Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    no dobra.. to byłem, widziałem i jeździłem. czarny sedan, silnik 50TDI (3.0 286KM). wyposażony przyzwoicie, choć nie full. generalnie bardzo fajnie się prowadzi, system czterech kół skrętnych bajka - zawracanie świetne, znacznie zwinniej niż moim C7. silnik przyspiesza lepiej niż mój, skrzynia ok... ale czuć, że to nie s-tronic. przy wyprzedzaniu zrzucenie biegu trwa znacznie, znacznie dłużej. spalanie z jazdy testowej miałem 10,8, zrobiłem ok 50 km - jazda i dynamiczna i normalna. drogi się trzymał naprawdę bardzo dobrze, nawet przy skórzanych naleśnikach całkiem wygodny. do obsługi dotykowego panelu mmi trzeba się przyzwyczaić, ręka ze 3 razy mi sięgała w miejsce pokrętła miejsca z tyłu porównywalnie z C7, bagażnik wydaje się być taki sam. ciekawy motyw - jak kamera zobaczy ograniczenie prędkości, to na pedale gazu czuć delikatną wibrację przypominającą o konieczności zdjęcia nogi z pedału gazu można wybierać stopień pomocy tych wszystkich systemów, ja jechałem na podstawowym. pneumatyka w dynamicu bardzo fajnie się sprawowała. sterowanie głosowe fajne, przynajmniej będzie można ograniczyć paluchy na ekranie dotykowym klameczki chodzą delikatnie jak w A8 D5, fotel po otwarciu drzwi odsuwa się żeby łatwiej było wysiąść podsumowując.. jak mi się podobało przed jazdą, tak po jeździe próbnej podoba mi się jeszcze bardziej... niestety czekam na nowego Touarega w naszym salonie żeby się przejechać i wtedy mam kilka miesięcy do namysłu
  2. nie podobno, tylko na maj mam 3 zdjęcia.. Mateusz mogę Twoją przerzucić na maj?
  3. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    nie wiem jak długo już jest, bo wczoraj jechałem umówić przegląd i zobaczyłem, że stoi na jeździe testowej.. jeździłeś już C8?
  4. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    dzisiaj o 12:30 mam jazdę C8, zobaczymy jak się będzie prowadzić. co prawda TDI, a nie TFSI.. no ale dobrze, że już mają
  5. no i fajnie.. ale to tak nie do końca dział do porównywania poza tym... F31 to konkurent raczej B8 czy B9?
  6. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    no to mamy konfigurację C8 sedan TFSI z pakietem s-line exterieur, dosyć go dokoksowałem... 485 800 PLN brutto konfiguracja oczywiście pode mnie rata w perfect lease przy 15% wpłaty, 3 lata i 30 tys km na rok 3898 netto
  7. żeby z tyłu założyć poliftowe lampy to trzeba zmienić też klapę..
  8. będzie Pan zadowolony modzisz od razu z przodu polifta?
  9. a ja tam nie widzę ramek a4-klub, tylko czegoś zupełnie przeciwnego
  10. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    A7 mi wyszło 523 tys
  11. to, to akurat Sepang
  12. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    ciekawe jakie będą ceny dodatków. A8 D5 jest np. droższe niż było A8 D4, ale (!) jak się dorzuci dodatki, które są tańsze niż były np. w D4 to cena wychodzi podobna dlatego ja się nie nastawiam negatywnie, bo niższe ceny dodatków mogą rekompensować wysoką cenę początkową. zobaczymy, trzeba poczekać jeszcze te dwa tygodnie. ceny podstawowe np. nowego BMW serii 5 są podobne do tych podstawowych cen w C8 z ciekawostek - skonfigurowałem sobie np. najnowszego Touarega i wyszedł mi 416000 brutto a auto zrobiło naprawdę na mnie baaaardzo pozytywne wrażenie w Poznaniu
  13. wtedy byś otworzył dach, otworzył windshotta i założył czapkę pilotkę da się tak jeździć
  14. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    mi na facebooku odpisali, że konfigurator pojawi się pod koniec miesiąca (informacja z zeszłego tygodnia). póki co jedynie znane są podstawowe ceny: na początku dwa silniki, 3.0TDI 286KM za 296 600 PLN oraz 3.0TFSI 340KM za 303 900 PLN. za TDI 28300 drożej niż w tej chwili kosztuje C7 3.0 272KM. w zasadzie, szczerze mówiąc, spodziewałem się podobnych cen
  15. u mnie jest w porządku nawet przy prędkościach 200+
  16. jak się ustawi pneumatykę w dynamic to nic nie pływa i jest sztywno
  17. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    u mnie napinacze były robione na gwarancji przy 90kkm...
  18. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    plus
  19. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    ale opcje nie wychodzą tak źle mi wyszło 87 tys euro.. też czekam na cenniki, podobno jeszcze w kwietniu mają być. 25.08 dostaję A8 55TFSI na cały dzień to zobaczę, jak ten silnik w ogóle pracuje.
  20. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    wiem jak sobie konfigurowałem żeby było podobnie wyposażone jak mam teraz, to cena (po doliczeniu akcyzy) wychodziła praktycznie taka sama jak za mój egzemplarz kiedy był nowy. rata w perfect przyzwoita
  21. jedrekx odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    niemieckie ceny nie są takie złe.. podobno polskie ceny też nie mają być tak tragiczne (tak mi powiedział mój handlowiec z ASO), zobaczymy. mi sedan strasznie zamącił w głowie, tylko ja tym razem chciałbym TFSI...
  22. jeżeli zielone menu nie jest odblokowane przez kabel, to w nie nie wejdziesz
  23. jest kot do kalendarza wyślij zgłoszenie tego auta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.