Treść opublikowana przez OLO_GDA
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co tam u Was dziewczyny? ja dzis nie dałem rady...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Moim zdaniem problem tu opisywany wogóle nieistnieje, bo jeżeli tak by było to producent zablokowałby możliwość zmiany trybu pracy z D na N w czasie jazdy, a tak nie jest. Zauważ, że możesz w czasie jazdy wyrzucić na (luz) N nie używając przycisku od blokady. Instrukcja obsługi opisuje tylko sposób ponownego zapięcia biegu. jest to bardzo niezdrowe uzywanie skrzyni. slyszalem o ludziach ktorzy podobno w ten sposob chcieli oszczedzac paliwo hahah :wallbash: chodzi nie tylko o smarowanie ale o to ze skrzynia dziala "w druga strone" czyli przenosi naped z kol na elementy wykonawcze a nie na kola. dlatego holowanie o ile wogle jest dopuszczane w automatach to jest ograniczone do jakis niskich predkosci , w stylu 50km/h. ale to wszystko moim zdaniem wymaga dluzszego czasu zeby zrobic kuku skrzyni i jedno hamowanie nie powinnio stanowic zagrozenia. tylko faktycznie po co to robic? raczej automatow nie kupuje sie do wyscigow wiec pare koni w ta czy w tamta nie powinno robic az takiej roznicy...
-
[B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
silniki nowsze/mocniejsze nie wykazuja o ile mi wiadomo na razie slabych punktow. w pierwszych 3.0tdi podobno problematyczne sa wtryski, napinacz rozrzadu i dwumas (to w manualu...) nie wiem czy takie same symbole sa w A6 silnika ale w a4 to jest silnik ASB
-
[B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
na Twoim miejscu pozegnalbym sie z tymi panami raz na zawsze... zastanawia mnie, czy mechanikow do ASO biora z łapanki???
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
nie tworzmy tez OT, ale 9 przy przelocie warszawa - gdansk w 3 godziny jest spokojnie do ogarniecia. zadnym autem benzynowym nie ebdzie to realne. nawet 110konny diesel ktorym jezdzilem wczesniej palil praktycznie tyle samo. a tu mam Q i TIPa, wiec mozesz nie wierzyc ale ja jestem w szoku jak oszczedne jest to zestawienie.. fakt ze przy jezdzie w okolicach 240 przez cala A1 - czyli ze 100km wyszlo spalanie 14,5 .... tez chyba bez tragedii... ale oszczednosci przy dzisiejszych cenach paliwa maja sens jak sie robi spore przeloty roczne i to jest fakt..
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
jakby to powiedziec, zebym nie mowil "a nie mowilem ... " smieszne jest to ze Ci debile w audi doskonale wiedza w czym rzecz ale beda w oczy mowic ze czarne jest biale bo w fabryce tak powiedzieli. tak naprawde nie odpowiedzieli wcale na pismo, bo o ile pamietam pismo nie prosilo o potwierdzenie istnienia wady. ta wada jest znana i ewidentna chocby sam papiez powiedzial ze jest inaczej. pytanie bylo co audi ma zamaiar z tym zrobic. nie odwazyli sie napisac ze nic, cos tam pogadali bez ladu i skladu, taka odpowiedz mogla napiosac osoba ktora nawet nie wczytala sie we wszystkie wazne dane zebrane w Waszym liscie... to pokazuje jak bardzo audi nie szanuje klientow, zamiast rzeczowej odpowiedzi w stylu... zabierak nr. ...... ulegl uszkodzeniu jedynie tyla a tyle razy i naszym zdaniem to za malo aby mowic o wadzie, albo ze konstruktorzy przeiwdzieli wyceiranie sie walka i awarie wynikaja ze zelgo uzytkowania itp itd... ja bym tak odpisal gdybym chcial komus cos udowodnic, udowodnic ze sie myli. ale oni po prostu olali sprawe , pokazali wszystkim ze nie wazne czy auto jest bezawaryjne i czy ma wady, wazne ze zarzad twierdzi ze jest super. wiec musi byc super i musimy sie cieszyc ze laskawie pozwalaja nam jezdzic swoimi idealnym samochodami. tak ogolnikowa odpowiedz na tak precyzyjnie postawione pytanie jest po prostu przejawem spychologii i olewactwa. napisalbym im cos w rewanzu na Waszym miejscu.. a akcje w stylu postawienia pod kazdym salonem audi z BLB i napisem - moge sie zatrzec w kazdej chwili jest naprawde super , tylko tak realnie kto poswieci swoj czas i auto zeby robic takie akcje...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czy "NIE S-line" to sprysk z koncowka D ?? nie moge znalezc tej rozpiski ... Tomek, mysl szybko czy zmieniasz spryski i czy chcesz mi opindloic za dobra monete swoj zderzak bo nie wiem czy kupowac ten barkujacy sprysk i miec w d.... czy sie spinac i zmieniac komplet zeby bylo ladnie...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
