Treść opublikowana przez Onkel
-
[B6 AVJ] Prośba o analize logów 1.8T
Tutaj mam nowe logi do odcinki kanał 003 i 115. http://vaglog.rtnet.pl/b3315826_48253.html
-
[B6 ALT] Prośba o ponowne sprawdzenie błędów
Tutaj masz opisany błąd 01435. Poczytaj jeszcze o nim w necie bo róznie piszą. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01435 Aha i to nie są logi tylko błędy na poszczególnych sterownikach.
-
[ALL B6] Problem z ESP po montażu tempomatu
Wejdź w ZRÓB TO SAM tam jest podwieszony temat o wymianie modułu kierownicy. Opisana jest kalibracja czujnika. Jeśli to nie pomoże będziemy myśleć dalej.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Dużo osób używa Castrola. Ja jednak wole MOTULA. Castrol i może jest dobry ale w serwisie sami panowie mi powiedzieli, że Castrolem z Polski ( nie wiem czy chodziło o pochodzenie czy po prostu w salonach polskich) lepiej nie zalewać bo to nie ten sam dobry Castrol co kiedyś. Dlatego od 3 lat używam tylko MOTULA. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Problem z ESP po montażu tempomatu
Jak masz możliwość do podłącz VAG-a i będziesz wiedział co go tam boli.
-
[B6 AVJ] Prośba o analize logów 1.8T
Dobra dzisiaj robię nowe logi przepływki i turbiny ale powiedzcie mi jeszcze czy za pomocą tych logów można powiedzieć, że zawory N75 i DV są dobre?? Bo chłopaki często je czyszczą więc jeśli jest taka potrzeba :>
-
[ALL B5] Zakup centralnego zamka z pilotem
Ja w A3 z 98' montowałem takie coś. Ogólnie chodziło. Zamykało otwierało Ale przemyśl czy chcesz z tymi pilotami. Bo wtedy dojdą Ci koszty dorobienia grotu, przełożenia transpondera lub założenie nowego (dodatkowo kodowanie) żeby immo działało. Także są dodatkowe koszty. Zwykłe piloty zakładasz i jeździsz. No chyba, że chcesz mieć tylko taki bajer przy ori kluczyku :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Prośba o analize logów 1.8T
Dobra. Jutro zrobie jeszcze raz i zobacze jak wyjdzie. Czyli z turbo dobrze wszystko jest??? Nie musze się martwić o nie na razie??
-
[B6 AVJ] Prośba o analize logów 1.8T
Witam w związku z tym, ze chciałbym w niedalekiej przyszłości założyć LPG chciałbym abyście powiedzieli mi coś na temat mojego autka żebym najpierw zrobił porządek dopiero później gazował jeśli coś. Ogólnie chodzi dobrze więc jeśli dojrzycie jakieś nieprawidłowości to proszę o wskazówki.
-
[B6 AVJ] Wymiana pompy paliwa o innej koncówce
Ja dzwoniłem do ASO w Łodzi i też nic nie wiedza o takiej akcji. Ale kolega ma inny silnik i może dlatego.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Motul jak najbardziej dobry. Ja też mam zalane takim ale nic nie ubywa (tzn. przez 3000 jakie zrobiłem nie ubyło) więc przy następnej zaleje syntetykiem. Filtry MANN jak najbardziej TAK ale filtron sobie odpuść. No i pomijam że to są filtry do B5.
-
[B5 AJM] Dodane Logi Dynamiczne.Prosze o analize calości logów.
Kontrolka CHECK zapala się po włączeniu zapłonu a gaśnie (powinna zgasnąć) po zapaleniu auta. A jakie masz to spalanie??
-
[B6 AWX] Błąd 01826
Sprawdź kodowanie czy na pewno robiłeś dobrze. U mnie pomogła tylko wymiana. I też bylo to po wymienie manetki ale u mnie ingerowała kobieta Opisane w innym wątku z problemem ESP Poszukaj "problem z ESP"
-
[B6 ALT] STAG4 Plus 17l/100km
Co do położenia wtrysków to ja w poprzednich dwóch autach miałem instalacje BRC i też były położone. I to nie z niewiedzy gazowników tylko po prostu nie bylo miejsca żeby postawić je.
