Treść opublikowana przez Enduro Grybów
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
moim błędem w pisowni. juz wiesz? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Byłem wczoraj w kinie na filmie "historia Roja czyli w ziemi lepiej słychać " polecam i dodam ze każdy prawdziwy Polak , Polak Patriota powinnien to obejrzeć powinniśmy pamiętać o ludziach którzy swoje życie poświęcił na walke o wolną Polskę walczyli abysmy my mogli żyć spokojnie w wolny Kraju. mam tez link do piosenki krorej choc nie ma w filmie ale teledysk powstał ze zdjęć tegoż filmu https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=vGgxJfMSfYY
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
czemu tak myslisz? uważasz ze jestes jedyny który cos tam wie o motocyklach? na motocyklach jeżdze od 10 toku zycia a od 17 na dużych, byc moze nadal nie mam tak duzej wiedzy jak ty, ta ktorą posiadam narazie wystarcza.(lecz uczyc sie trzeba cale zycie)a jesli bedzie potrzeba zajżec do Wikipedii to na pewno skorzystam☺. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
jakis ty szybki kolego☺!!!nie napisalem reszty bo przyszli mi goscie a przez przypadkowo musiałem wyslac. baterie litowo jonowe powinny byc rozładowane na czas gdy nie pracują ale w przypadku akumulatorów ktore są kwaso zasadowe powinny pozostawać w ciągłej pracy wiec najlepiej zeby na czas nieużywania maszyny byly podpiete pod impulsowy.natomiast jedno rozladowanie nie spisuje go na straty.
-
Strefa motocyklistów
nic mu nie będzie. tak naprawde bateria nie używana powonna być rozładowana Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.redbull.com/pl/pl/motorsports/offroad/stories/1331779860180/film-dokument-taddy-blazusiak-premiera trzeba wygodnie zasiąsc przed komputerem ale warto
-
Strefa motocyklistów
Polecam zakup ładowarki do aku. Ja używam od paru lat i na wiosnę, żadnych problemów z rozruchem, akumulatorem. używam takiej http://sklepmotocyklowypabianice.pl/sklep-motocyklowy-pabianice/akcesoria-motocyklowe/ladowarka-yamaha-yec-8-detail kolego tylo tu mozna go kupis??sam bym kupił ale tam sie chyba trzeba zalogować?
-
Strefa motocyklistów
a stary juz był? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
mysle ze normalnie. rozbierał dodatkowo cale kolo z tyłu wymienał+ 2 szprychy , regulował zawory zmieniał przednią opone itp. sama mata wygłuszająca do tłumika wyszła 100zl. dorabiał tulejeczke. mysle ze duzo nie wzioł robi mi motory od 15 lat. począwszy od cbr-ek. po WR-ki. w pierwszej opd. nie chcialem sie rozpisywac ale ja na wiosne zawsze mu woże motorek i prosze o kompletny przegląd ,zrobic co tylko podejrzane w najmniejszym calu zeby w sezonie nie trzeba było się nartwic. po za tym moje auta czy motor muszą byc techniczne na 100% i tylko na najlepszych częsciach. o wygład też bardzo dbam ale w przypadku Enduro cieżko☺ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
rozrząd olej opona linka gazu uzupełnienie wygłuszenia w higashi i kilka drobiazgów. + mycie wszystkiego co sie da bo jak to w tych motorach błoto jest wszechobecne ale czasem trzeba co jakis czas wszystko pomyc. a ze wiele rzeczy rozkrecał to poprosilem.☺ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
WR-ka odebrana z przeglądu, człowiek lżejszy o 1200zł a teraz czekamie az z gór śnieg zjedzie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Drzenie silnika na luzie
juz jilka razy o tym słyszalem i kolega to ma u siebie, jak sie zaczyma na swiatłach to czasem silnik lekko zadrzy. ale wszystko jest w porządku wic zbytnio sie tym nie przejmuje. poza tym co zrobi jak żadnych błedów nie ma ani odchyłek od normy.
-
Dziwne dźwięki przy wciskaniu sprzęgła
albo łożysko na docisku.
-
Pytanie o dwumas i sprzęgło
ja bym polecił Sachsa do awx-a jest dostepna bo avf tylo Luk.
-
Kontrolka ESP i blokada gazu przy 1100 obrotach
mi też sie zaswiecila ze 2 razy ta kontrolka ale samochód jechał normalnie. przyczyną był czujnik pod pedałem hamulca.
-
problem ze wskaźnikiem paliwa pomocy !
trzeba pamiętać też zeby nie tankowac auta na przekręconej stacyjce bo wtedy również paliwo szfankuje.
-
Błąd ksenonu
u mnie lewy xenon "puszczał oko" pojawiała się inf. ze nie swieci i od razu gasła, nie zależnie od pokonywanej drogi. również po wymianie zarnikow problem znikł.
-
Strefa Śmiechu
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=lRKfaYj0e1o
-
Jakie ET do felg.
myślę że nie zle ale kuknij sobie w temat "Pokażcie swoje felgi " tam na pewno znajdziesz ale jesli chcesz max szeroko to et 28
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Mały dylemacik co do rozmiaru opon :)
przy 18" cieżko mowic o komforcie ale choć tyle mozna zrobić na swoje 17" tez dalem 235/45a nie 225/45
-
Nietypowe pytanie. Felgi do audi a4 b5
wyglądają podobnie do felg z rs2
-
Śruby się poluzowały
waga wadą, znam mniejszych ode mnie co maja parę w rekach. producenci mowią ze kolo należy dokrecac kluczem z samochodu bez przedłużki. co do osobowek powinno być ale w ciężarowce wiże rure☺
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Czemu nie może być 18 cali? widziałem że montują.bo będzie wygladac jak wspomniany wyżej wóz drabiniok.pasowało by założyć 1be albo gwint.