Treść opublikowana przez prezesik18
-
Co oznaczają te błędy ? POMOCY
Pierwszy błąd wywołany przez immobilizer - zapewne któregoś razu auto po odpaleniu zgasło i świeciło się kontrolka immo. Reszta błędów powiązana z mieszanką paliwa. Masz lpg? Możliwe że przez rozregulowaną instalacje najpierw wyrzuciło Ci błąd 00561, a potem całą resztę. Opisz co się z autem dzieje.
-
ZLOCIK W KOSZALINIE PODZIEMNY PARKING 22.11.2014
Nie ma mnie na weekend w Koszalinie
-
Rozjaśnianie ściemnianie oświetlenia wnętrza kabiny
Pompka centralnego odpowiada za oświetlenie wnętrza. W przedlifcie jest tak, że zapala się nagle - w momencie otwarcia którychkolwiek drzwi, gaśnie w momencie przekręcenie kluczyka na pozycje zapłon, zapala się po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Zapala i gaśnie nagle - nie ma efektu rozjaśniania ani ściemniania. Natomiast w poliftach jest tak że zapala się płynnie po otwarciu auta z pilota centralnego zamka(jeszcze przed otwarciem drzwi), gaśnie po włączeniu zapłonu. Zobacz to: http://sklep.avt.pl/avt722.html
-
Oświetlenie wnętrza
Problem rozwiązany?
-
problem z zamkiem od strony kierowcy
Daj zdjęcie tego elementu. Z tego opisu, wynika że po pierwszym złożeniu tapicerki, źle wpiałeś linkę do klamki, była za bardzo napięta i nie pozwalała na zaryglowanie, automatycznie otwierała drzwi. A jeśli chodzi o to że klamka wewnętrzna ma luz - lata tak na kilka mm(do4-5maks) to znaczy że pękła sprężynka na trzpieniu klamki. Łatwo to sprawdzić - odczep linkę od klamki i zobacz czy nie zaczyna latać luzem, jeśli jest na swoim miejscu, a po odciągnięciu sprężynuje i wraca z powrotem to jest dobrze.
-
KOSTKA STACYJKI - wymiana, fotostory, manual, zdjęcia.
Potrzebuje numer tej kostki, może być nr oryginalny, albo numer zamiennika któregoś z producentów. Nie jestem pewien czy z MAXGEAR 63-0013, podejdzie, a więc tak, poprzez uszkodzoną kostkę stacyjki miałem problem z włączeniem świateł mijania. Problem z kupnem odpowiedniej, ale już ogarnięte. Oryginalny numer: 4A0 905 849 Zamienniki pasujące: MAXGEAR 63-0019 MEYLE 100 905 0000
-
Brak oświetlenia wnętrza po wyjęciu kluczyka
Ja również nie mam oświetlenia wnętrza po wyjęciu kluczyka ze stacyjki - kostka zmieniona na nową. Zapala się one jedynie gdy otworzę którekolwiek drzwi. Czy tak powinno być, czy powinno się zaświecać w momencie wyjmowania kluczyka?
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Tak na oko 35-40mm
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Można się ustawić
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
To jest czas żeby założyć dystanse
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
U nas spota chyba z dobry rok czasu żadnego nie było
-
Kołobrzeskie A4 .........
Hamulce tył wczoraj poskładałem, dziś rozkręciłem przód. A tu takie foto before/after Ręczny zawsze spoko trzymał to kasa szła na inne pierdoły, ale musiałem w końcu "to" konkretnie ogarnąć
-
Wąż podcisnienia ADR 1.8
Z przepustnicy idzie przewód podciśnienia do listwy paliwowej, przetnij go w miejscu możliwie bliskim przepustnicy wstaw trójnik i podepnij. Jak coś mogę Ci pstryknąć fotkę jak ja mam to zrobione.
-
Odpala i gaśnie ! pomocy!
Jjaka dawka paliwa dostanie się do cylindrów.
-
Brak oświetlenia wnętrza po wyjęciu kluczyka
Wymieniałeś kostkę? Chodzi Ci o kostkę stacyjki? Mi jakiś czas temu też przestało działać oświetlenie po wyjęciu kluczyka, jutro będę zmieniał kostkę stacyjki, mogę sprawdzić który kabelek idzie do lampki podsufitki.
-
Rozjaśnianie ściemnianie oświetlenia wnętrza kabiny
Jest na to tani patent: http://sklep.avt.pl/avt722.html
-
Odpala i gaśnie ! pomocy!
Gaśnie całkowicie? Czy przez jakiś czas mryga? Bo najczęściej tak jest że mruga i immobilizer odcina zapłon.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Siema, co do spota nie dam rady, z tyłu hamulce mam jeszcze nie poskładane. Jestem w trakcie wymiany tarcz, łożysk, klocków, malowania zacisków i jarzm
-
Odpala i gaśnie ! pomocy!
Po włączeniu zapłonu gaśnie Ci kontrolka immobilizera (taki pomarańczowy kluczyk)? Podejrzewam że z tym masz problem.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Tak myślałem że Ciebie mijalem, jak przemkneła czerwona b6 [emoji1] Pozdrawiam również [emoji1]
-
[B5 AFN] Wymiana tylnej kanapy na składaną
Czyli nie ma opcji zamontowania tego oparcia bez tej wielkiej blachy?
-
[B5 AFN] Wymiana tylnej kanapy na składaną
Ktoś może opisać jak było z tyłu oparcie kanapy zamontowane do blachy?
-
Kanapa tył Przedlift 97r sedan a polift 99r
Wie ktoś czy nieskładana kanapa z II lifta sedan podejdzie w miejsce kanapy dzielonej przedlift też sedan?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/290589-sierpien-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/ Kto może niech pomoże oddając głos
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
Mi jakoś ten przód nie przypada do gustu, ale grunt żeby Tobie się podobało Dasz dobry dystans na tył i jeszcze lepszy na przód i będzie malina