Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. do tego chyba musi być VCP? bo VCDSem chyba nie da rady..
  2. mój szwagier sprzedawał ASN'a po wymianie silnika, rocznik 2004. sprzedawał w czerwcu, bujał się długo. ostatecznie sprzedał za jakieś 7 tys - auto sprawne.
  3. w Passacie B8 każde lampy TOP LED to mają, myślałem, że w Golfie też tak jest..
  4. bardziej miałem na myśli nowy, ze stocku ale fakt, jest tych samochodów mało i schodzą na pniu. w zeszłym roku jak dla brata szukaliśmy Touarega to obdzwoniłem wszystkie salony.. i auta były, ale same golasy. tylko jedno auto w PL w październiku zeszłego roku było w pakiecie R-line i z dobrym wypasem i to auto kupiliśmy.
  5. dla mnie te Toyoty są takie.. bezpłciowe.. ale to wiadomo, kwestia gustu. swoją drogą olałbym i szukałbym czegoś z placu, a nie czekać tyle czasu.. jak ostatnio poszedłem do Audi rozmawiać o poliftowym Q7 dla siebie, ale dla mnie must have to HD Matrix to powiedzieli mi, że same te lampy wydłużają produkcję o rok. pojeżdżę jeszcze przedliftem. zwłaszcza, że mam 62 tys km przebiegu
  6. jedrekx odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    wiesz, że jesteś zboczony na punkcie C7? pokazuj!
  7. jedrekx odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tylko i wyłącznie Tomnik - [email protected]
  8. witamy z powrotem powodzenia w modach, jest co robić słuchaj, nie myślałeś o bix+led na przód? zmiana jest kolosalna jeżeli chodzi o wygląd i przede wszystkim światło..
  9. to chyba pytanie do pracowników lotosu
  10. nie pasuje mi tutaj ten czarny znaczek z przodu..
  11. miałem te belki na E klasie i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. z boxem 160 bez problemu dało radę jechać, nie było najgłośniej.. a boxa mam Thule, ale już dosyć wiekowego
  12. jedrekx odpowiedział(a) na malik temat w Audi A6/S6/RS6
    też od niego braliśmy jedną z C7mek, akurat nie moją. również złego słowa nie mogę powiedzieć
  13. jedrekx odpowiedział(a) na malik temat w Audi A6/S6/RS6
    super auto, gratulacje! widzę, że kupione od Darka Zawady?
  14. zdziwisz się - dedykowana do S5 cabrio na razie zostaje, brzydka pogoda to auto stoi w garażu. jak stwierdzę, że jest nie tak to się zdejmie.
  15. w końcu, po prawie 3 miesiącach zamontowana została lotka na tył
  16. niestety jest cisza.. i czasu też chyba wszystkim trochę brakuje, zestarzeliśmy się ja po wakacjach jestem chętny na jakiegoś spota, może uda się wyrwać z domu chociaż na chwilę
  17. a ja bym pomalował na czarno nie sprzedawaj, ceny aut to teraz kosmos i nie wiadomo co trafisz..
  18. szkoda, że nie miałeś rotorów z A5 bo bym je od Ciebie wziął :/
  19. to samo było w poliftowym Q7, że masz pakiet czerń i na tylnej klapie chromowaną listwę.. na szczęście jak zrobili drugi pakiet czerń z czarnymi znaczkami to tą listwę też dali czarną.. rozmawiałem ze sprzedawcą w ASO i bardzo dużo ludzi to zgłaszało w Polsce i takie uwagi szły do centrali
  20. będziesz przeklinał dekory w piano.. chyba, że je okleisz folią PPF one się rysują już od patrzenia..
  21. jedrekx odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    myślę, że jest jakiś błąd.
  22. i to będzie dobre rozwiązanie
  23. teść miał taką farbę na golfie przez 4 lata, nie widać było ubytków czy czegoś niepokojącego. dlatego tą samą użył w B8 - jaką? nie wiem ale też podobno dedykowana do zacisków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.