Treść opublikowana przez dark79
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a nie ale jak bedzie nalegac to....moge sie zastanowic.... :diabelek: :one: :diabel: :diabel: :diabel: tak to jest jak się w pracy ukratkiem forum przeglada
-
[B5 2,5TDI AKN] Montaż paska od klimy
pasek założyć jest najlepiej od dołu, ale teraz nie pamiętam czy jest on pierwszy czy drugi na kole od wału, a i jak bys sprawdzął czy sie kręci to musisz pokręcić "środkiem koła" od sprężarki a nie samym kołem po którym chodzi pasek
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
dobrze ze żona nie trawi alkoholu a jak bedzie chciała chlopaków rozbierać to moge małą przypilnować flaszeczka i do pokoju :diabel: nie ma sie co łamać, damy rade
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
mało śpi podobno ma to po ojcu :diabel: a pobawie się, aż sie zdziwisz, przeciez po coś jade z żoną
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
ona jest malutka można ja podciągnąć pod 3 letnie baby :053: Pytanie do bractwa kółkowego oooo jedzie ktoś jeszcze ze swoimi szkrabami - meldować bo moją córeczka sie pyta czy będzie miała sie z kim bawić ja zabieram swoją pocieche, ale ona bedzie miała dopiero 9 miesięcy wiec za dużo to sie nie pobawią
-
Central z pilota, jak??
dobry alarm, polecam
-
[B5 ADR] Objawy zużycia poduchy pod silnikiem??
to akurat bardziej jak są poduchy walnięte po d skrzynią, a co do reszty to sie zgadza, mam to u mnie, wolne obroty a w aucie delikatna trzęsawka, Sprinter wie o czy mówie
-
[B5 1Z]-zmiana biegow
na 4 to i 160 polece ale na np na zimnym silniku to spokojnie do 2200 rpm i zmiana, czyli piatka dopiero gdzies ok 90km/h
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
zgadzam sie ale wez pod uwage ze bez tego sie nie obejdzie.A tak na marginesie moze zrobic ten zlot bez krówek i zobaczymy ile fanów wtedy przybedzie :053: :one: ja tam nie musze pić Sprinter pewnie też
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
z orginalnością pewnie są problemy jak wszedzie, a juz napewno przy granicy, jedyne co kupuje to Absinth, nawet piwa, a wodki i tak nie pijam
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Jebut raz to piłem więcej niechce do tej pory niemoge sobie przypomniec jak ten wieczór sie skończył :053: szykuj sie na weekend bez wspomnień, przed zlotem jade do Czech po zielone zapasy Absinthu, poszalejemy, ale to tylko 70 % ma :diabel2: :diabel2:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
tylko uwazajcie bo zona zna kendo i zapewne kij od miotly tez sie gdzies znajdzie :diabel:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
oj chyba zone i dziecko zostawie w domu albo wysle dalllleko do Japoni :diabel: i przyjade sam
-
zmiana lamp na soczewki - podłączenie
dokladnie jak piszesz, wystarczy przepiac przewod, robilem juz to pol godziny i przelozone
-
Jak sprawdzic jakie sie ma lampy przednie??
no ale co bys chcial dokaldnie wiedziec, bo jak sam napisales masz Bosch
-
[B5 2.8 V6 AAH] - czeka mnie wymiana uszczelek głowicy ??
sory zle popatrzylem na temat postu :zly2:
-
[B5 1.8T AEB] Brak świateł, kierunków, i nie działa klimatro
e tam od razu elektryk, kupujesz nowa kostke do stacyjki (30plnow) i zmieniasz w ciagu godziny :one:
-
[B5 2.8 V6 AAH] - czeka mnie wymiana uszczelek głowicy ??
a ile moze byc uszczelek - glowic w R4 , no chyba ze czegos nie wiem
-
Jakie klemy zdjąć bezpieczniej?
zawsze zaczynaj od masy
-
[B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4
Panie Dzieju, jak zawsze bomba :one:
-
Historia naszych nicków
dark79 co tu mowic, darek rocznik 79, zakladalem sobie konto emailowe na interi i nie bylo dostenego darka wiec sobie wymyslilem dark czyli ciemnosc, a ze czasami mam ja przed oczyma :diabel2: to inna sprawa :diabel: no i tak pozostalo po dzien dzisiejszy, ps. sorka za bledy Shinnen akemashite omedetou gozaimasu. Kotoshimo yoroshiku onegai itashimasu.
-
[B5 1.9 TDI 90KM 1Z] Dziura w przyspieszaniu
mialem cos podobnego, w sumie samo zniklo, wyczyscilem przeplywke, jak robilem cos przy N75 to mi spad na ziemie, myslalem ze juz kaplica ale jakos po tym wszytkim auto przestalo sie przytykac w okolicach 3k obr, to tego jeszcze poruszalem ta dzwignia od bypasu przy turbinie, dokladnie nie wiem co bylo ale pomoglo, auto wzielem od kobiety ktora wozila dzieci do szkoly i na zakupy, bylo poprostu zamulone, troche je przegonilem i jak narazie cisza (odpukac)
-
[B5 1Z] Gwizd turbo przy odplaniu
to w koncu masz AFN czy 1Z ?? nazwij porzadnie tamat
-
Problem z manetką kierunkowskazu :(
rozbierz i zobacz w srodku, tam jest taki plastyk plaski odpowiedzialny za odbicie, moze poprostu sie zlamal albo sprezynka od niego pekla, spadla, tak czy inaczej trzeba rozebrac
-
[B5 1.6 ADP] Jaki pasek rozrządu??? 121 czy 138 ząbków??
a moze kolesiowi sie pomylilo z 1.8, cos koledzy juz pisali na ten temat, chyba nikt na forum z kolegow co maja 1.6 nie mieli takiego problemu z rozrzadem