Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLO_GDA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLO_GDA

  1. Amatorsko :?: :bicz3: Czysty "profeszynal" nalezy zwrocic uwage ze wlasciciel przez wstawienie tych lamp conajmniej podwoil wartosc auta ;];]
  2. to jest dzisiaty... z tego Adam ma 3 a Justyna 2 :polew: Jak Adaś wyskoczy swój czwarty to bedzie mial blisko polowe polskich medali :kox:
  3. no Ferrodo.. naprawde nie bylo mi do smiechu, kiedy rozwarstwily mi sie okladziny od kolcka w motocyklu. i to na ktorym zdarzalo mi sie jezdzic pod 300 na godzine... debile z centrali wmawiali ze to wina moich zaciskow :kox: przy okazji pogadalem ze sprzedawca i przynal sie ze to nie pierwszy raz kiedy klocki po prostu sie rozpadaja czy to w autach czy motocyklach... wiec jak widac kazdy na czyms sie przejechal i chyba niema idealnych produktow. ja tam w ramach protestu unikam ferrodo jak moge
  4. wyglada jakby nie trzymala cisnienia. pompa oleju dopiero po rogrzaniu odzyskuje szczelnosc jako taka i olej ma dosyc cisnienia zeby ruszyc auto. ale to wrozenie z fusow. nie ma co gledzic bez rozebrania i zbadania... chociaz dobry fachowiec od autoamtow by zdiagnozowal pewnie trafnie na podstawie jazdy testowej..
  5. no a czym robiles po tych 2000 ? bo od tego momentu zaczyna sie polerka dopiero...
  6. z tego co pamietam to u gajosa na a4-klub.pl jest chyba 10%...
  7. skrzynia dziala w trybie awaryjnym. bez podlaczenia VAGA i sprawdzenia beldow nikt Ci wiecej nie powie...
  8. wlasnie sobie przypomnialem ze juz komus pozyczylem :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. Tomeks ja mam cos w tym stylu (dremela). albo w castroamie mozesz kupic za sto pare zlotych z kompletem roznych koncowek. szalu nie ma ale ujdzie.
  10. nie widze zwiazku. szkoda wydarzyla sie Tobie, na Twoim aucie. to co sie dzieje pozniej z samochodem nie moze miec zwiazku ze szkoda. a na odwolania masz 3 lata wiec w tym czasie z samochodem moga dziac sie rozne rzeczy.
  11. Multi w trybie recznym miala 6 biegow ...
  12. poczytaj na forum najpierw... jak Cie nie przekona to wgrywaj smialo ;];]
  13. ale kwota chyba przestrzelona chyba. za tyle to b7 by wyklepal z takiego stanu...
  14. czuje sie NIETYPOWY.... tylko czy to dobrze czy zle ?? :polew: to prosze o wstepne dopisanie mnie , a juz sobie ustale , moze osobiscie, bo bede w wawce niebawem...
  15. OLO_GDA odpowiedział(a) na jarecki36 temat w Audi A4 B6/B7
    naprawde ostra ta zima, dzis widzialem nawet forestera jak wisial chyba podloga i nie mogl sie ruszyc. fakt ze krecily sie wszystkie kola.. fajnie to wyglada jak rowno sie kreca wszystkie. ale nawet to bylo malo .. :gwizdanie:
  16. to nie zaskoczenie i nie zlodzieje za to odpowiadaja , tylko to najprostszy (choc niezgodny z prawem) sposob na "wyrejestrowanie" auta... po co jezdzic, zlomowac, placic i zalatwiac. jak wystarczy zglosic ze zginal a jeszcze pare czesci sie sprzeda. duzo starych aut teraz bije rekordy kradziezy ;];]
  17. ale to nie od konkretnego auta? tylko takie luzem kierunki? rzuc jakims linkiem...
  18. a jakei slady chcialbys zobaczyc?? pogeite blachy :wallbash: naprawione auto wyglada tak samo, jezeli sadzisz ze ktos zostawi krzywe podluznice to lepiej nie ogladaj dokladniej auta bo kupiles je bez podstawowej wiedzy...
  19. nie drapac sie dziewczyny ;];] :polew:
  20. a moze klocki ktore sie pala podczas pracy ESP ? kola sie slizgaja to ESP blokuje poszczegolne zeby inne mialy sanse zlapac przyczepnosc..
  21. Alvaro... mowiles ze nie sprzedajesz zegarów!! kupowalem od jakiegos balwana z allegro a teraz sie wychylasz ze sprzadajesz :wallbash:
  22. od czego masz te diody w przednich lampach???
  23. zeby wymienic to nie ,ale jak ktos nie ma RNSa i bedzie rezac to juz warto przemyslec..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.