Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[ALL B5] Audi S4
Slepy dobrze mówi. Polać mu
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Program wymiata Tylko trzeba mieć do tego telefon klasy wyżej
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Myślałem coś na zapas. Bo będę może modził na nowy rok i znów wszystko przerabiać to kicha
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jak kupiłem auto miałem dziurawy. Co się okazało wcześniej jak kupiłem nie miałem nadkola i widocznie kamień zrobił dziurę. Nadkole założyłem i do tego kupiłem cały zbiorniczek. Jak to miło po takim czasie włączać spryskiwacze :decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Decyzja już zapadła. Co innego jak bym miał fundusz 50 tysięcy zł. To puszczam to w hui na żyletki i kupuję fajną furkę ---------- Post dopisany 24-10-2012 at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 22:24 ---------- Powoli kompletuje graty. Ostatnio byłem u kolegi z forum po parę części za które dziękuję pieciajek Wpadły takie graty jak czarna roletka, relingi chromowane, zbiorniczek spryskiwaczy, kratki podświetlane, tłumik 2 rurka 2,5 TDI. Oraz czeka na zamontowanie FMIC. Aktualnie poluje jeszcze na cooler + 2 DIN Teraz takie pytanie. Jakie końcówki wybrać do tłumika? Coś takiego da radę? KOŃCÓWKA WYDECHU, TŁUMIKA SKOŚNA (2735302695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Niedługo wielkie rezanie
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Panowie zabieram się za montowanie FMIC. I mam takie pytanie czy wielkość intercoolera ma znaczenie? Pod względem mocy itd. Znalazłem taki cooler - Intercooler 550x230x65mm od FMIC_PL (2735715760) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i czy to nie będzie za duży? Widziałem takie fajne małe po 299 zł. Ktoś coś doradzi?
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
No właśnie sam chciałem obszywać u niego. Super wygląda, dzięki
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Tydzień temu wracałem do domu z Neuburg An Der Donau do Lubliniec. Trasa mniej więcej 850 KM. Zatankowałem w DE 80E i 200 zł w Zgorzelcu. Cały czas jechałem 180 km/h a 200 km/h. Z 2 przerwami przyjechałem w 6h. Spieszyło mi się do domu więc miałem w d*pie ile spali no i taki oto efekt. Przyjechałem i komputer pokazywał na 130 km paliwa.
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Kolego gdzie obszywałeś kierowniczkę?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Najlepiej dwa różne na lewa i prawą. ja bym to sprzedał w piz*u, szukał czegoś zdrowszego i po kłopocie.. władujesz kupę kasy, a później znowu coś wyjdzie i koniec końców sprzedaż za bezcen żeby tylko poszło Bezsensu. Kupię zaś jakiegoś trupa w którego będę pakował. Przynajmniej więc co teraz mam, porobiłem już trochę auto więc nie ma sensu sprzedawać.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Najlepiej dwa różne na lewa i prawą. Na prawe koło by z 12 mm trzeba było. Założę na próbę po 10 mm i zobaczymy jak wyjdzie
-
[Audi 80 B4] avant US
Gdzieś ją już widziałem
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jutro chcę dorwać dystanse. Chłopaki coś pisali o 10 mm tylko że będzie problem bo tylne prawe koło się chowa bardziej, pewno tam był strzał dlatego mi trze od wewnątrz. Jakie najlepiej dać dystanse? Tak żeby felga ładnie wyglądała na gwincie, coś jak ma kowi
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ta auto zostaje. Po weekendzie mam kupe czasu, więc poszukam jakiegoś gazownika. Felga z przodu leży całkiem całkiem
-
Gaz sekwencyjny
Dokładnie chodzi o większy reduktor, brakowało mi tego słowa Nie ma co się bawić na 170 PS, i tak planuje jeszcze przed gazem małe modyfikacje zakończone programem, to będzie już ponad 170 PS.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mi to egal.
-
Gaz sekwencyjny
No i panowie przyszedł ten moment kiedy chcę zagazować auto. Rozglądałem się już co nie co, kolega z forum polecił mi gazownika do którego udałem się. Odradził mi instalację stage 3 a zaproponował instalację BRC generację piątą. Cena takiego gazu to 2700 zł, tylko to gaz do 170 PS. Przewiduję więcej koni więc zapytałem się czy może zrobić na więcej. Odpowiedział że później może zrobić na 300 PS i koszt wzrasta o 480 zł. Mam dylemat co robić, ktoś doradzi?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Pojadę tam zaraz i się zapytam dokładnie co i jak. Dzięki Tomek ---------- Post dopisany 19-10-2012 at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2012 at 12:14 ---------- Byłem u tego gazownika. Powiedział że nie poleca instalacji stage 3, polecił BRC generacje piątą. Cena za gaz to 2700 zł, tylko to jest gaz do 170 PS. Jeżeli bym chciał na więcej to później jest do wyboru do 300 PS, a cena wzrasta do 480 zł. Słyszałem że w Lubecku jakiś gość robi robotę. Dzisiaj mod na plus, wpadły koła na lato, RS6 "18" od PUMY :decayed:
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Przyciemnij jeszcze przód i pakiet chrom. Będzie bardzo ładnie, co prawda nie tak ładnie jak moje audi ale coś po środku :decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kłatro się dorobi :decayed: Nie wiem jeszcze gdzie. Polecasz coś? Ile taka instalacja? ja w Koszęcinie zakładałem, nie wiem jaki koszt do 1,8T, pewnie około 2200:wink: U tego karmańskiego? Ja tak liczyłem koło 3000 zł za instalację Przejadę się tam po weekendzie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie wiem jeszcze gdzie. A co polecasz? Myślałem nad Ecu, Digitun albo Dynosoft
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kłatro się dorobi :decayed: Nie wiem jeszcze gdzie. Polecasz coś? Ile taka instalacja?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Sami gadaliście żeby zostawić Przyszły tydzień robimy program i zamykamy wszystko gazem BRC Pokaż jak to wygląda, pisz na pw po co brc? Nie rozumiem twojego zapytania. Po to żeby zmniejszyć koszty podróży. Chyba że chodzi ci o instalację
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Sami gadaliście żeby zostawić Przyszły tydzień robimy program i zamykamy wszystko gazem BRC Pokaż jak to wygląda, pisz na pw
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Przemyślałem wszystko na spokojnie, wiem że po raz kolejny wymyślam i wg ale audi zostaje ze mną. Dzisiaj jadę odebrać felgi a resztę zaczynam rzeźbić na nowy tydzień. Będzie wielkie rezanie i to ostateczna decyzja http://a4-klub.pl/kupie-23/potrzebuje-pare-rzeczy-248889/#post3079920