Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
I tak żryj snikersa
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Wszystkie amory skręciłeś? Zaraz lecę przód kręcić :hi:Karol zapomniałem Zaraz ogarnę
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dla siebie, dla rodziny i kumpli coś tam modze, ale do np. Vario mi daleko hehe , dokupuje kosmetyki w miarę potrzeb, ale wszystko rozbija się o kase, za dużo wydatków, za mało pieniążków jak zwykle . Ale jakbys wpadł to bym ugościł, nie ma to tamto . A to jest opcja do przemyślenia, tak przed nysą :kox::naughty: ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2013 at 21:54 ---------- No więc. Fura zostaje A tak na poważnie jestem w toku pasowania prosiaków A ty Kaju żryj snikersa bo 10J siadło
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Co- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Bomba jest- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
:grin: Głosy oddane- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Będzie miód- A4. 1.8T ANB blue Avant
Zobacz kod lakieru- A4. 1.8T ANB blue Avant
To bardziej granatowy jak niebieski jest- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ładnie- [B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Latasz na tym pipercross'ie? Kiedyś tam miałem 2 dni- [B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Jest miód- [B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Puma spać bo piertolisz głupoty- [B5 1Z] A4 TDi
- A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Miłe urodziny przynajmniej Zdrowia jeszcze raz- A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Pochwal się za co mandat dzisiaj zebrałeś- Muzyka w naszych autkach
:kox:- Siłownia
po tygodniu zobaczymy czy dwie tablety będą Cię klepać Czas pokaże- [B5 1Z] A4 TDi
Nie być cipek W sobotę jeszcze raz podchodzę do prosiaków- Siłownia
Ja wam powiem jak z rana przed treningiem wciągnąłem 2 tabletki Thermo Speed Extreme to jak mnie nosiło- [B5 1Z] A4 TDi
Dlatego ja swoich nadkoli nawet nie ruszałem- [B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
Damy radę- [B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
To ten kolega od Dudsa Piotr naprowadź go- [ B5 AGA] Furmanka Brachiego
Climatronic dobry - Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!