Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Duds się już pali
  2. WhyMe? odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Sporo tego wychodzi, co prawda ani trochę się to nie kalkuluje. Dzięki!
  3. Ja mogę powiedzieć że fajny
  4. WhyMe? odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    To pytanie bylo do pomorza Nie przyuważyłem
  5. WhyMe? odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    Piątek. Startujemy jak rok temu z Częstochowy
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Panowie ktoś ma zarejestrowane u niemca B6 1.9 TDI AVF? Konkretnie chodzi mi o temat opłat, jak by ktoś bym miły i odezwał się na pw.
  7. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Człowieku piszesz tak kwadratowo że ja cię czasem nie ogarniam Jak to dzisiaj mi napisał "skolko" jak zapytałem co to znaczy to stwierdził że to zapytanie "jaka cena"
  8. Dokładkę od cupry ma każdy więc zastanowił bym się dwa razy
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju jest upośledzony manualnie dlatego tak długo licznik wyciągał
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jaką samą górę
  11. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    http://40ton.net/bezzalogowe-ciezarowki-marki-scania-juz-w-poniedzialek-wyjada-w-holandii-na-publiczna-autostrade/
  12. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    osobiście mogę polecić - znam auto i sam chętnie bym się na nią skusił
  13. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/305785-a4-b6-avant/
  14. Mam ładną pikowaną 3 ramienną kierownicę która pięknie by się skomponowała w twoje wnętrze RNS
  15. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już leci PW Wandej PW.
  16. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Komuś kierownicę?
  17. WhyMe? odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Moze nie bedzie tak źle, ten sam rocznik, ten sam silnik, powinno być ok Ja nie mam nerwów do takich rzeczy Powodzenia
  18. WhyMe? odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Współczuję montażu
  19. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeszcze ciebie tu potrzeba
  20. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Revor dobrze prawi, zgodzę się w 100%
  21. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zawsze wszystko jest cacy do puki nie zaczną się problemy. W mojej byłej firmie (mała firma, 2 auta, 2 kierowców) wszystko było pięknie i kolorowo, wypłata na czas (zawsze premia) normalny czas pracy, bajeczka. Aż chrześniak szefa położył się pod Wrocławiem bo pisał SMS. Jedno auto mniej a roboty coraz więcej, to szefu pyk 3 auto kupił, co chwilę było coś nie tak. Kasa płynęła a zlecenia uciekały bo dwa auta ciągle u mechanika, chrześniak się zwolnił i zostawił go na lodzie. Zatrudnił dwóch nowych matołków co potrafili się pierwszego dnia pocałować na firmie Momentami jazdy było aż nie do przejedzenia, wypłata nie była na czas (o premii można było pomarzyć) i skończyły się piękne czasy. Dałem wypowiedzenie i po problemie. Trzeba żyć dalej a nie patrzeć na przeszłość

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.