Treść opublikowana przez OLO_GDA
-
[B7 BPW] Kilkakrotne głuche stuki/uderzenia z tyłu w Quattro już po ruszeniu
sory ale w B7 nie ma krzyzakow :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[INNE] Co powiecie na temat silnika 3.0 TDI
Skoro 3.0 zawsze mialy quatro, a jak poczytasz o multi to dowiesz sie ze te nigdy go nie maja to masz odpowiedz.. . Czyli w 3.0 tylko típ. Multi bylo w 2.7.
-
IO 2010 Vancouver
haha , a mnie rozbawilo to : "dziewiątym medalem dla Polski w historii naszych startów w zimowych igrzyskach olimpijskich. Z tych dziewięciu medali Małysz ma już trzy. Stanowi to 33% całej puli. " :polew: przeciez to smiech jakie mamy osiagniecia w sportach zimowych. a jeszcze jak pomyslec jaka kase w to pompuja .. http://manager.money.pl/news/artykul/polska;wydala;32;mln;zl;na;olimpiade;w;vancouver,181,0,586421.html moglismy wyslac samego Adasia i Justyne , bolby taniej a pula medali zwiekszy sie pewnie o 50% :polew:
-
Zakup na raty, a faktura VAT
w malej firmie na bank by Ci wystawili. a tekie media i inne sieci maja inen problemy niz Twoja faktura. a inaczej. dostales paragon? co jest na nim napisane? raty czy gotowka? bo jak masz paragon to mozesz w ciagu 7 dni prosic o fakture, a jezeli dostales fakture na siebie zeby bylo do rat to juz na bank lipa. jak to mowia. nie kupuj laptopa w sklepie z pralkami :gwizdanie: :gwizdanie: cos w tym jest ...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
nie czytasz dokladnie tematu a to tylko 61 stron masz tu na tacy :
-
[INNE] Co powiecie na temat silnika 3.0 TDI
3.0tdi bez Q nie występowało no wlasnie :gwizdanie: a o silniku jest juz tyle na forum ze chyba szkoda powtarzac. bierz jakas sztuke od 2006 roku i ciesz sie jazda!! Miron nie mylisz sie. na 100% nie bylo 3.0tdi w osce. koles moze ma 2.7 i myli pojecia. nauczylem sie ze ludzie opowiadaja dziwne rzeczy, ( w stylu multi w quattro, 3.0 w osce czy 6 biegowy tip w b5 ) i nie przetlumaczysz. wiec po prsotu poprosimy o wlepke z ksiazki i uswiadomimy koledze czym jezdzi...
-
[B6/B7] Tiptronik 5hp19 a tiptronik typu JAX -chyba,pytanie ?
Nie chce nalezec do tych co neguja zmiany, ale wydaje mi sie ze jest to niewykonalne z wielu powodow. To zupelnie inna skrzynia, nie sadze aby jej elektronika dogadala sie z twoim autem.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
oczywiscie. nawet na obudowie masz rozpisane wszystkie piny...
-
[ALL] Kolizja - utrata wartosci handlowej samochodu
mylisz pojecia. szkodowosc jest wtedy gdy TY naruszasz ubezpieczenie. przeciez znizki nie sa na podstrawie deklaracji tylko historii TWOJEJ polisy. skoro na polisie jest czysto to o nic wiecej nikt nie pyta.
-
[ALL] Kolizja - utrata wartosci handlowej samochodu
nie no, co ma bezkolizyjnosc do tego? masz BEZSZKODOWA ajzde, czyli nie wykorzystales swojego odszkodowania. nic Ci nie podniosa. najwyzej cisnienie
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
hmm, widzialem ze przy innych grupowych byly roznice nawet przy 2.5 dlatego wole dopytac...
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
to zapytajcie mistrza jeszcze ile przy grupowym by kosztowal soft do mojego parcha (3.0tdi )
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
no przy takiej wymianie ciosow to Adamek chyba by na intensywnej terapii wyladowal..
-
[ALL B5] Zniszczone łożysko, przegub wewnętrzny FOTO
no ale kolega juz Ci napisal ze to nie torxy tylko sruby typu SPLINE popatrz na allegro jak wygladaja. musisz tylko dobrac rozmiar... http://allegro.pl/item886467549_zestaw_nasadek_spline_na_szynie_5szt_yato_yt_0433.html nie radze odkrecac niczym innym bo klopotu sobie narobisz..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
daj srubokret :polew:
-
[ALL] Kolizja - utrata wartosci handlowej samochodu
stowrzyszenie moze sobie wymyslac co chce, bo nie stanowi prawa. podaj jakas ustawe na poparcie tego ze jest jakiekolwiek rozgraniczenie wieku albo pojemnosci w dochodzeniu odszkodowania. nie chce mi sie rozpisywac, ale opki co to obowiazuja ustawy a nie jakies luzne opracowania pisane pod dyktando ubezpieczalni... po szkodzie z OC nalezy zadosuczynic szkode tak zeby z punktu widzenia poszkodowanego byl w takiej samej sytuiacji gdyby szkody nie bylo. a przy sprzedazy auta nie bedzie w tej samej sytuacji jezeli ma auto malowane, chocazby mialo i 10 lat to wiecej warty bedzie ten co ma ori lakaie. zreszta szkdoa to samo roztrzasac. kto nie chce niech sie nie dopowmina. ubezpieczalnie chetnie tworza swoje standardy , szkoda tylko ze w oderwaniu od polskiego prawa...
