Treść opublikowana przez radimm
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Fajny wynik U mnie na tym samym zestawie wyszło bardzo podobnie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
bardzo fajnie - zazdraszczam na wiosne, jak mój parch dożyje zjeżdzam do Polski i wpadnie podobny set już się nie mogę doczekać. Nagraj jak będziesz miał możliwość jak to jeździ, zwłaszcza interesuje mnie np. +- od 60 w góre
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ooo j**ana Kowi robiłeś coś z wydechem? Czy seria bez kata? Wrzuć jakiś filmik jak ta padlina teraz laata
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Trepek, to jasne ślady na udach Twojej Lubej, to Twoja sprawka łobuzie? Co do auta - to elegancko
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
przępiękna jeesst
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
ryją mi banie te złote odbłyśniki
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
z tego co się orientuje to tu sie nie ma nic układać. Wkładasz i ma być dobrze.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
178KM i 375Nm trzyma już jakieś 150 tyś km no to elegancko, u mnie jednak sprzęgło oki, prawdopodobnie coś się dostalo na tarczę (nie wiem jakim cudem), ale po lekkim upaleniu sprzęgła działa znów jak należy
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
fajnie z tą dokładką wygląda, jeszcze gdybyś przednie koła i nadkola wypchał szerzej to byłoby wogóle cycuś
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
narazie nic nie zmieniam więcej. Miały wpaść jeszcze wtryski większe, ale to pewnie na wiosnę z jakąś większą turbinka wpadnie
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
z lisa kłów zrób zawieszkę na lusterko wsteczne
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
piękny ten Twój Avant! Aż się prosi o więcej zdjęć
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
niecałe 160 107J pod maską, ooo pierdyyolona korekta dopiero we wtorek, ale już czuć szał macicy
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
bardzo przyjemnie wygląda
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
dzięki Kowi, u mnie właśnie siedzi dokładnie ten zestaw
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
oki, kompletne sprzęgło do AWX jaki powinno mieć numer?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
jak zmienisz tylne amorki, to będziesz zadowolony z Weitec'a. U mnie też siedzi ten kit na amorach 1be i bardzo fajnie się jeździ, fakt twardawe to cholerstwo, ale do stosunkowo dynamicznej jazdy jak najbardziej SI
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
, właśnie dlatego też się trochę dziwie. Wszystko bylo oki, aż do momentu pęknięcia rury z turbo do i IC, około tygodnia jeździłem bardzo spokojnie czekając na przesyłkę nowego węża. Zaraz po wymianie, zabrałem auto na autostrade - dałem mu trochę ognia, żeby profilaktycznie rozruszać geometrie, a on mi takie klocki pokazał nie wiem czy może mieć to jakiś związek, ale podczas tego tygodnia prz**ebałem czymś od spodu na progu zwalniającym no i też na pewno mam przegub do wymiany, no ale to może być tylko zbieg okoliczności. No a przez ten rok wszystko było oki i zero problemów ze sprzęgłem
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
luk
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
kierwa to nie wiem OCB, u mnie właśnie coś zaczęło się tak jakby podślzgiwać jak wdusze cały gaz na wysokości + - 2400-2600obr, chyba że to może być objawa przegubu zdechłego? Moment gładko poprowadzony 340Nm i 160KM, sprzęgło ma około roku, nie strzelałem z niego, a styl jazdy raczej dynamiczny (auto cały czas jeździ w pełnym zakresie obrotów)
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Koledzy, do jakich mocy i Nm wytrzymuje Wam AWX'owe sprzęgło?
-
A4 Diesel
no before, ja przecież żartuje ładnie Kaffar odjebał autko, aż miło popatrzeć na to co było i na to co jest
-
A4 Diesel
jeeest MEGA KOCUR :kox: a tego drugiego niebeiskiego avanta też będziesz coś rzeźbił??
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
mi 13mm z kołnierzem na tył nie wejdzie
-
[B5 1Z] A4 TDi
jak wcześniej czarny OOOO wogóle mi się nie podobał, tak u Ciebie bardzo mi się widzi