Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Oczywiście, że da się przełożyć. Wyciągasz całą elektryke tam ściągasz przyciski--->zakładasz nowe i jest OK Pozdrawiam
  2. Onkel odpowiedział(a) na WinterOOOO temat w 2.0
    Ale jak usuniesz błąd to nie odłączasz aku?? Tylko po jakimś czasie wraca błąd tak???? Nie masz taty, brata, siostry aku żeby zobaczyć????
  3. Onkel odpowiedział(a) na WinterOOOO temat w 2.0
    Albo po odpięciu aku takie coś może też wyskoczyć. Usuń go i zobacz czy powraca....
  4. Kolego nie dziw się, że są takie komentarze bo co się słyszy to ludzie tracą oszczędności życia bo bankier namówił ich na inwestycje. Tak miała moja przyszła teściowa w 4 miechy 13 patoli poszło.... A też niby takie pewne, nie ma szans na stratę. Dlatego lepiej wpłacić na lokate i wiedzieć, że na pewno odzyskam swoje + jakiś tam procent niż bać się czy w ogóle coś dostane... A oferta przedstawiona przez Ciebie to tak jakbym patrzył na życie przez różowe okulary: wpłacam 30k i nie muszę chodzić do pracy bo po co??? Każdy kto ma 100 000zł wpłaciłby u Ciebie bo za miesiąc miałby 7000zł a ludzie którzy mają taką kasę to wiedz, że już by wiedzieli o Tobie tzn. że można taką kasę zarobić. Ofertę przedstawiłeś ale też jestem na Pozdrawiam
  5. Powiedzcie mi co sądzicie o takim rozwiązaniu wyprania tapicerki?? http://www.godealla.pl/promocja/lodz/35882/59-zl-zamiast-125-zl-za-mycie-zewnetrzne-i-wewnetrzne-oraz-dezynfekcje-klimatyzacji-z-dojazdem-do-klienta-w-mobilnej-myjni-parowej-steamart-i-auto-lsni Niby nie drogo ale czy para rzeczywiście usuwa trudne plamy?? Po ostatnim wypadzie na wakacje mam strasznie dużo plam po piwie Opłaca się skorzystać z tego??
  6. No fajnie masz pełne AC ale zgłaszałeś do tej firmy jakąś szkodę już??? Nie sztuka zaoszczędzić, sztuką jest mieć szkodę i szybko dostać kasę. A nie najlepszą opinią cieszy się AXA. Sam widzisz różnice w mini a tutaj pełnym AC. W PZU minicasco jest nie tylko od kradzieży - pożar, zalanie, grad itp. Pamiętaj OC jest dla poszkodowanego a AC jest dla Ciebie dlatego lepiej zainwestować w dobą firme.
  7. Ale w PZU można znieść wkład własny.
  8. Ja mam BRC SQ24 na 8mm i jest super. Wszystko chodzi sprawnie nic się nie dzieje.
  9. Koledzy wrócę do tematu bo już nie mam siły na to wycie Tak jak podałem w pierwszym poście mam pompe o numerze 8E0 919 051 P. Mogę zamienić tylko na 8E0 919 051 CJ bo literki na końcu oznaczają ciśnienie i jeszcze coś tam jeszcze. Oryginał kosztuje 1200zł. Gdzie szukać zamiennika?? Na allegro są po 150zł (nowe)ale to raczej długo nie podziała:/ No chyba że regeneracja bo znalazłem firmę zajmującą się tym http://www.serwispomp.pl/ Chyba, że zastosuje wyłącznik pompy paliwa (z uwagi na to, że mam gazownie) po przełączeniu na gaz wyłączałbym a przed zgaszeniem auta uruchomił ponownie żeby benzyna była w obiegu. Doradźcie mi coś bo ja już nie mam pomysłów. A to za piękne autko, żeby tak wyło
  10. No a o czym pisałem w tym poście??? Ale nic nie pisałeś czy wcześniej działało . Napisałeś tylko, że po odłączeniu aku PRZESTAŁO działać czyli założyliśmy, że wczesniej chodziło. A na cytowanego wyżej posta nie napisałeś że zmieniałeś coś w module komfortu....
  11. Jeśli nie zmieniałeś kodowania modułu to chyba problem może tkwić tylko w samym module.... Bo nic już nie przychodzi mi do głowy. Może jest tak jak u kolegi Bromchit.... Najlepiej zrobic podmianke
  12. Nawet jak staniesz przy szybie kierowcy i przytrzymasz przycisk??? W który moduł wchodzisz na VAG?? 46???
  13. Najpierw musisz doprowadzić do stanu, że po naciśnieciu przycisku sama szyba leci w dół i to samo w górę. Bez tego nie bedzie działało opuszczanie z kluczyka. Próbuj. Musi działać. A jak nie to vag i czytaj błędy. Albo spróbuj jeszcze raz odłączyć aku na 5 minut i wtedy. Najpierw z opisu technicznego a jak nie zadziałą to szyba na maksa w dół trzymająć cały czas przycisk nie mogże być to kilkukrotne naciśnięcie. I w góre dwa razy tak i MUSI działać.
