Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. a nie ale jak bedzie nalegac to....moge sie zastanowic.... :diabelek: :one: :diabel: :diabel: :diabel: tak to jest jak się w pracy ukratkiem forum przeglada
  2. pasek założyć jest najlepiej od dołu, ale teraz nie pamiętam czy jest on pierwszy czy drugi na kole od wału, a i jak bys sprawdzął czy sie kręci to musisz pokręcić "środkiem koła" od sprężarki a nie samym kołem po którym chodzi pasek
  3. dobrze ze żona nie trawi alkoholu a jak bedzie chciała chlopaków rozbierać to moge małą przypilnować flaszeczka i do pokoju :diabel: nie ma sie co łamać, damy rade
  4. mało śpi podobno ma to po ojcu :diabel: a pobawie się, aż sie zdziwisz, przeciez po coś jade z żoną
  5. ona jest malutka można ja podciągnąć pod 3 letnie baby :053: Pytanie do bractwa kółkowego oooo jedzie ktoś jeszcze ze swoimi szkrabami - meldować bo moją córeczka sie pyta czy będzie miała sie z kim bawić ja zabieram swoją pocieche, ale ona bedzie miała dopiero 9 miesięcy wiec za dużo to sie nie pobawią
  6. dobry alarm, polecam
  7. to akurat bardziej jak są poduchy walnięte po d skrzynią, a co do reszty to sie zgadza, mam to u mnie, wolne obroty a w aucie delikatna trzęsawka, Sprinter wie o czy mówie
  8. dark79 odpowiedział(a) na MarkusTDI temat w Audi A4 B5
    na 4 to i 160 polece ale na np na zimnym silniku to spokojnie do 2200 rpm i zmiana, czyli piatka dopiero gdzies ok 90km/h
  9. zgadzam sie ale wez pod uwage ze bez tego sie nie obejdzie.A tak na marginesie moze zrobic ten zlot bez krówek i zobaczymy ile fanów wtedy przybedzie :053: :one: ja tam nie musze pić Sprinter pewnie też
  10. z orginalnością pewnie są problemy jak wszedzie, a juz napewno przy granicy, jedyne co kupuje to Absinth, nawet piwa, a wodki i tak nie pijam
  11. Jebut raz to piłem więcej niechce do tej pory niemoge sobie przypomniec jak ten wieczór sie skończył :053: szykuj sie na weekend bez wspomnień, przed zlotem jade do Czech po zielone zapasy Absinthu, poszalejemy, ale to tylko 70 % ma :diabel2: :diabel2:
  12. tylko uwazajcie bo zona zna kendo i zapewne kij od miotly tez sie gdzies znajdzie :diabel:
  13. oj chyba zone i dziecko zostawie w domu albo wysle dalllleko do Japoni :diabel: i przyjade sam
  14. dokladnie jak piszesz, wystarczy przepiac przewod, robilem juz to pol godziny i przelozone
  15. no ale co bys chcial dokaldnie wiedziec, bo jak sam napisales masz Bosch
  16. sory zle popatrzylem na temat postu :zly2:
  17. e tam od razu elektryk, kupujesz nowa kostke do stacyjki (30plnow) i zmieniasz w ciagu godziny :one:
  18. a ile moze byc uszczelek - glowic w R4 , no chyba ze czegos nie wiem
  19. zawsze zaczynaj od masy
  20. Panie Dzieju, jak zawsze bomba :one:
  21. dark79 co tu mowic, darek rocznik 79, zakladalem sobie konto emailowe na interi i nie bylo dostenego darka wiec sobie wymyslilem dark czyli ciemnosc, a ze czasami mam ja przed oczyma :diabel2: to inna sprawa :diabel: no i tak pozostalo po dzien dzisiejszy, ps. sorka za bledy Shinnen akemashite omedetou gozaimasu. Kotoshimo yoroshiku onegai itashimasu.
  22. mialem cos podobnego, w sumie samo zniklo, wyczyscilem przeplywke, jak robilem cos przy N75 to mi spad na ziemie, myslalem ze juz kaplica ale jakos po tym wszytkim auto przestalo sie przytykac w okolicach 3k obr, to tego jeszcze poruszalem ta dzwignia od bypasu przy turbinie, dokladnie nie wiem co bylo ale pomoglo, auto wzielem od kobiety ktora wozila dzieci do szkoly i na zakupy, bylo poprostu zamulone, troche je przegonilem i jak narazie cisza (odpukac)
  23. to w koncu masz AFN czy 1Z ?? nazwij porzadnie tamat
  24. rozbierz i zobacz w srodku, tam jest taki plastyk plaski odpowiedzialny za odbicie, moze poprostu sie zlamal albo sprezynka od niego pekla, spadla, tak czy inaczej trzeba rozebrac
  25. a moze kolesiowi sie pomylilo z 1.8, cos koledzy juz pisali na ten temat, chyba nikt na forum z kolegow co maja 1.6 nie mieli takiego problemu z rozrzadem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.