-
[ALL B6] Multitronic - pomoc w rozwianiu wątpliwości
nie wiem jak z multi ale TIPa generalnie ASO traktuje jako calosc i jak sie zepsuje to wymieniaja całe. podejrzewam ze multi tez. jezeli gdzies podejmuja sie naprawy to raczej na zasadzie wlasnie oddania jej gdzies dalej. przeciez oficjalnie w audi nie ma chyba w czesciach zadnych elementow do naprawy skrzyni, wiec nie moga oni tego robic. tak mi jeszcze przyszlo do glowy to patrzac po tym jak serwisy radza sobie z innymi narpawami to moze i lepiej ze nie dotykaja skrzyn :kox:
-
[ALL] 48 punktów karnych.
nie dajcie sie nabrac na to zwiekszanie limitu bo to bzdura. przeciez teraz po roku punkty sie kasuja a w projekcie maja sie kasowac po 5 !!!! latach !!!! masakra. co z tego ze mozesz w rok miec ponad 24 jak one nie znika Ci przez nastepne 5 lat . to jest duzo gorsza sytuacja. bo przy malym pechu mozna to nalapac na fotoradarach. ja ogolnie mam pomysl zeby ktos w koncu zaczal od dobrej strony. czyli drogi po ktorych mozna bezpiecznie jechac a nie ze na glownych trasach w kraju ciagle wioski i ograniczenie do 50ciu.... nad ranem jade z gdanska do warszawy, chce wrocic tego samego dnia. a mam sporo do zrobienia tam na miejscu. gdybym jechal zgodnie z przepisami to chyba by mi doby nie starczylo zeby obrocic... a w kazdym innym kraju dwa tak wazne miasta maja co najmniej droge ekspresowa, gdzie bez lamania przepisow i stresu jade 100 czy tam 130 i jestem 3 godziny na miejscu . bezpiecznie i legalnie. ale nie. u nas jak zwykle wszystko od d.upy strony :wallbash:
-
[INNE] Hestia bardzo zaniżone odszkodowanie z OC
ja nie twierdze ze nie beda sie opierac , tylko ze prawo jest jasne w tej kwestii i oni nie maja szans. niestety oni wiedza ze przy tak niewielkiej kasie nie bedziesz robil wyceny swojej, bo zalpacisz za to 200 czy 300 zeta w klocisz sie o tysiaka... dlatego beda oporni. ale faktycznie musisz sie odwolac. poszukac na necie jakis wyrokow SN w tym zakresie i zobaczyc co odpisza. popros w kilku warsztatach o cennik roboczogodziny z pieczatka. pewnie bedzie od 100 do 150. bo te 50 zl to oni chba z kosmosu wzieli. nawet w szopie za tyle nie robia.. jak znam zycie to beda sie wymigiwac jakimis fakturami ale moze cos ustapia.. generalnnie jakbys bil sie kilkanascie tysiecy to mozna podzialac , a tu czasami nie warto angazowac jakis kosmicznych srodkow zeby to wygrac.. oni niestety to wiedza i wykorzystuja.
-
[INNE] Hestia bardzo zaniżone odszkodowanie z OC
nie maja prawa liczyc zadnej amortyzacji. juz opowiadalem gdzies to jak taki cwaniak z ubezpieczalni chcial znajomemu wytlumaczyc ze musi byc amortyzacja bo jak np kupi buty i nosi je dwa lata to sa mniej warte niz nowe. a znajomy go zapytal czy jak mu by teraz nozem pocial sznurowadla to bedzie chcial nastepne w sklepie czy uzywek po smietnikach bedzie szukal :polew: chlop sie zapowietrzyl i nie wiedzial co powiedziec... ale to jest sedno sprawy. nie moga Ci liczyc amortyzacji bo to nie Twoja wina ze ktos Ci zepsuł auto, pisze to ciagle i do znudzenia. to ze nie przeprowadzisz naprawy nie zmienia wysokosci szkody. musisz sie odwolywac i dalej dzialac...
-
[ALL B6] Maska odskakuje ale się nie otwiera
aaa. kurcze bo w B6 jest inaczej. ja jakos o b7 pomyslalem... ale pewnie i tak moza pomoc sobie czyms dlugim jak cos sie wychaczylo...
-
Dobrzy chiptunerzy
to nie jest dzial reklam tylko opinii KLIENTOW. darujcie sobie wpisywanie reklam w tym dziale bo raczej efekt ejst przeciwny do zamierzonego...
-
[ALL B6] Maska odskakuje ale się nie otwiera
mógł Ci sie wychaczyc ten plastik ze swojego miejsca w metalowym haku trzymajacym maske .... zajrzyj tam i zobacz czy jak srubokretem dlugim odsuwasz haczyk to tez nie puszcza...
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
moze roznia sie zarowka czy cos takiego...
-
UWAGA na pobieraczek.pl - to oszuści i naciągacze!!
to tak jak ktos przejal kiedys dane ludzi co mieli oznakowane samochody i porozsylal zawiadomienia o egzekucji dlugow za kilka lat przechowywania danych w bazie ;] niektorzy sie bali i placili a oni nikomu nic nie wytoczyli bo nie mogli. ale skoro juz ktos wyslal to byli do przdu. dobry sposob na bizness ;];]