Treść opublikowana przez Kasjan
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nie mówię że c**jnia bo wczoraj skończyłem cały Tour na golda, teraz będę się brać za resztę singla. Fajnie się gra ale jak mówię to nie jest tytuł na miarę GT że są prawdziwe tory, Nurburgring, Laguna Seca czy Suzuka, można ustawiać samochód, jeździć długie kilku-kilkunastu (kilkudziesięciu godzinne w moim przypadku [emoji14]olew: ) wyścigi. Driveclub jest taki, że odpalasz gre, wybierasz gotowe RS6, ustawiasz jaka ma byc pogoda, pora dnia, jeśli deszcz to oczywiście nie musisz myśleć o dobraniu wet tyres opon tylko wszystko masz ready, parę torów niektóre ładnie graficznie zrobione ale krótkie w ciul że najdłuższy wyścig trwa maks 3:30s więc to jest gra zrobiona która ma przykuwać przede wszystkim bardzo ładną grafiką, efektami świetlnymi których nie było wcześniej w żadnej ścigance (efekt burzy i rozjaśniania drogi samochodów ro***erdala) czy też momenty świetlne hamowania taką nową Audi na ledach sprawiają że czasem zapominasz cisnąć tylko na to uwagę zwracasz. Teraz będą darmowe trasy i auta od twórców http://www.pssite.com/news-39022-darmowe_trasy_do_driveclub_juz_w_poniedzialek__zobacz_wideo_jednej_z_nich.html Na tą chwilę chce przejść całego Driveclub i się nim nacieszyć, czy sprzedam czy zostawię tego jeszcze nie wiem ale czekam na tytuł godny Gran Turismo i takim prawdopodobnie będzie The Project Cars więc na pewno go kupię. Nie wspomniales nic o trybie multiplayer, a to niby na tym cala gra miala bazowac. Singiel tylko dodatek cos jak w Battlefield 4.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A no mile popolodnie zaiste
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Elita jak zawsze
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jutro godzina 18:00. Parking pod Plazą strefa żółta jak się nie mylę. Niezdecydowanych zapraszam
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to mozna jak tak w przyszlym tygodniu... sorki Filip ale zaraz czyms innym sie zajalem i mi kompletnie z glowy wylecialo.
-
[ALL B5] Audi S4
Nie będe offtopickował ale jak złapie wenę to nagram i pokarze o co mi chodzi.
-
[ALL B5] Audi S4
U mnie jest tak jakby stuknięcie przy redukcji z 5 na 4 lub 3... to tez wina podpory?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To jak spot jutro o 17? Czy pozniej? Ja zaraz do Filipa przekręce
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Piatek? Niedziela? Sobota? Ja pojawie na pewno
-
Strefa motocyklistów
Otwock ul wesoła 32a
-
Strefa motocyklistów
Dzis dla kolegi Suzi kupowalismy. Ale to piekna bestia !
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No nieglupie kupilem ja stuknietą przodem. Zdjecia mam jak wygladala. Ale nie mocno, przebieg kwestia dogadania. Na liczniku 218k
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Plany byly rozne... akurat ta b5 co teraz mam to po prostu okazja sie trafila od kolegi z forum wiec narazie sie bujam.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemka! Jesli chodzi Ci o moje auto to benzyna 2.4 wypas jakis jest: fotochromy, klima, ori xenon przerobiony na bixa. Skora polkubelki, 2din. Felgi ori 17'. Jak na b5 to nawet niezly wypas no ale najlepsze to i tak Q !!
-
System operacyjny Android
Jakos zawsze lubilem duze telefony no telefon mega, moglem juz wczesniej na noty sie przestawic.
-
System operacyjny Android
Jeszcze cieply
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
System operacyjny Android
Czy korzysta ktos z powerbanka? Macie jakis godny polecenia? Albo jakich sie wystrzegac? PABLO, co to takiego te szklo hartowane na tel? Tylko na jablka czy tez na inne telefony...?
-
Tłumik sportowy do 2.4 V6
Dwie sondy. Wpisz w allegro tlumik rurowy, firma kadex od nich bralem.
-
Tłumik sportowy do 2.4 V6
No zamiast katow wstawione 2 tlumiki awg ( nie strumiennice ) i jak ori koncowy bul to pierdzialo i w taki rezonans wpadalo, teraz koncowy przelot jest i juz lepiej ale jeszcze nie to... czyli srodkowy jeszcze wy***ac?
-
Tłumik sportowy do 2.4 V6
Ja mialem wczesniej 2.6 abc i wywalilem katalizator, zamiast niego pusta rura i zmienilem koncowy wydech na przelotowy i bylo super. Teraz mam 2.4 w q i tam dwa katy byly i zamiast katow wstawilem tlumiki przelotowe awg i koncowy tez pusty przelotowy i jakos srednio mi ten dzwiek podchodzi. Buszy przy dolnych obrotach a wysokie jak seria. Myslalem ze v6 i to v6 bedzie tak samo... moze macie jeszcze pomysl co zrobic?
-
Zapaszki do auta
Hehe, no moze inaczej: mi osobiscie sie nie podoba wiadomo perfumy/zapaszki kwestia gustu. Moze dlatego ze ja wole bardziej slodkie zapaszki lubie bardzo california scents ta puszke creamy strawberry, pyszna
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Grzesiek zapracowany hop! Jak masz deala do niego to wal na kom.
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
Ale Gwerty dziala z tego co wiem z przednimi a czy tylnie modzi to nie wiem... przegladnalem watek i musze powiedziec ze ladny kolorek no i te 2.7