Treść opublikowana przez prezesik18
-
Wymiana skrzyni biegów hcf
Ja mam w Boschu opisane montaż/demontaż skrzyń mech 6bieg 01X, 01E, 0A1. Pomóc?
-
Wspomaganie ciężko chodzi po wymianie paska klinowego i napinacza
Skoro pompa zaczęła wyć, to sprawdź czy masz płyn w ukł wspomagania. Może po prostu mechanik chciał zrobić wała żebyś jeszcze na wymianę pompy wrócił do niego.
-
Auto gaśnie parę sekund po odpaleniu - mruga immobiliser
Kolego, przeanalizuj cały ten temat: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-immobilizer-1649/ Ja też w swojej audi miałem problem z immo i właśnie tym sposobem naprawiłem
-
Problem z ręcznym
Wielkie dzięki za odpowiedź, to właśnie chciałem wiedzieć. Szkoda że nie napisali tego w książce. Dopiero teraz zauważyłem na tym rysunku rurę od wydechu
-
Problem z ręcznym
Tak na pewno to. Tylko powiedz mi kolego gdzie znajdę tą regulację co jest na lince i jest ukazana na rys. U-4410? Wczoraj odkręciłem tunel i nie znalazłem żadnej regulacji, a linki od mechanizmu ręcznego wchodzą w tunel do tyłu i dalej nie można ich podejrzeć bo wykładzina przeszkadza No chyba że można je ujrzeć dopiero jak się wjedzie na kanał od spodu.
-
Zniszczony lakier i dużo rys - tanie odświeżenie... da się ?
Dlatego jak masz ciemny lakier to ja bym spróbował najpierw miejscami polakierować, tam gdzie masz niewielkie ubytki w lakierze (obcierki). A maskę masz w odpryskach i pajączkach, to od nowa całą prysnąć.
-
Zniszczony lakier i dużo rys - tanie odświeżenie... da się ?
Jeżeli dobrze zmatowisz i odtłuścisz powierzchnie to będzie się trzymał.
-
Zniszczony lakier i dużo rys - tanie odświeżenie... da się ?
Ja bym się pokusił o plastidipa Przeglądałeś tamten wątek?
-
Zniszczony lakier i dużo rys - tanie odświeżenie... da się ?
500zł to kosztuje pomalowanie jednego elementu u lakiernika. Poza tym skoro napisałeś że się nie znasz na lakierowaniu to życzę Ci szczęścia (jeżeli chcesz to samemu zrobić) w malowaniu auta. Do tego jest potrzebny odpowiedni sprzęt i pomieszczenie. A jeżeli chcesz auto przygotować do lakierowania samemu, zakupić lakiery i odstawić do lakiernika, to życzę Ci szczęścia abyś znalazł takiego który Ci polakieruje za 500zł (do tego dolicz koszty lakierów). Naprawdę o wiele lepszą opcją byłoby pomalowanie całego auta PLASTIDIPEM. Ta opcja jest o tyle dobra że można samemu ładnie pomalować
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja od grudnia pogrywam na X360 i właśnie ostatnio rozważałem opcję przeróbki. Xbox Live Gold wygasło, nie gram przez neta, a na gry szkoda takiej kasy. Wolałbym przerobić konsolę i ściągać gierki z sieci(koszt pobrania i odpowiedniej płytki to 15zł). Z tego co widziałem na forum X360 to mam trochę za nowej daty konsolę bo jej jeszcze nie rozpracowali Pozostaje mi grać w PES i parę innych nudnych gier
-
Zniszczony lakier i dużo rys - tanie odświeżenie... da się ?
Do d*py z taki malowaniem:facepalm: Tu masz coś ciekawego: http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/plastidip-alternatywa-malowania-234780/
-
Czujnik temp. oleju.
Czujnik temp oleju znajduje się zaraz obok czujnika ciśnienia oleju. Oba są na podstawie filtra oleju. Dojście jest do nich kiepskie bo od góry przysłania kolektor ssący, a od dołu to za wiele nie widać. Ja przy zmianie czujnika ciśnienia oleju demontowałem kolektor ssący wraz z przepustnicą (dobra okazja aby wyczyścić ) W twoim przypadku wydaje i się że coś w liczniku się zepsuło.
-
Problem z ręcznym
No właśnie, czy w naszych audikach jest regulacja naciągu linki od ręcznego? Ostatnio mam problem z ręcznym bo dopiero na 4 ząbku jak się zaciąga to czuć opór Widziałem w książce Sam naprawiam A4 B5 że jest jakaś regulacja na lince.
-
czy policja moze zabrac dowod za zbyt szerokie opony??
i od razu sprawdź szerokość felgi
-
czy policja moze zabrac dowod za zbyt szerokie opony??
Jeżeli chodzi o opony to właściwie to jest standardowy rozmiar dla 17". W tym przypadku czy one będą bardziej schowane w nadkola czy wystawać jest to zależne od ET felgi oraz szerokości felgi. Zreszta tu masz to fajnie wyjaśnione Szerokość felgi i odsadzenie ET (offset) Jak trafisz na natrętnego policjanta to dowód poleci.
-
Ile siedzi fabrycznie głośników w a4 b5 avant? 2 lift
Skoro nie ma głośników ani maskownic w drzwiach, to instalacji na 100% też nie ma podciągniętej.
-
Paruje olej
Przy nagrzanym silniku olej nie powinien przekraczać temperatury 120 stopni.
-
Paruje olej
Właśnie wszystkie płyny w normie, nic nie ubywają. Póki nie mam żadnych objawów to nie mam problemu
-
Kołobrzeskie A4 .........
No niestety ten temat już umarł. Myślę że to wina przejścia na nowy skrypt forum, nie wszystkim nowy styl forum odpowiadał. Byłem też raz na spocie w KG i ledwo co nas 3 furki się uzbierały. Także z frekwencją tu jest tragicznie.
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
Z tymi fotami to możesz startować do kalendarza klubowego
-
Paruje olej
Dlatego ja się tym zjawiskiem nie przejmuję Chociaż czasem wkurw mnie bierze jak kontrolka od ciśnienia oleju wyje na wertepach, zmienię ten olej, bo czujnik ciśnienia oleju już wymieniłem dawno. No chyba że naprawdę jest problem z ciśnieniem oleju i pompa oleju już siada, w co wątpię, bo już dawno silnik bym zajechał.
-
Paruje olej
Ja śmigam na motulu 6100 synergie+ 10w40. Fakt faktem ale od zmiany stukło już 12tys km.
-
Paruje olej
Powiem szczerze że te samo zjawisko od dawna u siebie zaobserwowałem. Płynu mi wcale nie ubywa, oleju prawie też (robię dolewkę 0,5l na 10000km). Auto jeździ bezproblemowo, temperaturę trzyma bez problemu. Jedyne co mnie martwi to kontrolka od ciśnienia oleju co jakiś czas na wertepach (od roku tak się włącza na dziurach i nic się nie dzieje). Na twoim miejscu nie martwił bym się tym.
-
[B5 ADR] kod do radia
Ja mam kilkanaście kalkulatorów ale niestety twojego radyjka nie udało się ogarnąć, jak ktoś chce to może podsyłać na PW numer seryjny i wtedy spróbuje którymś programem rozkodować.
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/i/e/niemieckie_auta01.jpg