Treść opublikowana przez sebul
-
firma jedno osobowa a pracuje w niej 10 osób
Cebula bardzo.
-
Co pierwsze wg. Was zrobić ?
Program.
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
nie ma Cie na youtubie ? nikt Cie od mordercy nie wyzywał ? http://www.youtube.com/watch?v=9GrixUinTOY Chyba mnie nie ma, nikt mi linka nie podeslal
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Ja tak czesto mam jadac z pracy czy do pracy, jeden zamulacz i caly korowod aut za nim i kazdy debil jak najblizej siebie, on nie wyprzedzi i tobie tez nie da. Tak samo z tirami, dwa tiry jeden na d*pie drguegio...Ostatnio jak zaczlaem wyprzedzac taki korowod to jakis idiota z passata zaczal trabic, ale i tak pojechalem w cholere, wyprzedzilem cala bande i pojechalem spokojnie.Buractwo na pelna skale I zdecydowana wiekszosc to KR i KRA
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
I ja sie pytam, gdzie jest policja w takich przypadkach ? Jak ktos pogina za duzo, to goscia lapia, a jak gosc zamula bardzo czesto uczeszczana droge, to maja to w d*pie, a przeciez jest przepis o tamowaniu ruchu.... Ostatnio chociaz widzialem filmik jak policja dojechala poje^%$a w tirze ktory bawil sie w szeryfa i blokowal caly pas....to sie wreszcie gnojowi dostalo
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Instalujecie Yanosika i jest git A rozwala mnie ten przepis o pasach, w autobusie czy busie, jedziesz jak ziemniak, jak bedzie dzwon to lecisz i giniesz o siedzenia, ale pasow nie trzeba, w aucie siedzisz sobie wygodnie , masz wlasne miejsce, masz sie czego zlapac, i pasy maja byc f*ck logic
-
Ocena uszkodzeń po wypadku
I daj babie auto A tak na serio, to wal na czesci, ja nawet jakby to ktos naprawil, nie chcialbym tym jezdzic po takim dzwonie.
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
Chcialem co rok, ale jeszcze miesiac brakuje a juz mam 26 000
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Ja bym gral, ale mam Wiedzmina Wciaga jak bagno
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Ta, synowi.... dobra dobra
-
Radary na drodze nr 20, czyli trasa Warlubie-Koscierzyna-Bytów-Darłowo
Dokladnie, yanosik i jest git, ale i tak zachowaj ostroznosc, nie zawsze wszystko bedzie w yanosiku Ja sie juz raz nacialem
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
A we wtorek Wiedzmin 3 , kto kupuje ?
-
Jak wymienić tarcze ?
Ponad 1000km przejechane, czekam az pojawi sie bicie
-
Który TV wybrać?
LG, a jesli mozesz to doloz do wersji 670
-
A4 B6 vs BMW E46
Dla mnie wybor byl jasny bo mi sie wnetrze E46 nie podoba, takie staroswieckie w porownaniu do audi jest
-
Stare diesle zostaną w garażach
Ekologia, zawsze mnie to bawi, tyle kasy sie tylko na to marnuje I jeszcze niech powiedza ze atmosfera sie niszczy i ze dziura ozonowa To juz padne na maxa W Krakowie juz widzialem autobus co mial wielki napis ze ma EURO 6
-
A4 b5, wymiana kół. Czy siła 120 Nm to nie za mało ?
Ja robie tak, ze jak jest auto jeszcze na podnoscinku, to dociagam ile dam rade rekami, a jak opuszcze na zmienie, to jeszcze noga . Nigdy mi zadne kolo nie ucieklo, zadna sruba sie nie zapiekla. Zawsze bezproblemowo mi sie wszystko odkreca Moim zdaniem tutaj klucz dynamometryczny nie zdaje egzaminu, tutaj trzeba mocno dowalic
-
Pasek rozrzadu przeskoczyl o jeden zabek - POMOCY
Odpuść sobie już to auto.
-
Jak wymienić tarcze ?
Czyli nic nie ruszac ?
-
Jak wymienić tarcze ?
Nie unosze sie tylko ja mma juz wyrobione zdanie o mechanikach i jak ktos mi mowi zebym do nich szedl to mi rece opadaja, bo albo sam cos robie, albo jade do kolegi ktory bardziej ogarnia temat, mechanik to tylko ostatecznosc...wczesniej mialem punto, wymienialem tarcze, piaste posmarowalemmasakrycznie duza iloscia smaru i nic nie bylo przez caly okres jaki mialem to auto , tutaj dalem go bardzo malo. Moge go nawet zetrzec bo bede miec teraz kilka dni wolnego, ale czy to cos da ? Serio uwazasz ze beda mi tarcze bily przez to ? Tam pare lat jezdzilem i nic sie nie dzialo,a piaste jakos zabezpieczyc chcialem btw, jak sie odniesiecie do tego http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18636-zasady-wymiany-i-docierania-tarcz-hamulcowych-kierunkowosc-klockow-hamulcowych/ i punktu nr 6 ?
-
Jak wymienić tarcze ?
To idz i prowadz....a ty jak nie bedziesz patrzyl mu na rece to zdejmie stara tarcze , wsadzi nowa i w d*pie bedzie mial czyszczenie, bo jemu 50 innych aut czeka w kolejce....widziales jak je wyczyscilem ? nie ... Piasty nie byly pordzewiale.... Zadnego bicia nie mam
-
Jak wymienić tarcze ?
Pompowalem delikatnie az pedal nie stal sie twardy. Piasty wyczyscilem, nie na lustro bo bym sie zayebal papierem sciernym , ale wyczyscilem je , posmarowalem je dodatkowo smareom miedzianym. Ogolnie auto juz lepiej hamuje
-
Jak wymienić tarcze ?
Okiej, dzieki za info Bo troszke sie przejmowalem czy wszystko dobrze zrobilem choc sprawdzlaem po kilka razy
-
Jak wymienić tarcze ?
Przod to pikus Dzis zrobilem, ale nie hamuje mi auto jakos super, nie wiem czy to przez to ze nie chce poki co deptac normalnie tylko staram sie delikatnie
- Błąd po wymianie tarcz i klocków