  14. To inaczej. Na maksa szyba w dół na maksa w góre i jeszcze raz to samo i wtedy juz na pewno będzie działać. A taki opis serwisowy jest: Elektryczne podnośniki szyby po odłączeniu akumulatora tracą z pamięci swoje aktualne położenia oraz funkcję automatycznego opuszczania i podnoszenia. Uaktywnianie automatycznej funkcji opuszczania i podnoszenia szyb przebiega w następujący sposób: – Włączyć zapłon. – Podnieść szyby elektrycznymi podnośnikami w górę do oporu. – Następnie nacisnąć i przytrzymać wszystkie przełączniki podnośników szyb jeszcze raz przez co najmniej 1 sekundę w położeniu „Zamykanie“, w celu uaktywnienia automatycznego opuszczania i podnoszenia. – Nacisnąć przełącznik w dół. Szyba w drzwiach musi samoczynnie do oporu przesunąć się w dolne położenie.
  15. ale znajcie moją dobroć bo dzisiaj pensje miałem. Opuść troszkę szybę w dół następnie zamknij do końca. Puść przycisk następnie pociągnij jeszcze raz i przytrzymaj okolo 5 sekund i wszystko działa. Musisz zrobić tak z szybą pasażera i kierowcy.
  16. Ale tak jak napisał Ci soolek do kwoty 5600 powinna być podana kwota za jaką ubezpieczalnia odkupi od Ciebie wrak. Bo wcale nie musisz chcieć się bawić w sprzedaż. Jednak jak piszesz że mogła wrócic o własnych siłach to może spróbuj taką na alledrogo wystawić (policz ile musisz dostać za wrak żeby kupic inną) dużo jest chętnych żeby kupic zrobic i sprzedać
  17. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23501.0 I zapier***asz do sklepu po piwo Tam masz opis kalibracji czujnika G85 pod zdjęciami. Tylko ty nie musisz robić całości która jest tam podana. Ty robisz tylko kodowanie samego czujnika czyli tam gdzie trzeba podac kod 40168(lub jakoś tak). Teraz to już musisz znaleźć kalibracje
  18. Dzięki wielkie. Nie mogłem znaleźć boja szukałem po słowie odpowietrznik. Jak tylko pogoda dopisze to zabieram się za dokonanie zabiegu
  19. Poszukaj dobrze tematów o G85 jest dużo. Sam nawet jeden zakładałem. Kalibracje masz opisaną w WARSZTACIE w wymianie modułu kierownicy na multifunkcję (temat podwieszony) a czujnik jest przy taśmie AIRBAGA.
  20. Dzisiaj pada u nas ale w tym tygodniu postaram się tym zająć i dam znać jak to rozwiązałem. A kolega Cuber nie dasz rady cyknąć fotki jak to wygląda u Ciebie???
  21. Kolego nic nie wymyślisz. Kumpel też ma taki zamiennik kata od Pna Gruchota i nie zawsze ale wywala błąd kata. Podjeżdża usuwam mu i tak cały czas. Teraz umówił się gdzieś na wyłączenie drugiej sondy ale musiałbym zapytać gdzie dokładnie...
  22. W poprzednim aucie miałem takie osramy +90% więcej światłą z uwagi na to, że miałem lampy depo i światło z normalnej żarówki było słabe i rok czasu chodziły. Po tym czasie spaliła się i normalnie wymieniłem. Nic się z nią nie stało. Może jakieś wadliwe dostałeś..... Teraz mam ori ksenon także nie myślę o HID-ach ale wtdy też się nad tym zastanawiałem ale jak kumpel mi pożyczył, podłączyłem włączyłem CB ----> podziękowałem za HID-y.
  23. "Dobre kolo i gleba- nic wiecej nie trzeba"
  24. Witam. Czytałem podobny temat (z 2008 roku) i tam pisali, żeby usunąć ale nie jestem przekonany do końca czy tak można bo nikt nie pomyślał o innych aspektach. A więc tak. Zamontowałem skrzynie basową w bagażniku i wszystko pięknie. Zacząłem eliminować elementy które drżały podczas odsłuchu muzyki. Wszystko jest już prawie ok. Zostały mi tylko odpowietrzniki, które znajdują się przy zderzaku (Sedan). Wyciągnąłem tą małą półeczkę, która jest z lewej strony bagażnika i widać tam odpowietrzniki, które drgają podczas basu i emitują nieprzyjemny dźwięk Teraz pytanie: Czy można tak bez niczego wyciągnąć te odpowietrzniki?? Jeśli tak to czy woda nie będzie się lała przez dziurę po nich podczas jazdy w deszczowe i śnieżne dni?? Jeśli nie można ich wyrzucić to co byście radzili z nimi zrobić?? Może robiliście już coś u siebie w tym kierunku?? Wszystkie propozycje mile widziane. Pozdrawiam
  25. Już jestem po rozmowie z PZU. Jest możliwość zniesienia wkładu własnego i wtedy z 460zł robi się 605zł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.