Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Tak. Kumpel w A4 B6 1.6 miał tak, że po zgaszeniu auta wentylator jeszcze chodził i niekiedy tak jak u Ciebie od razu po zapłonie włączał się. Wymienił czujnik w sumie wtedy na raz dwa wymienił bo są dwa i sprawa ucichła.
  2. :facepalm: Szkoda że nie zalałeś V-Powera lub 98.
  3. Może i tak ale chłopaki już to robili i jest wszystko ok tylko ciężko je rozkleić ale nic mi nie wiadomo żeby komuś pękła lampa...
  4. Grzesiu a czym czyściłeś później smoka?? Czym można a czym nie. Czy to bez różnicy.
  5. Ja przy następnej wymianie oleju też zabieram się za czyszczenie smoka bo chyba po to ściągasz Ale zrzucę sanki bo z silnikiem jak napisał szogun nie jest łatwo. Postaram się porobić jakieś foty ale to dopiero za 5000 km Jak Ty będziesz wcześnie to robił to też cyknij kilka.
  6. Teraz A4 zmieszczę się w 30 tys. Ale przez całe użytkowanie poprzedniej A3 czyli około 1,5 roku zrobiłem 46 tys. Po czym stwierdziłem, że za często olej muszę wymieniać... I złapałem ogara.
  7. W tej sytuacji musi już zrzucić pokrywę i patrzeć jak to wygląda bo łańcuch leci po pokrywie już a nie tak jak w innych przypadkach dźwięk ginie po 2-3 sekundach.
  8. To był przykład ale ok.
  9. Ściągnij pokrywę zaworów i sprawdź cczy łańcuch nie robi rowka w pokrywie. A z tego co piszesz raczej robi. A smoka nie zaszkodzi wyczyścić.
  10. Ja płaciłem 30zł w ASO
  11. Ja tam zimówki dokończe do końca marca bo i tak już do wyrzucenia
  12. Onkel odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w Audi A4 B6/B7
    Stać nie stać ale musiałem wymienić bo przegrzewał się. Więc trzeba mieć poprawkę, że to nie nowe auto ale też być tak nie może że trzęsie mocno budą. Jeżeli to wszystko sprawdziłeś co jest w poście wyżej to zostają Ci tylko poduszki... A jeszcze inna sprawa, że nie ma sensu szukac problemów gdzie ich nie ma. Bo o ile trzęsienie budą jest problemem to nie wiem jaki problem w tym poście masz skoro termostatu i tak nie chcesz wymienić... Tyle ode mnie. I nie chodzi o to żeby Cię oczernić czy urazić tylko takie wolne zdanie z innej perspektywy.
  13. Onkel odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w Audi A4 B6/B7
    Przepraszam Cię kolego Fr0styyy ale przy zakupie następnego pojazdu proponuje udać się do salonu i wziąć nówkę. Czytam te Twoje problemy i kurcze pojąć nie mogę. Dobrze Ci Grzesiu napisał w którymś temacie. Każesz sobie pomóc, wymyślamy różne różności np. z tymi drganiami a Ty odpisujesz że raczej jest to dobre... Nie popierając tego niczym tylko: bo raczej to nie to. No i jak mamy Ci teraz pomóc. Powiem Ci wymień termostat i jak dobrze zauważyłeś do najtańszych on nie należy. Ja wymieniałem go rok temu wraz z obudową i dałem 500zł. Wymienisz go??? Czy też powiesz że raczej to nie on bo trzyma 90 stopni??? No po prostu widocznie tak jest i już. Mi też paruje maska jak pada bo to normalne że silnik jest ciepły.
  14. Ja zebrałem graty (jakieś pół roku temu ) do moda ale nie dałem rady rozkleić :/ Na razie odpuszczam.
  15. Ja jebie ale tego. Poszło:D
  16. To może ja o czyms nie wiem ale u mnie na RNS-e też wyświetla się tylko początek nazwy piosenki mp3. No i oczywiście rds z radia ale tutaj się zmienia.
  17. Termostat.
  18. Onkel odpowiedział(a) na Horas91 temat w 2.0
    Złapie temp. 90 i później lata?? Tzn. spada na 70?? Jeśli tak to ja bym zaczął jeszcze raz od czujnika temp i ewentualnie sprawdził ten nowy termostat. Wskazówka powinna stać sztywno po złapaniu 90 jak koniowi
  19. A ori bixy nie są czarne środku??
  20. Z tym klekotem to ja bym zaczął od zrzucenia miski i wyczyszczenia smoka. U mnie też przez moment słychać rano ten dźwięk ale pierwsze co zrobie to przy wymianie oleju zrzuce miske. Jak nie pomoże to dopiero biorę się za napinacz łańcuszka.
  21. Z tym klekotem to ja bym zaczął od zrzucenia miski i wyczyszczenia smoka. U mnie też przez moment słychać rano ten dźwięk ale pierwsze co zrobie to przy wymianie oleju zrzuce miske. Jak nie pomoże to dopiero biorę się za napinacz łańcuszka.
  22. Z tym klekotem to ja bym zaczął od zrzucenia miski i wyczyszczenia smoka. U mnie też przez moment słychać rano ten dźwięk ale pierwsze co zrobie to przy wymianie oleju zrzuce miske. Jak nie pomoże to dopiero biorę się za napinacz łańcuszka.
  23. Onkel odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Do odcinki robiłeś??
  24. Onkel odpowiedział(a) na NoJA temat w Audi A4 B6
    Super Dzięki wielkie. Już zamówiłem carbon

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.