennik. Zglos Gruchotowi
  13. Dev szkoda na to czasu daruj sobie - wylaczylem po kwadransie Mnie tam sie podobalo i polecam
  14. Wyjmij schowek przed pasazerem i zobaczysz tam pod deska taki krociec plastikowy idacy od parownika pod auto. W polowie tego jest gabeczka, jak bedzie mokra tzn ze tam sie woda wylewa. Zaradzic mozna od spodu przetykajac ten krociec ale ciezko go namacac. Ja przepchnalem ja od srodka drutem a potem wprowadzilem tam wezyk a do niego przypialem myjke i dolozylem cisnieniem. Problem zanikl
  15. Zatkany odplyw z klimy stad ta woda tam.
  16. wg mnie warto
  17. Co Ci mam doradzac jak wszystko jest zjebane? Twierdzisz ze masz taki za***isty boost, jak dla mnie to tylko bliskie przeladowanie, szczegolnie ze gdy zacznie ogarniac sterownik to niuton leci na pysk. Wrzucasz wykres zeby pokazac jakie cyferki auto ma a tak na prawde jest tylko troche mocniejszy od zwyklej 110. Chcesz sie chwalic, to rob to z glowa a nie oczekuj ze wszyscy beda klaskac a nikt nic nie powie .
  18. Co tu duzo gadac, krotkie pierdolniecie w 2600-2800 i po krzyku, szkoda tylko motoru
  19. Byłem na obu w kinie, polecam
  20. Następnym razem jadę z wami, jak tak ciekawie jest;-) Przemyśl czy tego chcesz Następnym razem jadę z wami, jak tak ciekawie jest;-)Zapraszamy ....aczkolwiek...jest jedno ale /zakaz....jedzie się bez dzieci wysłane z ..... No raczej, a najlepiej jeszcze bez kobiet w razie czego bo panika murowana
  21. Aktualizacja w pierwszym poście
  22. W piz*u no to nic sie nie zrobi, przynajmniej fis tam jest idealny moze kiedys posluzy za dawce
  23. Czy ktoś tu ogarnia programatory eepromu itd? KUpilem zegar do swojej A6 ale za nic nie dal sie przypisac do niego kluczyk ani nawet kodowania nie dalo sie zmienic. Uznalem ze wsad wadliwy i za 2 razem wrzucilem jakis zjebany z netu i teraz caly fis swieci, zegar nie ma podswietlenia itd. opii starego wsadu nie przyjmuje. Podobno trzeba by wytargac z niego kostke i na programatorze wrzucic poprawny wsad. Ogarnia ktoś?
  24. W czwartek z Natalka bym chetnie wpadl
  25. miales dzwonic Wtedy za pozno odczytałerm PW wiec juz ni chcialem zawracac glowy. Jutro tyrkne Dopiero po 2000 roku bylo immo 3 ale nie zawsze, kwestia czy trzeba przypisac vin do zegara czy nie, mozna sprawdzic vagiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.