Treść opublikowana przez jedrekx
-
C7 Resident
no dobra.. to byłem, widziałem i jeździłem. czarny sedan, silnik 50TDI (3.0 286KM). wyposażony przyzwoicie, choć nie full. generalnie bardzo fajnie się prowadzi, system czterech kół skrętnych bajka - zawracanie świetne, znacznie zwinniej niż moim C7. silnik przyspiesza lepiej niż mój, skrzynia ok... ale czuć, że to nie s-tronic. przy wyprzedzaniu zrzucenie biegu trwa znacznie, znacznie dłużej. spalanie z jazdy testowej miałem 10,8, zrobiłem ok 50 km - jazda i dynamiczna i normalna. drogi się trzymał naprawdę bardzo dobrze, nawet przy skórzanych naleśnikach całkiem wygodny. do obsługi dotykowego panelu mmi trzeba się przyzwyczaić, ręka ze 3 razy mi sięgała w miejsce pokrętła miejsca z tyłu porównywalnie z C7, bagażnik wydaje się być taki sam. ciekawy motyw - jak kamera zobaczy ograniczenie prędkości, to na pedale gazu czuć delikatną wibrację przypominającą o konieczności zdjęcia nogi z pedału gazu można wybierać stopień pomocy tych wszystkich systemów, ja jechałem na podstawowym. pneumatyka w dynamicu bardzo fajnie się sprawowała. sterowanie głosowe fajne, przynajmniej będzie można ograniczyć paluchy na ekranie dotykowym klameczki chodzą delikatnie jak w A8 D5, fotel po otwarciu drzwi odsuwa się żeby łatwiej było wysiąść podsumowując.. jak mi się podobało przed jazdą, tak po jeździe próbnej podoba mi się jeszcze bardziej... niestety czekam na nowego Touarega w naszym salonie żeby się przejechać i wtedy mam kilka miesięcy do namysłu
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
nie podobno, tylko na maj mam 3 zdjęcia.. Mateusz mogę Twoją przerzucić na maj?
-
C7 Resident
nie wiem jak długo już jest, bo wczoraj jechałem umówić przegląd i zobaczyłem, że stoi na jeździe testowej.. jeździłeś już C8?
-
C7 Resident
dzisiaj o 12:30 mam jazdę C8, zobaczymy jak się będzie prowadzić. co prawda TDI, a nie TFSI.. no ale dobrze, że już mają
-
Po Audi A4 B8 BMW F31
no i fajnie.. ale to tak nie do końca dział do porównywania poza tym... F31 to konkurent raczej B8 czy B9?
-
C7 Resident
no to mamy konfigurację C8 sedan TFSI z pakietem s-line exterieur, dosyć go dokoksowałem... 485 800 PLN brutto konfiguracja oczywiście pode mnie rata w perfect lease przy 15% wpłaty, 3 lata i 30 tys km na rok 3898 netto
-
A8 D4 4.0tfsi balao brown
żeby z tyłu założyć poliftowe lampy to trzeba zmienić też klapę..
-
A8 D4 4.0tfsi balao brown
będzie Pan zadowolony modzisz od razu z przodu polifta?
-
Czerwona strzała A3 8P 2.0TDI S-LINE FAKE 1.8T :D by Dorcia :D
a ja tam nie widzę ramek a4-klub, tylko czegoś zupełnie przeciwnego
-
C7 Resident
A7 mi wyszło 523 tys
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
to, to akurat Sepang
-
C7 Resident
ciekawe jakie będą ceny dodatków. A8 D5 jest np. droższe niż było A8 D4, ale (!) jak się dorzuci dodatki, które są tańsze niż były np. w D4 to cena wychodzi podobna dlatego ja się nie nastawiam negatywnie, bo niższe ceny dodatków mogą rekompensować wysoką cenę początkową. zobaczymy, trzeba poczekać jeszcze te dwa tygodnie. ceny podstawowe np. nowego BMW serii 5 są podobne do tych podstawowych cen w C8 z ciekawostek - skonfigurowałem sobie np. najnowszego Touarega i wyszedł mi 416000 brutto a auto zrobiło naprawdę na mnie baaaardzo pozytywne wrażenie w Poznaniu
-
BMW M2 LCI - Goły szarak w węglu!
wtedy byś otworzył dach, otworzył windshotta i założył czapkę pilotkę da się tak jeździć
-
C7 Resident
mi na facebooku odpisali, że konfigurator pojawi się pod koniec miesiąca (informacja z zeszłego tygodnia). póki co jedynie znane są podstawowe ceny: na początku dwa silniki, 3.0TDI 286KM za 296 600 PLN oraz 3.0TFSI 340KM za 303 900 PLN. za TDI 28300 drożej niż w tej chwili kosztuje C7 3.0 272KM. w zasadzie, szczerze mówiąc, spodziewałem się podobnych cen
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
w C7
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
u mnie jest w porządku nawet przy prędkościach 200+
-
Czarny wilczur 3.0 TFSI SLINE 441ps/555nM
jak się ustawi pneumatykę w dynamic to nic nie pływa i jest sztywno
-
C7 Resident
u mnie napinacze były robione na gwarancji przy 90kkm...
- C7 Resident
-
C7 Resident
ale opcje nie wychodzą tak źle mi wyszło 87 tys euro.. też czekam na cenniki, podobno jeszcze w kwietniu mają być. 25.08 dostaję A8 55TFSI na cały dzień to zobaczę, jak ten silnik w ogóle pracuje.
-
C7 Resident
wiem jak sobie konfigurowałem żeby było podobnie wyposażone jak mam teraz, to cena (po doliczeniu akcyzy) wychodziła praktycznie taka sama jak za mój egzemplarz kiedy był nowy. rata w perfect przyzwoita
-
C7 Resident
niemieckie ceny nie są takie złe.. podobno polskie ceny też nie mają być tak tragiczne (tak mi powiedział mój handlowiec z ASO), zobaczymy. mi sedan strasznie zamącił w głowie, tylko ja tym razem chciałbym TFSI...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Diagnostyka i kodowanie VCDS
jeżeli zielone menu nie jest odblokowane przez kabel, to w nie nie wejdziesz- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
jest kot do kalendarza wyślij zgłoszenie tego auta - Diagnostyka i kodowanie VCDS