Treść opublikowana przez Gwerty
-
Ramiona wycieraczek do b6
a czy da sie zamontować ramiona aero do b5 2000r. . chodzi mi o to czy wielokliny są takie same
-
przetwornica D1S z 12 pinów na 4
w 4 pinowej kostce: pin nr 3 -masa. pin nr 4 +12v
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
trzeba było myslec to od razu bix usa byśmy zrobili
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam panowie jakis spot w niedziele. a moze ma ktoś jakis odpryskna szybie to zabrał bym walizke do naprawy . tak auto reklama:)
-
[B6 AWX] Work in progress...
te klosze nie miały polerki:) są po prostu w nie najgorszym stanie mam teraz na warsztacie lampy kolegi jamroz88 są malowane w taki sam sposób i do tego polerka. ---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- tu jest fotka lampy po polerce. co prawda klosz jest troche tłusty od paluchów przy klejeniu lampy bix po polerce.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
-
Bixenon Xenon od A do Z
niestety nie. i nie poprawił tez konstrukcji soczewek które w ori bixie b6 dość słabo świecą.
-
Plastikowa zasłonka przy lampach bixenonowych
jak dobrze rozumiem wyskoczyła ci z zatrzsków? niestety nie da się bez rozklejania lampy. bo soczewkii tak nei wyjmiesz:facepalm: ale taki są teraz konstrukcje lamp. im nowsze auto tym gorzej cokolwiek zrobić przy lampie.
-
B6 DIVISION
Ani z przycisku kierowcy ani danych drzwi?Ani tak ani tak. Ale w dół idzie.Bartek pomożesz w temacie przetwornica :confused4:Niestety nie znam się na przetwornikach - zagadaj do Gwerty albo HiRide.Co do podnośnika - może silniczek padł padł albo wiązka do niego? Jakieś błędy w MK?Błędów brak.Takie przetwornice znalazłem na allegro tylko kurde AUDI A3 A4 PRZETWORNICA XENONU LAMPA XENON (2631369529) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy będą pasować?? Przetwornice na pewno mają 2 różne wtyczki:whistling: na 4piny i na 6(chyba:decayed:) I ty pewnie masz na 6 tak?? Bo u mnie d2s są na 4:wink: przetwornice d1s i d2s to dwie rozne konstrukcje d1s wspołpracuje z palnikiem z zapłonnikiem a d2s sam palnik ilośc pinów wtyczki to pikuć w kazdym wyadku i tak tylko dwa są wykorzystane nowa przetwornice d1s stosowana w bixie NOWA Przetwornica Valeo bi XENON AUDI A4 VW PASSAT (2642203852) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale moze byc smiało stosowana do ksenonu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
? a miałes już coś kupione po a4?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam. padł mi telefon a z nim wszystkie kontakty. dorwałem jakis stary aparat. ale jakbyście mogli powysyłac na pw swoje nr telefonów. pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. padł mi telefon a z nim wszystkie kontakty. dorwałem jakis stary aparat. ale jakbyście mogli powysyłac na pw swoje nr telefonów. pozdrawiam
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
mam tezzrobione adaptery z ori mocowania soczewek w b8. ale musze zobaczyć czy to sprawdzi sie na dłuższa metę. czy wytrzyma ten plastik. wtedy soczewki z b8 beda prawie p&p. wykrecasz starą soczewkę , wkrecasz adapter i soczewke z b8.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
odległosc soczewki od blendy to około 1mm. zostawiam tak zeby soczewką nie opierała sie o blende.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
obiecane fotki jak ja montuje soczewki b8 w ori bixach z b6 tą operacje mozna zrobić bez problemu bez rozklejania lamp. pokazałem na rozklejonej ,zeby było dokładniej widac co i jak.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
To trzeba zaczac produkcje i sprzedawac:naughty: ta. tylko koszt takich lamp nie jest mały. i graty ciezkie do zdobycia.
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
moimi rękami:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam jestem za 16 wrzesnia
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
spoko jak coś to 8,9 wrzesnia zrobi sie kolejnego spota:)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
proponuje 8lub 9. 10 jestem jeszcze w suwałkach bo mam pare spraw do ogarniecia. ale około południa już ruszam na poznan.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
tak trzymaj a lampy to przeszczep : ledy rs6, bixy z b8 i tak dalej konkretniej soczewki b8, przetwornice koiti d4s, z rs6 to zostały jedeynie wnetrza z mocowaniem ledów ale poprzerabiane pod kierunki i drl ledy kupine z allegro i wpasowywane.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
filip weź ogarnij jakoś nagłowek bo wieś
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jest dobra firma w gdansku. biora około 100zł i dają gwarancje na rok. kilka razy korzystałem z ich usług.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieki . za spota.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SebolA4 zrob miejsce w skrzynce bo nie mozna wysłac pw
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
w koncu po wielu problemach z kupnem czarnej podsufitki . zamontowana.