Treść opublikowana przez dark79
-
[B5 ADR] oświetlenie bagażnika
jak ściągniesz tapicerkę z klapy to go zobaczysz miej więcej po lewej stronie klapy, taki czarny plastyk, u ciebie tez mogą być przewody przy zawisie od klapy popękane.
-
[B6 ALT] Mruga kontrolka ładowania
zobacz jakie masz napiecie na aku kiedy silnik pracuje, powinno byc cos ponad 14 V
-
[B5 AFN] Dorobiony Kluczyk + Immo
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24883.0.html;highlight=klucz+immo+transponder poczytaj sobie to
-
[B5 AFN] Błąd 00471 i brem licht
a żarówki masz dwu - żarnikowe w stopach założone?? dobrze posprawdzaj w lampach czy coś się razem nie zwarło - przewody, blaszki w lampach,chodzi mi o to zapalanie się postoju i deski jak naciśniesz na hamulec
-
[B5 ABC] kłopoty z obrotomierzem
wroc, nie doczytalem, nie wiem dlaczego wypalilem z tym licznikiem , wydaje mi sie ze nie powinno byc problemu z immo ale nie jestem pewien, zapytaj kolegi szoguna, powinien ci pomoc.
-
[B5 AEB] przygasaja klimatronik po włączeniu świateł
ta
-
[B5 ABC] kłopoty z obrotomierzem
immo w liczniku chyba jest dopiero od '98 albo od polowy '97, nie pamietam dokladnie
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
szczotki można podpasywać od czegoś innego, kiedyś znajomemu w A3 sie wytarły to kupił o podobnej wielkości i miękkości w jakimś sklepie z częściami AGD, trochę się je podszlifowalo i śmigają do dzisiaj
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
to jest tak, chyba wszystkie B5 maja tylko przewody przy lustrach (przepusty) które mogą być nie podpięte dalej do instalacji auta, żeby się upewnić ze są podłączone należy ściągnąć czarny trójkąt przy szybie od środka, auta chyba do rocznika 97 jeżeli maja ori grzane lustra to maja zasilanie +12 ze stacyjki, lustra z "termostatem", po '97 zasilanie od tylnej szyby, lustra bez "termostatu", niestety Audi nie robiło bonusow w tych rocznikach w postaci całej instalacji
-
[B5 AFF] Problem z wyświetlaniem temperatury zewnętrznej
moze poprostu nie masz tej opcji, chociaz dziwne to by bylo, ale kto wie, wyciag licznik i zobacz czy masz podpiete odpowiednie piny w kostce
-
[B7 BLB] Wibracje silnika (opiłki w oleju, diagnoza ASO - pompa oleju)
http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_naped_walkow_wyrownowazajacych-t46461.0.html
-
[ALL B5] Jak reaguje komp po przepaleniu bezpiecznika nr 34
u mnie w dieslu nie zapamietuje zadnego bledu po odlaczniu kompa, a jak ci wszystko dziala bez zarzutu to raczej tez nie masz bledu
-
[B5 AEB] przygasaja klimatronik po włączeniu świateł
regulacja natezenia swiatla na desce :gwizdanie: pokrec pokretlem pod zegarkiem na desce, moze sie rozjasni
-
[ALL B5] Jak reaguje komp po przepaleniu bezpiecznika nr 34
podepnij vaga i zobacz.
-
[ALL] montaż sygnału dźwiękowego / fanfary
Zdeniu, nie wiem czy w twoim roczniku nie ma przypadkiem przkaznika od syg. dzwiekowego, bezpiecznik i tak chyba jest 25A w ori intalacji, na twoim miejscu podłączył bym sprężarkę prosto pod przewody od klaksonu i juz, jezeli bedzie wiekszy pobor prądu niż na ori to tylko spali ci bezpiecznik, i wtedy możesz się bawić w jakieś dodatkowe przekaźniki
-
[ALL B5] Kontrolka świateł mijania / pozycyjnych
kontrolke podlaczyles pod swiatla mijania, zeby ci sie swiecila kiedy masz włączone światła postojowe to podlacz ja pod jakaś żaróweczkę od podświetlenia zegarów i już, tylko ze nie będzie ci sygnalizować czy masz włączone światła mijania
-
[B5 AHU] Rolka napinacza paska rozrządu
podejrzewam ze akurat kola pasowego ze sprzeglem w altku to on nie ma, wydaje sie ze te kola zostaly dopiero od jakiegos rocznika wprowadzone. bo wikeszosc TDI z wczesnych lat maja stale kola bez sprzegla
-
[ALL B5] Gdzie się podpiąć z alarmem ??
żeby mieć również klapę podpięta możesz sie podpiąć pod zarowke oswietlenia bagaznika, sterowane sa - , staly plus wychodzi z pompki, musisz przeciagnac kabelek od lampki do centralki alarmu, mala rada, oplaca sie zalozyc jakąś dodatkowa krańcówkę, bo oswietlenie baganika włącza sie dosyc pozno, chodzi mi o to ze klapa jest dosyć wysoko zanim sie lampka zapali.
-
[B5 AEB] Nie działa podgrzewanie lusterek
@czaja, w twoim roczniku jak są to po zapłonie się włączają
-
[B5 ADP] Oswietlenie wnetrza(pali bezpiecznik)
z ori mam na mysli orginalny audi, czyli w kluczyku, i po uzbrojeniu go zalacza sie dioda w przycisku swiatel przeciwmgielnych tylnych i na slupku za kierowca jest przycisk do wylaczenia czujek ruchu, jezeli masz jakas dodatkowa diode i jakis pilot do tego alarmu to pewnie byl dokladany, jezeli dokladany to w jego instalacji bym szukal przyczyny palenia bezpiecznika
-
[B5 ADP] Oswietlenie wnetrza(pali bezpiecznik)
alarm dokladany czy ori??
-
[B5 ADP] Oswietlenie wnetrza(pali bezpiecznik)
pomalu, bo nie zabardzo rozumiem twojego opisu, w jakich okolicznosciach pali ci bezpiecznik? rozumiem ze dioda sygnalizujaca otwarcie drzwi to dioda od alarmu, no i pytanie zasadnicze, stało sie to jakoś nagle czy juz tak miales
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
spoko spoko, kabelków może być 5, ale to i tak to nie oznacza ze się ma podgrzewane lusterka
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc z centralką
no to ok
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc z centralką
jeżeli podłączysz wg schematu, a schemat jest do twojego auta i rocznika to nie powinno być problemu, ktoś chyba bierze odpowiedzialność za to i wie co sprzedaje, tylko tak jak mowie, masz rocznik 95 tak jak ja, i w swoim podłączałem alarm włącznie z obsługa centralnego, i nie przecinałem żadnych przewodów tylko wie wlutowałem się równolegle do dwoch przewodów które idą do pompy centralnego (kolorów nie pamiętam, ale znajdziesz za pomocą probówki), ale może masz inna pompę centralnego