Treść opublikowana przez cowboy1
-
[ALL] Jak pada ciężko zasuwa się szyba
Witam.Audi A6 C5 1.9TDI 81kW. Mam problem tego typu,gdy pada deszcz odsuwam szybe od kierowcy normalnie,ale chcac ja zasunąc to jest juz kłopot bo przystawia ją i silniczek automatycznie opuszcza ja w doł,i musze pomoc reka ja zasunac.Zawsze sie tak dzieje gdy pada i nawet gdy nie pada to czasem tez opornie sie zasuwa szyba. dzieki.
-
[B5 AFN] Wymiana filtra paliwa
Luzujesz filtr kluczykiem 10,nastepnie bodajze kluczem 17 chwytasz gorną podstawe filtra,pozniej reką lub kluczem do filtra odkrecasz filtr,przed zapodaniem nowego filtra powinno sie go zalac ON.
-
[B5 AFN] Głowica?? Uszczelka pod głowica?
Witaj dokładnie miałem takie same objawy,zmien uszczelke i po kłopocie
-
[B5 AFN] Głowica?? Uszczelka pod głowica?
Czy po jezdzie wąż idacy od krucca od głowicy do chłodnicy jest mocno twardy??? jak tak to na 100% uszczelka.Miałem taki przypadek.Tez mi wody nie gotowalo,a przy ostrej jezdzie potrafilo wyrzucic płyn,tak samo z ogrzewaniem,bylo bardzo słabe ,a czasem w ogole go nie było
-
[B5 AFN] Głowica?? Uszczelka pod głowica?
Witaj tylko i wyłacznie uszczelka pod głowicą.pozdro
-
[B5 AFN] Odpowietrzenie pompy wtryskowej
Powinna sie sama sie odpowietrzyc krecac rozrusznikiem z odkreconymi rurkami na wtryskach.
-
[INNE] Wymiana pompy wtryskowej 1.9 TDI 1z
Wyczysc i założ sam oring.
-
[INNE] Wymiana pompy wtryskowej 1.9 TDI 1z
Tak trzpieniem blokujesz pompe,w okienku ustawiasz wał ,wałek rozrzadu blokujesz,koło na wałku rozrzadu powinno sie poluzowac,zakładasz pasek i go napinasz,pozniej dokrecasz koło na wałku rozrzadu,
-
[INNE] Wymiana pompy wtryskowej 1.9 TDI 1z
Musisz ustawic cały rozrzad z pompą na znakach,po tym zabiegu odpalasz ,nagrzewasz silnik i korygujesz kąt wtrysku.
-
[B5 ATJ] Problem z płynem chłodniczym
Nic Ci nie pozostało tylko szukac wycieku,gdzies musi byc.
-
[B5 ATJ] Problem z płynem chłodniczym
Moze nagrzewnica.
-
[INNE] AUDI B4 1.9 TDI 1Z problem z wezykami powrotu pompek
Te wezyki powinienes wsunąc na ciasno na wtrysk i tyle,one sie juz beda same na nim trzymac,ktos wczesniej pewnie cos kombinował z tym bo pisałes o jakiejs rurce niebieskiej.Wywal te przejscia niebieskie i kup dobry wezyk paliwowy (tzw,plecionka)i najwazniejsze dobierz dobra srednice.
-
[INNE] AUDI B4 1.9 TDI 1Z problem z wezykami powrotu pompek
Witaj zmien wezyki powrotu paliwa na nowe,dobierz dobra srednice wezyka i po kłopocie
-
[B5 1Z] Jakie części rozrządu w 1 Z ?
Jesli chodziło o uszczelniacze to ok,
-
[B5 AVG] Uszczelka pod głowicą 1.9tdi 110KM
Raczej nie,[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 09:30_________________________________________________Chociaz w AFN miałem przypadek ze potrafiło wydmuchac z pod krucca od wody przy głowicy oringa .
-
[B5 1Z] Jakie części rozrządu w 1 Z ?
Dżej do wymiany termostatu nie potrzeba sciagac przodu kto Ci takich rzeczy na opowiadał,a jak juz bedzie ktos wymienial termostat to oring jest w komplecie,jesli kolega ma dobry termostat to nie widze potrzeby pchac sie w koszty.
-
[B5 AHH] Wyciek w układzie chłodzącym
Witaj ja używam takiego silikonu,przed składaniem wszystko powinno byc suche i dobrze odtłuszczone. http://moto.allegro.pl/versachem-niebieski-silikon-85g-343c-i1653506818.html
-
[B5 AHU] Ciężko odpala po wymianie rozrządu
Jak pompa była wyjeta z auta to na 100% masz kąt do ustawienia.
-
[B5 AHU] Ciężko odpala po wymianie rozrządu
Witaj,kąt wtrysku do sprawdzenia.
-
[ALL] Łożysko, przegub czy piasta
Co ma przegub do luzów? na poczatek sprawdz zawieszenie.
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
Za oryginał odme zapłaciłes 66 pln?[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 22:43_________________________________________________Nie bedziemy sie tutaj sprzeczac bo Forum nie jest od tego,kazdy ma swój rozum i zrobi to co bedzie uwazał za stosowne. pozdro,
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
mlodyy pisze ze cieknie mu z uszczelki misy olejowej,a nie z odmy,gdyby ciekło mu z odmy to mysle ze by to zauwazył bo nie jest to trudne do zlokalizowania.Odma przewyzsza dwukrotnie cene uszczelki wiec nie widze powodu aby pchac sie w koszty skoro o odmie nie wspomniał ani słowem ze jest uszkodzona.pozdrawiam
-
[B5 AHU] Samochód nie odpala
Akumulator odpada,[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 20:43_________________________________________________Dziwne zeby tak z dnia na dzien padł akumulator zeby nawet sie nie odezwał (i był ładowany).
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
kaliko44 po co zmieniac odme jesli jest ok,zbedny wydatek,[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 20:38_________________________________________________terrorbps dokrecaj zwykłym kluczem recznie.
-
[B5 AFN] Ubywający płyn chłodniczy
SkOs nawet jak dasz dobrze ognia silnikowi to weże sa miekkie ?sprawdz dobrze po jezdzie czy z pompy nie cieknie,chłodnice,nagrzewnice , krociec przy silniku i czy opaski sa dobrze osadzone na wężach wody.