Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. shakal odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Brawo Polska . Szkoda, że nie ma w piłce tak, że jak wygrasz z mistrzem to zostajesz mistrzem do pierwszej przegranej
  2. Ładna B6 Koło na duży plus. Kierownice zmieniłbym i pomalował zaślepkę od haka Bezawaryjności
  3. shakal odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Parę razy reprezentacja pokazała, że z silnym przeciwnikiem grali może nie na wyrównanym poziomie, ale dużo nie odstawali, więc może i dzisiaj zaprezentują się z tej lepszej strony
  4. Ja robiłem część sufitu (ok.6x1,2m) przychodził elektryk i wiercił sobie otwory małym wiertłem i wypuszczał kabelki, później ja znowu robiłem płyty i tak do ostatniej płyty. w rogu został mały otwór 30x30 i tam podłączał te przewody do trafo. Ja to szpachlowałem i malowałem (małym wałkiem ) On miał później przyjść i podłączać diody do tych wypuszczonych kabli, ale jak to robił to nie wiem bo mnie już tam nie było. Wiem tylko że diody wkładał w małe tulejki i te tulejki z diodami dopiero w otwory.
  5. Kolega pyta właścicieli 1,9 BKE
  6. Kolego wszystko zależy od stylu jazdy. Ja jak jeżdżę po mieście (Wiedeń) to około 8L muszę liczyć. Jeśli jeździsz bardzo agresywnie po mieście to Twój wynik nie musi dziwić, ja raz jechałem 20km przez miasto do przeglądu i chciałem "przedmuchać" wydech to wynik miałem podobny do Twojego Jeśli jednak jeździsz spokojnie to coś jest nie tak.
  7. Przecież to nic innego jak diody LED a nie maty czy naklejki. Raz robiłem coś podobnego, ale tego nie podłączałem, robił już to elektryk na jakimś trafo. Miał cały dzień zabawy bo diod było ponad 1000
  8. Zapytaj klubowicza RS on do pro kit na tyl zakladal jakies specjalne gumy zebybrowno siedzialo Nastukane z samsunga
  9. Kolego to nie B8. W B7 to przez przednie drzwi wychodzi jeśli nie ma składanej kanapy, wystarczy siedzenia złożyć do tyłu na maxa http://a4-klub.pl/index.php?/topic/99984-all-b6-wymiana-podsufitki-w-a4-b6b7-sedan-bez-szyberdachu/
  10. Ja u siebie mam springi Eibacha Pro Kit + amortyzator S-line (na wiosnę cos innego będzie) i jeździ się komfortowo, jedynie wyższe krawężniki trzeba omijać
  11. http://www.audizine.com/forum/showthread.php/153399-FS-Eibach-Sportline-Springs-%28B6-B7-2WD%29-amp-Koni-Sport-Adj-Front-Shocks
  12. A jak z zaciskami 320 z A6 C6, też wejdzie na to felga z pierwszego linku? Może to ktoś potwierdzić? Do dwóch tygodni muszę kupić zimówki i nie wiem czy kupować tylko opony na takie własnie felgi czy szukać mam już 17?
  13. shakal odpowiedział(a) na shakal temat w Europa i świat
    Za dwa tygodnie dopiero mam auto czyli gdzieś za 3 tygodnie najwcześniej
  14. shakal odpowiedział(a) na shakal temat w Europa i świat
    Pewnie. Tylko ja chwilowo bez auta Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Nie będę miał auta innym razem podjade
  16. Jest kocur Jak w sobotę odbiorę auto od lakiernika to w niedziele może podjadę zobaczyć na żywo
  17. Moduł potrzebujesz z B7. A czy poducha wystrzeli to nie wiadomo, nikt nie testował chyba Jak cos jeszcze trzeba to zaraz ktoś pewnie dopisze
  18. Ostatnio widziałem A5 na Vossen CV3, ale czarna była i srebrne jej pasowały bardzo Moim zdaniem jeśli CV3 do białej A5 to z pewnością nie srebrne
  19. Oczywiście, jak ktoś chce się bawić w wyciąganie kasy to norma, w tych czasach mając takie auto trzeba jechać do ASO AUDI i oddać auto, brać zastępcze i mieć wszystko inne głęboko gdzieś Ps. Fajne wozidło Mnie na szczęście baba trafiła w Austrii i z kasą problemów nie miałem sorki za OT
  20. Przeżucić się da, ale potrzebujesz kosz 2DIN, Tunel 2DIN (lub przerobić istniejący) i klimatronik 2DIN (lub przerobić istniejący) co do naprawy to nie wiem. Tutaj masz krótką lekture http://a4-klub.pl/index.php?/topic/91570-all-b6-docinanie-climatronica-i-tunelu-pod-kosz-2-din/#entry1443476
  21. Szkoda auta i nerwów z tym związanych, przechodziłem oststanio podobną sytuacje tylko, że ja dostałem w bok Szybkiego powrotu do stanu z przed kolizji
  22. Ja wycinałem ręcznie ale jak masz szlifierke to możesz szlifierką

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.