-
[B6 AVJ] Zamiana z xenon'a na normalne
Ale zacząłeś... Jeżeli dokładany był ksenon to nie powinno być dużo problemów z przełożeniem z powrotem na zwykłe lampy. Kwestia tylko jak podłączono żarniki. Musisz ściągnąć zaślepki żarówek i zobaczyć jak tam sprawa wygląda a jeśli nie dojdziesz doładu to wrzuć fotki jak to wygląda to postaramy się pomóc. Ostatnio nawet w dziale sprzedam były na sprzedanie lampy przerabiane pod ksenon. Może pomyśl nad dołożeniem sprysków i czujników poziomowania
-
[B6 AVJ] Wymiana pompy paliwa o innej koncówce
Kurcze nigdzie nie moge dostac tej pompy. A serwis krzyczy 1280zl:/ Moja raczej się nie kwalifikuje do wymiany bo jak byłem na akcji serwisowej wymiany cewek to nie było przewidzianych innych napraw- pytałem.
-
[B6 AVJ] Wymiana pompy paliwa o innej koncówce
Witam. Jestem na etapie wymiany pompy paliwa bo strasznie wyje i pewnie niedługo przestanie w ogóle działać. Zadzwoniłem do serwisu i podali mi numer: 8E0 919 051 P. Poszukałem na aukcjach i jest tylko z numerem 8E0 919 051 A lub 8E0 919 051 C. Czy podejdzie któraś z tych pomp do mnie czy musi być z końcówką P????
-
[B6 ALT] Problem z temperatura na zegarze
A jaki błąd mu wyskoczył na VAG-u?? Ten czujnik dobrze wymienił bo on jest odpowiedzialny za wskazania na desce. A auto dobrze grzeje?? Dobrze jakby jeszcze sprawdził temperaturę na VAG-u ile tam pokazuje. I porównać z tym na desce.
-
[B6 AVJ] Pompa paliwa
Witam. Potrzebuje nr pompy paliwa do A4 B6 1.8T silnik AVJ. Numer samej pompy i pompy wraz z czujnikiem poziomu paliwa. Czy pompa od passata polifta bedzie pasowała do mnie??[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 20:55_________________________________________________Jakby ktoś potrzebował numeru pompy do tego silnika ( a jest też kolega, który ma do wymiany pompe) to numer całej pompy z plastikiem to: 8E0 919 051 P - koszt w ASO 1200zł
-
[B6 AVJ] Klima kapie woda?
Jesli masz klime włączoną to normalne. Skrapla się. Tylko nie za bardzo wiem gdzie bo napisałeś w prawym rogu na środku...
-
[ALL B6] Problem z bagażnikiem
Tylko w wten sposób dostaniesz się. Nie ma innej opcji w twojej sytuacji. Tylko całkowite wyjęcie tylnej półki to też tajemnica lasu. Ja się do tego zbieram żeby rolete tylną wyjąć ale jak patrzyłem na to wszystko to zrezygnowałem.... Jakbyś wyciągał półkę to rób foty i opisz całą sytuację. Wiedz jedno, że trzeba słupki tylne ściągać tzn. tapicerkę z nich.
-
[ALL B6] Prośba o wyliczenie kodowania pełen FIS b6
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24989.0
-
[ALL B6] Uruchamianie silnika
Ja czekam jak zgasną kontrolki. Nie zbawi mnie 5 sekund.
-
[ALL B6] Do czego to służy?
A nie jest to od nawigacji??
-
[ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
Ale wymyśliłeś. Gdzie na forum przeczytał i teraz pisze. To, że ktoś zakłada gaz nie znaczy że nie ma na wahe. Ale nie będę się wypowiadał na ten temat bo czegoś innego autor tematu chciał się dowiedzieć. A fakt o turbinke trzeba dbać A i ona się odwdzięczy piękną mocą Także polecam jeszcze raz 1.8T