Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
będzie kto dziś to bym podjechał kozą...- [B5 ARJ] Audi B5 by Morda 2,4 quattro.
no dokładnie rozrząd u mnie był wymieniony ze starosci jak miał 38tys :> a na jakim oleju kolego lata twój bo ja mam FUCHS 5W30 i myśle o wymianie na Motula...- [B5 ARJ] Audi B5 by Morda 2,4 quattro.
ja mam starszego i mniejszy przebieg o połowę niż Mordeliussa można trafić ale po znajomości ... moim szwagra ojciec robił do 3000 km na rok przez 14 lat :gwizdanie:- Film z motywem Walki
"Trainspotting" :gwizdanie:- Świeta i prezent dla niej
można wydziergać coś na drutach np stringi- [B5 ARJ] Audi B5 by Morda 2,4 quattro.
gdzie będziesz go gazował stagiem?- Świeta i prezent dla niej
odpowiedzi konkretne- [ALL B6] Opadająca klapa bagażnika - AVANT
i nie kuś sie ze szrotu- Muzyka w naszych autkach
Foster The People - Pumped Up Kicks live at Austin City Limits Music Festival, September 16th, 2011- [B5 ARJ] Audi B5 by Morda 2,4 quattro.
galanta ta twoja bryka :> pewnie będziemy się mijać- SPOTY RADOMSKIE
dobra ta reklama- Moja be piątka
fajna fota przedostatnia po za tym nic więcej nie widać- [ALL B5] CZARNA LALA 1.9 TDI 90
ładne- SPOTY RADOMSKIE
ta to oni jeśli się nie mylę to ustawiają się od strony mireckeigo też chciałem zawitać ale miałem druga zmianę kiedyś musi być pierwszy raz :> Pozdrawiam- Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?
1.Zakupiona skrobaczka Ostrze skrobaczki wykonane zostało ze stopów mosiądzu np obi rączka na teleskopie 2.Osłona silnika zakupiona i zamontowana jako pierwsza zima w kraju nie zaszkodzi 3.Szczotka do śniegu 4.Płyn zimowy do szyb 5.Opony zimowe na stali 6.Saperka przydała się w poprzednim (escort) tu się okaże 7.Korytka gumowe 8.Wycieraczki leża w bagażniku 9.Filtr powietrza chyba trzeba oblukac 10. Reszta wyjdzie w praniu ostatnio dodane 11.Ocieplacz akumulatora pokrowiec na akumulator 12. Firmowy pochłaniacz wilgoci (zamówiony zobaczy sie czy warto) 13. NAJMOCNIEJSZE KARNE K....y NAKLEJKI tak profilaktycznie :gwizdanie:- [ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
moja na kołpakach ori i wzmocnione trytytkami ale patrząc z okna mam jakiś wewnętrzny fuj... sam sobie zadaje pytanie ile czasu beda moje :>- SPOTY RADOMSKIE
podłączenie vaga ile taka impreza ?- [ALL B5] Wymiana tylnych łożysk
jakiś czas temu pracowałem w sklepie z łożyskami ori SKF były robione w Szwecji i Niemczech pojawiła sie firma CX (comlpex) nawet kolory opakowania ma takie same jak skf tylko ze do taczki się nadają z daleka od nich :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
pięknie lata twój słyszałem tylko świst jak mijałeś mnie na żeromce ja na zimnym silniku i nic nie świrowałem z roboty do domu zwykłe 1.8 przydało by sie to "T" chociaż- SPOTY RADOMSKIE
hej panowie nie wiem czy nie byłem ja zielonej b5 jeden z kolegów nie poleciał czasem Żeromką w stronę lotniska?- [ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Właśnie wróciłem do domu zmieniłem sam lato na zimę stal z alu + do tego na myjce obleciałem kar-cherem tydzień temu osłona pod silnik doszła kurtka zimowa wyciągnięta robota na cieplejsza zmieniona jak dla mnie może śnieg naginać W ubiegłych latach za zmiane lata na zime na stali u mnie kasowali 60 pln- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja przekładam ten zabieg na wiosnę :gwizdanie:- [ALL B6] Gaśnica , gdzie powinna być?
kozak- [ALL B6] Gaśnica , gdzie powinna być?
o właśnie ciekawa kwestia a w b 5 gdzie to powinno być? - SPOTY RADOMSKIE