Treść opublikowana przez OLO_GDA
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
:ban: :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Amatorsko :?: :bicz3: Czysty "profeszynal" nalezy zwrocic uwage ze wlasciciel przez wstawienie tych lamp conajmniej podwoil wartosc auta ;];]
-
IO 2010 Vancouver
to jest dzisiaty... z tego Adam ma 3 a Justyna 2 :polew: Jak Adaś wyskoczy swój czwarty to bedzie mial blisko polowe polskich medali :kox:
-
[B7 BKN] Jakie klocki hamulcowe na przód?
no Ferrodo.. naprawde nie bylo mi do smiechu, kiedy rozwarstwily mi sie okladziny od kolcka w motocyklu. i to na ktorym zdarzalo mi sie jezdzic pod 300 na godzine... debile z centrali wmawiali ze to wina moich zaciskow :kox: przy okazji pogadalem ze sprzedawca i przynal sie ze to nie pierwszy raz kiedy klocki po prostu sie rozpadaja czy to w autach czy motocyklach... wiec jak widac kazdy na czyms sie przejechal i chyba niema idealnych produktow. ja tam w ramach protestu unikam ferrodo jak moge
-
[B5 AFN] Automatyczna skrzynia nie przełącza biegów
wyglada jakby nie trzymala cisnienia. pompa oleju dopiero po rogrzaniu odzyskuje szczelnosc jako taka i olej ma dosyc cisnienia zeby ruszyc auto. ale to wrozenie z fusow. nie ma co gledzic bez rozebrania i zbadania... chociaz dobry fachowiec od autoamtow by zdiagnozowal pewnie trafnie na podstawie jazdy testowej..
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
no a czym robiles po tych 2000 ? bo od tego momentu zaczyna sie polerka dopiero...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
z tego co pamietam to u gajosa na a4-klub.pl jest chyba 10%...
-
[B5 ADR] Sypie się skrzynia automatyczna
skrzynia dziala w trybie awaryjnym. bez podlaczenia VAGA i sprawdzenia beldow nikt Ci wiecej nie powie...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wlasnie sobie przypomnialem ze juz komus pozyczylem :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks ja mam cos w tym stylu (dremela). albo w castroamie mozesz kupic za sto pare zlotych z kompletem roznych koncowek. szalu nie ma ale ujdzie.
-
[ALL] Chcę się odwołać od decyzji Allianz. Muszę być właścicielem auta??
nie widze zwiazku. szkoda wydarzyla sie Tobie, na Twoim aucie. to co sie dzieje pozniej z samochodem nie moze miec zwiazku ze szkoda. a na odwolania masz 3 lata wiec w tym czasie z samochodem moga dziac sie rozne rzeczy.
-
[ALL] Co ile wymiana oleju w skrzyni (6 biegów) 2.5 tdi
Multi w trybie recznym miala 6 biegow ...
-
[B5 AJM] Programator Galletto-opłaca sie "pobawic"?
poczytaj na forum najpierw... jak Cie nie przekona to wgrywaj smialo ;];]
-
[All B5] 600 Euro za A4 po kolizji, dobra decyzja ?
ale kwota chyba przestrzelona chyba. za tyle to b7 by wyklepal z takiego stanu...
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
czuje sie NIETYPOWY.... tylko czy to dobrze czy zle ?? :polew: to prosze o wstepne dopisanie mnie , a juz sobie ustale , moze osobiscie, bo bede w wawce niebawem...
-
[B7 BPW] Kilkakrotne głuche stuki/uderzenia z tyłu w Quattro już po ruszeniu
jak kocha to wróci
-
[ALL B6] System EDS
naprawde ostra ta zima, dzis widzialem nawet forestera jak wisial chyba podloga i nie mogl sie ruszyc. fakt ze krecily sie wszystkie kola.. fajnie to wyglada jak rowno sie kreca wszystkie. ale nawet to bylo malo .. :gwizdanie:
-
Audi - historia
to nie zaskoczenie i nie zlodzieje za to odpowiadaja , tylko to najprostszy (choc niezgodny z prawem) sposob na "wyrejestrowanie" auta... po co jezdzic, zlomowac, placic i zalatwiac. jak wystarczy zglosic ze zginal a jeszcze pare czesci sie sprzeda. duzo starych aut teraz bije rekordy kradziezy ;];]
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
ale to nie od konkretnego auta? tylko takie luzem kierunki? rzuc jakims linkiem...
-
[ALL B6] Oznaczenie przedniej szyby
a jakei slady chcialbys zobaczyc?? pogeite blachy :wallbash: naprawione auto wyglada tak samo, jezeli sadzisz ze ktos zostawi krzywe podluznice to lepiej nie ogladaj dokladniej auta bo kupiles je bez podstawowej wiedzy...
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
nie drapac sie dziewczyny ;];] :polew:
-
[B7 ASB] Śniegowe atrakcje.czy to sprzęgło ??
a moze klocki ktore sie pala podczas pracy ESP ? kola sie slizgaja to ESP blokuje poszczegolne zeby inne mialy sanse zlapac przyczepnosc..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alvaro... mowiles ze nie sprzedajesz zegarów!! kupowalem od jakiegos balwana z allegro a teraz sie wychylasz ze sprzadajesz :wallbash:
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
od czego masz te diody w przednich lampach???
-
[B7 BRD] ALVoPaździerz TDI 170 KM S-line Innen und Außen
zeby wymienic to nie ,ale jak ktos nie ma RNSa i bedzie rezac to juz warto przemyslec..