Treść opublikowana przez cowboy1
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza w tdi
napinacz jest przykrecony z tylu chyba na klucz 15 rurkowy,jest normalny prawy gwint,bedziesz mial lepsze dojscie jak odkrecisz alternator i oczywiscie przod do zdarcia,wiskoza jest tez przykrecana od tylu tak jak napinacz na klucz imbus 6 lub 8,
-
[B7 BRD] Proszę o ocenę
moze to byc nalot soli po zimie
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza w tdi
musisz sćągnąc cały przód tak jak do rozrzadu,a pozniej odkrecic wisko ,a potem napinacz,troche roboty jest.
-
[B6 AWX] Skąd ten wyciek oleju ? Foto...
najlepiej wyczysc do sucha jezdzij i obserwuj,
-
[B5 AKN] Drgania silnika na postoju
witam przyczyn moze byc kilka,warto sprawdzic rolke alternatora i napinacz,
-
[ALL B5] Jaka to wersja Tdi?
witam wedlug mnie to jest 66Kw 90ps.
-
[ALL B5] Wymiana rozrusznika
porownaj numery czy sie zgadzaja ,ten nowy z twoim starym.
-
[B5 AJM] Co to jest?
witaj,sprawdz wszystkie opaski na tych wezach i dokrec jesli zajdzie taka potrzeba,wyczysc z oleju i jezdzij,a za pare dni dalej sprawdz co sie dzieje,pozdro.
-
[B6 AVF] Płyn chłodniczy do avf
tak 1;1
-
[B5 AJM] Czarny osad spalin w zbiorniczku wyrównawczym.
witam czeka cie wymiana uszczelki ppd glowica.
-
[INNE] B4 1.9tdi 1Z
dzieki panowie za wypowiedzi, kola sa ok,nowe gumy na kielichach z lozyskami sa zalozone,tarcze sa tez nowe boscha,ja podejrzewam ze przyczyna bedzie tkwic w maglownicy bo ma troche luzu i jeje z niej olej i gumy sa na niej pekniete.dodam ze zawieszenie jest ok.
-
[B5 ADP] Buczenie podczas jazdy
witaj tak Ci sie zrobilo zaraz po wymianie rozrzadu i pasków ?
-
[B5 AFN] Wspoma wyje/szumi FILM
witajcie,wspomaganie zalewamy olejem a nie plynem,spusc olej do zera i zalej nowym dobrym olejem do wspomagania i powinno byc git,chyba ze pompa juz jest zmeczona zyciem,to inna sprawa.zdrowia
-
[B5 AFN] Dziwne wahania mocy
witaj,podmien przeplywomierze jak masz dojscie,ja obstawiam na przeplywke,zdrowia
-
[B5 AFN] Po czyszczeniu turbiny nieszczelność metalowego wężyka olejowego
witaj,podkladka tam nie wystepuje,jest to polaczenie na stozku,podobnie jak węzyki hamulcowe.Moze ta rurka jest ok,moze uszkodziles ten kruciec w ktoren wkrecasz ten przewod doprowadzajacy olej to turbo.na poczatek proponowalbym zmienic ten krociec przy turbo i probowac przykrecic ten przewód.powodzenia.
-
[INNE] B4 1.9tdi 1Z
dzieki za informacje SPETSNAZ,jak znajde troche czasu to bede myślał nad tym fantem,pozdro,
-
[INNE] B4 1.9tdi 1Z
Witaj SPETSNAZ co to sa za hamulce 288 bo nie łapie w tym temacie?
-
[INNE] B4 1.9tdi 1Z
witaj opony raczej odpadaja bo sa nowe,a co do wywazenia to trzeba bedzie pojechac do zakladu i sprawdzic,
-
[INNE] B4 1.9tdi 1Z
witam,co moze byc przyczyna drgania kierownicy podczas hamowania przy predkosci powyzej 90 i w gore,dodam ze byly wymienione tarcze na boscha,zawieszenie tez zrobione ,oprocz wymiany gum na wachaczach (na kolysce) .
-
[B5 AFN] Jaki wtrysk używany do mojego auta
szukaj wtrysku do twojego silnika czyli 1.9 tdi 81kW 110ps oznaczenie silnika AFN ,czy to bedzie z audi czy vw to juz bez roznicy,liczy sie oznaczenie,typ silnika pozdro.
-
[B5 AFN] Jaki wtrysk używany do mojego auta
witaj dlaczego musi byc ten wtrysk od B5 AFN ??????
-
[B5 AJM] Głośne świszczenie turbiny.
nie szukaj problemow ,tylko jezdzic,pozdro
-
[B5 1Z] Szarpanie
dobrze lukjar7,w takim razie jaki kąt powinien miec silnik 1,9 tdi AFN 81kw 110ps?
-
[B5 1Z] Szarpanie
witam.sory moze jestem w błedzie ale dla silnika 1Z 1.9 tdi 66kw 90ps kąt 60-65 ,a dla silnika 1.9 TDI AFN 81Kw 110ps kąt 49-51,tak ustawiam i jest GICIOR,co zrobicie to juz wasza sprawa,pozdro,,,,.[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 17:34_________________________________________________witaj CIAHCIAH,napisz jaki kąt wtrysku powinienen miec silnik 1.9 tdi AFN 110ps wedlug ciebie??????????????????????????????skoro twierdzisz ze dla 1Z wynosi 49-51 ???????
-
[B5 1Z] Szarpanie
Witaj kąt wtrysku dla 1Z ma byc 60-65,na twoim jest zbyt wcześny.klin na wale ok?