malo dokladny opis ba jak zwykle VAGowalem wszystko co stało ale jak podjechalem to tez myslalem ze Pre wpadl jednak na chwile samolotem ;] . Tomek, kiedy wymieniasz zderzak?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nauczyl sie ETKI na pamiec, to jeden z warunkow otrzymania statusu VIPa, pre tez zna cala etka, czasami przy skodzie sie tylko pomyli ale tak to luz... zeby zostac modem to jeszcze else trzeba opanowac . pytaja na wyrywki ;]
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
posaram sie nie zapomniec zabrac kompletu narzedzi... oponki tez chcesz wywazyc ??? :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
strac pomyslec jakby ten veiron latal po chipie ....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zdazyles sie usmiechnac chociaz?? a Bartass nie ma teraz netu, ale sie zgodzil spoko. dzwonilem do niego... dane masz na PW
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ktos dzisiaj pospul B6 na skrzyzowaniu kolobrzeskiej i grunwaldzkiej... chyba o slup ja popsul a jutro wpadajcie z grypa tylko staniecie w innym sektorze zeby nie zarazac
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
takie cos na gore chcecie??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no wlasnie gdzies bylo info i myslalem ze jak w pare osob sie szarpniemy to gdzies dobra cene moznaby dostac i swiecic grupowo ;] ;]
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomek, tam Ci slabo swieca bo to lampy jakies akcesoryjne i maja slabe soczewy i chinskie zarniki... zmiana koloru nie wplynie na wydajnosc. zwlaszcza ze nie chce przeciez 10K tylko troche zmienic, wlasnie na 6k i to widzialem ze jakies markowe juz sie pojawily, osram chyba...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
gadalismy keidys zeby zakupic zarniki xenona jakos grupowo... kto chetny ? bo mi zaczynaja mrugac to i tak musze wyminiec.. a przy okazji mozna barwe troche podkrecic :naughty:
-
[ALL] Chip do nowszych modeli B6 B7 B8
moim zdaniem po prostu klient dostanie odpowiedz ze sie nie kwalifikuje.... Rob trafil w sedno, klienci sie znajada raczej. ale bardziej wymagajacy wybiora sprawdzonych tunerow. tune-up odwiedze niedlugo. jak op.c jest tkaie ciekawe to moge wgrac ten soft na 5 dni, schamowac auto, zrobic logi a potem porownac z tym co zrobi Rob. zobaczymy ktory przebieg krzywej bedzie korzystniejszy a jakie parametry moga swiadczyc o niebezpieczenstwie dla silnika... ______edit_____ tak zeby byc fair to trzeba dodac ze te porownian dotycza jedynie paru osob w polsce ktore sa ogolnie znane, polecane i sprawdzone. nie ma sensu wymieniac bo kazdy ktos sledzi troszke forum zna namiary. bo jest tez cala masa ludzi ktorzy tylko uwazaja ze sie na tym znaja. to na pewno wole tego gotowca niz program pisany przez kogos na kolanie...
-
Cło i inne opłaty za towar z Chin - orientuje się ktoś?
niby tak ale ja na Twoim miejscu nie szukałbym oszczędności w ten sposób. jak zamawiałem wtedy tamte rzeczy zastanawiałem sie też nad elektronika, np znalazlem sklep gdzye były pamięci flash Sony Micro Vault 32gb. Na zdjęciach wszystko cacy w opisie też, cena to 400$ za 10 sztuk. Poszukałem na allegro i peny 32gb chodzily po 350zl wiec przebitka ogromna. Jak zaczołem drązyc temat to okazało się te tamte soniaki mają na odwrocie napis 32G i wtedy im możesz skoczyc z reklamacją. Pozniej sie okazalo ze w rzeczywistosci mialy ok 4gb, a do tego wolny transfer dobrze że ich nie kupiłem no dobrze ze wogle mialy jakas pojemnosc. a nie jak na stadionie:D nie sadze zeby kupowanie podrobek mialo byc jakakolwiek oszczednoscia...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no tak... zły dotyk boli całe życie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wlasnie chcialem napisac zebysmy sobie tez takie zorganizowali... ale faktycznie mozemy sie podlaczyc w pare autek. fajna sprawa a i wycieczka mialaby jakis pre przyslal foto z komunii ale mial podartą sukienke to nie wstawilem ...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bo zes sie wiercil kurna to jestes... kobite zobaczyl i juz ustac w miejscu nie moze na drugim tez tak masz, a na trzecim ja jestem w formie ducha ktory probuje byc szybszy od migawki :gwizdanie: moznaby powiedziec ze COS NIEWYRAZNIE WYGLADASZ :D:D - łykaj rutinoskorbin ;]
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobra wywolalem klisze i przykleilem do monitora. widac foty??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
klisza mi sie przeswietlila :polew: a mydło leciał chyba kolo 220 bo przy 240 zaczynałem tracic go z oczu w lusterku
-
Jak przekonać kogoś do Audi ?
namowisz a potem sie sypnie cos przypadkiem i bedizesz do konca zycia sluchal marudzenia ... ja tam nie przekonuje nigdy, bo i tak nie trafisz do kogos kto po prostu czegos nie lubi...