Treść opublikowana przez jedrekx
-
A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
do tego chyba musi być VCP? bo VCDSem chyba nie da rady..
-
A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |
szybko
-
Wycena Asn
mój szwagier sprzedawał ASN'a po wymianie silnika, rocznik 2004. sprzedawał w czerwcu, bujał się długo. ostatecznie sprzedał za jakieś 7 tys - auto sprawne.
-
VW Golf 7.5 2.0TDI 4Motion
w Passacie B8 każde lampy TOP LED to mają, myślałem, że w Golfie też tak jest..
-
Trepkowo hybrydowo - następca Audi A2 :)
bardziej miałem na myśli nowy, ze stocku ale fakt, jest tych samochodów mało i schodzą na pniu. w zeszłym roku jak dla brata szukaliśmy Touarega to obdzwoniłem wszystkie salony.. i auta były, ale same golasy. tylko jedno auto w PL w październiku zeszłego roku było w pakiecie R-line i z dobrym wypasem i to auto kupiliśmy.
-
Trepkowo hybrydowo - następca Audi A2 :)
dla mnie te Toyoty są takie.. bezpłciowe.. ale to wiadomo, kwestia gustu. swoją drogą olałbym i szukałbym czegoś z placu, a nie czekać tyle czasu.. jak ostatnio poszedłem do Audi rozmawiać o poliftowym Q7 dla siebie, ale dla mnie must have to HD Matrix to powiedzieli mi, że same te lampy wydłużają produkcję o rok. pojeżdżę jeszcze przedliftem. zwłaszcza, że mam 62 tys km przebiegu
-
S6 C7 by H4mm3R
wiesz, że jesteś zboczony na punkcie C7? pokazuj!
-
B8 TrOOOOp
tylko i wyłącznie Tomnik - [email protected]
-
A4B8 by Karpatka
witamy z powrotem powodzenia w modach, jest co robić słuchaj, nie myślałeś o bix+led na przód? zmiana jest kolosalna jeżeli chodzi o wygląd i przede wszystkim światło..
-
Lotos Navigator
to chyba pytanie do pracowników lotosu
-
A4 B8 **ALLROAD ** LIFT / by Pablo
nie pasuje mi tutaj ten czarny znaczek z przodu..
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
sesja jak do jakiegoś magazynu
-
Eska B8.5 Shadowline
miałem te belki na E klasie i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. z boxem 160 bez problemu dało radę jechać, nie było najgłośniej.. a boxa mam Thule, ale już dosyć wiekowego
-
RS6 C7.5
też od niego braliśmy jedną z C7mek, akurat nie moją. również złego słowa nie mogę powiedzieć
-
RS6 C7.5
super auto, gratulacje! widzę, że kupione od Darka Zawady?
-
Mocniejsza zabawka bez dachu.. czyli S5 8T
zdziwisz się - dedykowana do S5 cabrio na razie zostaje, brzydka pogoda to auto stoi w garażu. jak stwierdzę, że jest nie tak to się zdejmie.
-
Mocniejsza zabawka bez dachu.. czyli S5 8T
w końcu, po prawie 3 miesiącach zamontowana została lotka na tył
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
niestety jest cisza.. i czasu też chyba wszystkim trochę brakuje, zestarzeliśmy się ja po wakacjach jestem chętny na jakiegoś spota, może uda się wyrwać z domu chociaż na chwilę
-
Audi A7 czyli mój pierwszy sportback :)
a ja bym pomalował na czarno nie sprzedawaj, ceny aut to teraz kosmos i nie wiadomo co trafisz..
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
szkoda, że nie miałeś rotorów z A5 bo bym je od Ciebie wziął :/
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
to samo było w poliftowym Q7, że masz pakiet czerń i na tylnej klapie chromowaną listwę.. na szczęście jak zrobili drugi pakiet czerń z czarnymi znaczkami to tą listwę też dali czarną.. rozmawiałem ze sprzedawcą w ASO i bardzo dużo ludzi to zgłaszało w Polsce i takie uwagi szły do centrali
-
Audi A5 F5 Sportback
będziesz przeklinał dekory w piano.. chyba, że je okleisz folią PPF one się rysują już od patrzenia..
-
B8 TrOOOOp
myślę, że jest jakiś błąd.
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
i to będzie dobre rozwiązanie
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
teść miał taką farbę na golfie przez 4 lata, nie widać było ubytków czy czegoś niepokojącego. dlatego tą samą użył w B8 - jaką? nie wiem ale też podobno dedykowana do zacisków