Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. Pierwszy błąd wywołany przez immobilizer - zapewne któregoś razu auto po odpaleniu zgasło i świeciło się kontrolka immo. Reszta błędów powiązana z mieszanką paliwa. Masz lpg? Możliwe że przez rozregulowaną instalacje najpierw wyrzuciło Ci błąd 00561, a potem całą resztę. Opisz co się z autem dzieje.
  2. Nie ma mnie na weekend w Koszalinie
  3. Pompka centralnego odpowiada za oświetlenie wnętrza. W przedlifcie jest tak, że zapala się nagle - w momencie otwarcia którychkolwiek drzwi, gaśnie w momencie przekręcenie kluczyka na pozycje zapłon, zapala się po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Zapala i gaśnie nagle - nie ma efektu rozjaśniania ani ściemniania. Natomiast w poliftach jest tak że zapala się płynnie po otwarciu auta z pilota centralnego zamka(jeszcze przed otwarciem drzwi), gaśnie po włączeniu zapłonu. Zobacz to: http://sklep.avt.pl/avt722.html
  4. prezesik18 odpowiedział(a) na ?ydzio temat w Audi A4 B5
    Problem rozwiązany?
  5. Daj zdjęcie tego elementu. Z tego opisu, wynika że po pierwszym złożeniu tapicerki, źle wpiałeś linkę do klamki, była za bardzo napięta i nie pozwalała na zaryglowanie, automatycznie otwierała drzwi. A jeśli chodzi o to że klamka wewnętrzna ma luz - lata tak na kilka mm(do4-5maks) to znaczy że pękła sprężynka na trzpieniu klamki. Łatwo to sprawdzić - odczep linkę od klamki i zobacz czy nie zaczyna latać luzem, jeśli jest na swoim miejscu, a po odciągnięciu sprężynuje i wraca z powrotem to jest dobrze.
  6. Potrzebuje numer tej kostki, może być nr oryginalny, albo numer zamiennika któregoś z producentów. Nie jestem pewien czy z MAXGEAR 63-0013, podejdzie, a więc tak, poprzez uszkodzoną kostkę stacyjki miałem problem z włączeniem świateł mijania. Problem z kupnem odpowiedniej, ale już ogarnięte. Oryginalny numer: 4A0 905 849 Zamienniki pasujące: MAXGEAR 63-0019 MEYLE 100 905 0000
  7. Ja również nie mam oświetlenia wnętrza po wyjęciu kluczyka ze stacyjki - kostka zmieniona na nową. Zapala się one jedynie gdy otworzę którekolwiek drzwi. Czy tak powinno być, czy powinno się zaświecać w momencie wyjmowania kluczyka?
  8. Tak na oko 35-40mm
  9. Można się ustawić
  10. To jest czas żeby założyć dystanse
  11. U nas spota chyba z dobry rok czasu żadnego nie było
  12. Hamulce tył wczoraj poskładałem, dziś rozkręciłem przód. A tu takie foto before/after Ręczny zawsze spoko trzymał to kasa szła na inne pierdoły, ale musiałem w końcu "to" konkretnie ogarnąć
  13. Z przepustnicy idzie przewód podciśnienia do listwy paliwowej, przetnij go w miejscu możliwie bliskim przepustnicy wstaw trójnik i podepnij. Jak coś mogę Ci pstryknąć fotkę jak ja mam to zrobione.
  14. Jjaka dawka paliwa dostanie się do cylindrów.
  15. Wymieniałeś kostkę? Chodzi Ci o kostkę stacyjki? Mi jakiś czas temu też przestało działać oświetlenie po wyjęciu kluczyka, jutro będę zmieniał kostkę stacyjki, mogę sprawdzić który kabelek idzie do lampki podsufitki.
  16. Jest na to tani patent: http://sklep.avt.pl/avt722.html
  17. Gaśnie całkowicie? Czy przez jakiś czas mryga? Bo najczęściej tak jest że mruga i immobilizer odcina zapłon.
  18. Siema, co do spota nie dam rady, z tyłu hamulce mam jeszcze nie poskładane. Jestem w trakcie wymiany tarcz, łożysk, klocków, malowania zacisków i jarzm
  19. Po włączeniu zapłonu gaśnie Ci kontrolka immobilizera (taki pomarańczowy kluczyk)? Podejrzewam że z tym masz problem.
  20. Tak myślałem że Ciebie mijalem, jak przemkneła czerwona b6 [emoji1] Pozdrawiam również [emoji1]
  21. Czyli nie ma opcji zamontowania tego oparcia bez tej wielkiej blachy?
  22. Ktoś może opisać jak było z tyłu oparcie kanapy zamontowane do blachy?
  23. Wie ktoś czy nieskładana kanapa z II lifta sedan podejdzie w miejsce kanapy dzielonej przedlift też sedan?
  24. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/290589-sierpien-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/ Kto może niech pomoże oddając głos
  25. Mi jakoś ten przód nie przypada do gustu, ale grunt żeby Tobie się podobało Dasz dobry dystans na tył i jeszcze lepszy na przód i będzie malina

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.