Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Tutaj mam nowe logi do odcinki kanał 003 i 115. http://vaglog.rtnet.pl/b3315826_48253.html
  2. Tutaj masz opisany błąd 01435. Poczytaj jeszcze o nim w necie bo róznie piszą. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01435 Aha i to nie są logi tylko błędy na poszczególnych sterownikach.
  3. Wejdź w ZRÓB TO SAM tam jest podwieszony temat o wymianie modułu kierownicy. Opisana jest kalibracja czujnika. Jeśli to nie pomoże będziemy myśleć dalej.
  4. Dużo osób używa Castrola. Ja jednak wole MOTULA. Castrol i może jest dobry ale w serwisie sami panowie mi powiedzieli, że Castrolem z Polski ( nie wiem czy chodziło o pochodzenie czy po prostu w salonach polskich) lepiej nie zalewać bo to nie ten sam dobry Castrol co kiedyś. Dlatego od 3 lat używam tylko MOTULA. Pozdrawiam
  5. Jak masz możliwość do podłącz VAG-a i będziesz wiedział co go tam boli.
  6. Dobra dzisiaj robię nowe logi przepływki i turbiny ale powiedzcie mi jeszcze czy za pomocą tych logów można powiedzieć, że zawory N75 i DV są dobre?? Bo chłopaki często je czyszczą więc jeśli jest taka potrzeba :>
  7. Ja w A3 z 98' montowałem takie coś. Ogólnie chodziło. Zamykało otwierało Ale przemyśl czy chcesz z tymi pilotami. Bo wtedy dojdą Ci koszty dorobienia grotu, przełożenia transpondera lub założenie nowego (dodatkowo kodowanie) żeby immo działało. Także są dodatkowe koszty. Zwykłe piloty zakładasz i jeździsz. No chyba, że chcesz mieć tylko taki bajer przy ori kluczyku :gwizdanie:
  8. Dobra. Jutro zrobie jeszcze raz i zobacze jak wyjdzie. Czyli z turbo dobrze wszystko jest??? Nie musze się martwić o nie na razie??
  9. Witam w związku z tym, ze chciałbym w niedalekiej przyszłości założyć LPG chciałbym abyście powiedzieli mi coś na temat mojego autka żebym najpierw zrobił porządek dopiero później gazował jeśli coś. Ogólnie chodzi dobrze więc jeśli dojrzycie jakieś nieprawidłowości to proszę o wskazówki.
  10. Ja dzwoniłem do ASO w Łodzi i też nic nie wiedza o takiej akcji. Ale kolega ma inny silnik i może dlatego.
  11. Motul jak najbardziej dobry. Ja też mam zalane takim ale nic nie ubywa (tzn. przez 3000 jakie zrobiłem nie ubyło) więc przy następnej zaleje syntetykiem. Filtry MANN jak najbardziej TAK ale filtron sobie odpuść. No i pomijam że to są filtry do B5.
  12. Kontrolka CHECK zapala się po włączeniu zapłonu a gaśnie (powinna zgasnąć) po zapaleniu auta. A jakie masz to spalanie??
  13. Sprawdź kodowanie czy na pewno robiłeś dobrze. U mnie pomogła tylko wymiana. I też bylo to po wymienie manetki ale u mnie ingerowała kobieta Opisane w innym wątku z problemem ESP Poszukaj "problem z ESP"
  14. Co do położenia wtrysków to ja w poprzednich dwóch autach miałem instalacje BRC i też były położone. I to nie z niewiedzy gazowników tylko po prostu nie bylo miejsca żeby postawić je.
  15. Ale zacząłeś... Jeżeli dokładany był ksenon to nie powinno być dużo problemów z przełożeniem z powrotem na zwykłe lampy. Kwestia tylko jak podłączono żarniki. Musisz ściągnąć zaślepki żarówek i zobaczyć jak tam sprawa wygląda a jeśli nie dojdziesz doładu to wrzuć fotki jak to wygląda to postaramy się pomóc. Ostatnio nawet w dziale sprzedam były na sprzedanie lampy przerabiane pod ksenon. Może pomyśl nad dołożeniem sprysków i czujników poziomowania
  16. Kurcze nigdzie nie moge dostac tej pompy. A serwis krzyczy 1280zl:/ Moja raczej się nie kwalifikuje do wymiany bo jak byłem na akcji serwisowej wymiany cewek to nie było przewidzianych innych napraw- pytałem.
  17. Witam. Jestem na etapie wymiany pompy paliwa bo strasznie wyje i pewnie niedługo przestanie w ogóle działać. Zadzwoniłem do serwisu i podali mi numer: 8E0 919 051 P. Poszukałem na aukcjach i jest tylko z numerem 8E0 919 051 A lub 8E0 919 051 C. Czy podejdzie któraś z tych pomp do mnie czy musi być z końcówką P????
  18. A jaki błąd mu wyskoczył na VAG-u?? Ten czujnik dobrze wymienił bo on jest odpowiedzialny za wskazania na desce. A auto dobrze grzeje?? Dobrze jakby jeszcze sprawdził temperaturę na VAG-u ile tam pokazuje. I porównać z tym na desce.
  19. Onkel opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam. Potrzebuje nr pompy paliwa do A4 B6 1.8T silnik AVJ. Numer samej pompy i pompy wraz z czujnikiem poziomu paliwa. Czy pompa od passata polifta bedzie pasowała do mnie??[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 20:55_________________________________________________Jakby ktoś potrzebował numeru pompy do tego silnika ( a jest też kolega, który ma do wymiany pompe) to numer całej pompy z plastikiem to: 8E0 919 051 P - koszt w ASO 1200zł
  20. Jesli masz klime włączoną to normalne. Skrapla się. Tylko nie za bardzo wiem gdzie bo napisałeś w prawym rogu na środku...
  21. Tylko w wten sposób dostaniesz się. Nie ma innej opcji w twojej sytuacji. Tylko całkowite wyjęcie tylnej półki to też tajemnica lasu. Ja się do tego zbieram żeby rolete tylną wyjąć ale jak patrzyłem na to wszystko to zrezygnowałem.... Jakbyś wyciągał półkę to rób foty i opisz całą sytuację. Wiedz jedno, że trzeba słupki tylne ściągać tzn. tapicerkę z nich.
  22. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24989.0
  23. Ja czekam jak zgasną kontrolki. Nie zbawi mnie 5 sekund.
  24. A nie jest to od nawigacji??
  25. Ale wymyśliłeś. Gdzie na forum przeczytał i teraz pisze. To, że ktoś zakłada gaz nie znaczy że nie ma na wahe. Ale nie będę się wypowiadał na ten temat bo czegoś innego autor tematu chciał się dowiedzieć. A fakt o turbinke trzeba dbać A i ona się odwdzięczy piękną mocą Także polecam jeszcze raz 1.8T

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.