Treść opublikowana przez Enduro Grybów
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
na prawde fajna fura. nie ma sensu sprzedawac. zrobisz komus prezent a on tego prawdopodobnie i tak nie doceni.
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Czarnulka S-line
z tymi fotelami wyjechała z fabryki. nie dokładane
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
pierdziele!!!!!!
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Andrzej dobrze radzi ale Zimmermany są dodatkowo malowane i w tej samej klasie. na pewno się ze mną zgodzi ☺ polecam Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
ja też mam ten rozmiar i powiem ze jest elegancko Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
raczej nie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
idealne by były 235 / 45 / 17 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Guz na oponie
jak by bylo widac na zdjetej oponie tzn ze nawet nie ma jej po co zakładac. większość jest widoczna po napompowaniu.
-
Polecane opony letnie
kup takie jak pisze producent. jeżdze na takich i jest ok. kolega kupił chyba 55 z myslą wlasnie o komforcie ale wygląda to strasznie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa Śmiechu
http://img.jbzd.pl/2016/05/b8f59f90db99ba4a5940dd030d77ceab.webm
-
Wymiana wahacza , jeden czy dwa ?
tak jak mowisz... mój mechanik tak też robi. lecz przy podgrzewaniu niszczą się gumy, nie ma to znaczenia gdy wachacze wymieniamy ale gdy chcemy tylko zdemontować do innych prac to jest problem. pozdrawiam Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
doslownie mistrz Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana wahacza , jeden czy dwa ?
bez młota to nie robota?z wahaczy to jednak stawiał bym na lemfordera. w kazdej z moich audi wymieniaĺem na nie i powtórnie nie bylo potrzeby. wiec uważam ze warto.
-
Pojedyncze stukniecie przy skrecie
No i po usterce...Byłem w trzech warsztatach i nikt nie zdiagnozował i musiałem sam rozwiązać sprawę która okazała się banałem, dziecinnie prosta, a mianowicie miałem niedokręcony akumulator co więcej śruba do akumulatora leżała pod nim. Po dokręceniu wszystko jak ma BYĆ CISZA4 lata temu jak kupilem b6 szukałem tego samego☺mechanik znalazł ze to aku☺
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
jednak cuda sie zdarzają! i w takim razie nawet czesto. ponieważ tych zderzaków nawet na forum bylo kilka w ostatnim czasie. fakt ze trzeba słono zapłacic ale tak ja jak i spora grupa urzytkowników forum woli czesci całkowicie oryginalne. poza tym teraz widzę ze mówiliśmy o innych przeróbkach. Ty pod uwage wziołes wymiane calego dolnego stelaża, tak? ja mowiłem o wersji kiedy ludzie przerabiają swój stelaż do s-linowej dokładki co jest o wiele bardziej kłopotliwe. do tego trzeba kupic kratki gril i impreza tez wyjdzie pare złotych choc oczywiście nie tyle co cały zderzak w ładnym stanie. nie zmienia to faktu ze nie musisz pierwszym zdeniem wyzucac komus brak wiedzy. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
i o co sie burzysz?? temat przeglądałem. rozmawiałem z ludzmi którzy prabiali i osobiscie wolałem kupic cały oryginalny. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
pomocy audi a4 b6 sline grill
jesli chodzi o gril zderzaka to masz tylko 2 wyjscia. urzywka o którą cierzko okolo 300-350zł lub aso. 500zł
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Można,góra jest taka sama gora tylko z wygladu jest taka sama.gorna czesc zderzaka s-line ma inaczej stelaż pod dokładke dolną. trzeba to przerabiac. bezproblemowo nie podejdzie
-
Felgi z jakiego sklepu?
ja bym jednak polecał urzywane oryginały
-
POMOCY! FELLGI jakie ?
w tych rozmiarach masz duży wybór oryginalnych felg audi
-
Polecane opony letnie
brat jezdzi na tych goodyearach . miałem tez je kupic ale znajomy wulkanizator mnie odwiodł od pomysłu mowiąc ze miał kilka reklamacji pod kontem ząbkowania. ale brat jezdzi i nic takiego na razie sie nie dzieje. no i wyglądają fajnie. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
no dziwne. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
dunlopa rt mogę smiało polecić ale według mnie szybko schodzi. na turanzach jezdzilem kilka lat temu. były ok . Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka