Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. fajnie leży ja tak w zimie przelatałem i niestety poległa osłona silnika od zbierania śniegu
  2. Naturalnie, powinno się ustawiać zbieżność przy zmianie zawieszenia.
  3. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie cały czas te błędy wskakują i możliwe to że są one od gleby? Że za duże(za małe) wartości pokazują czujniki przy obniżeniu o -40mm?? Jak masz wszystko sprawne to napewno od gleby, u mnie było tak samo, sprawdz vagiem jakie ma wartości przód a tył, o ile dobrze pamietam to te wartości nie powinny sie różnić wiecej jak 1v, ja przestawiałem mocowanie ramienia na tylnym wahaczu, i teraz jest ok
  4. jak by bylo faktycznie 59 to nie ma problemu, ba nawet dystans pewnie będzie potrzebny
  5. 9,5 powinno wejść tylko pytanie jakie et będzie
  6. Jak auto dopiero do po korekcie to, lite, a jak jest inaczej to ścierny
  7. Najlepsze że teraz 3SDM i Rotiform będą mieć bliźniaczy model [ nowe koło pojawi się za jakiś czas ]
  8. Ładnie się wpasowały, kolor robi robote
  9. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przypasuje
  10. niemasz Q więc żaden układ nie będzie wariował, nie napisałeś nic o et więc nie wiadomo jak są osadzone
  11. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ma ktoś fotki srodkowego tunelu w skórze lub alcantarze ? PS. wiadomo czerwone najlepsze
  12. To kiera nadal aktualna ? jaki +/- koszt wysyłki ?
  13. Panowie wracając do tematu wnętrz, ma ktoś może fotke obszytego tunelu w b6/b7 skórą lub alcantara ?
  14. rotiform blq
  15. ja listwy maskujące zdejmowałem, i udało się nie połamać więc jak ktoś to weźmie na sposób a nie na siłe to da rade
  16. miedzikos odpowiedział(a) na BizoOn temat w Nadwozie i Wnętrze
    Oczywiście że to amulet mam taki sam krwista czerwień SVD, koła to rota grid
  17. Polecam gliptone, poniżej masz moją 50/50
  18. Kapitalne koło, zawsze mi się podobało ja bym rotor pomalował na złoty
  19. Wykupował ktoś już to uaktualnienie z promocji ? Ciekawy jestem czy da rade to nagrac na pena i postawić od nowa zamiast xp na pc, czy tylko można wgrac na 7 objętą promocja ?
  20. zalajkowane mam 50mm f1.4 z przestawioną soczewką dającą efekt tilt shift oraz z zacinającym się AF.. dasz radę ? Dzięki za lajki kumpel otwiera biznes i pomagam mu co nieco ogarnąć, jak co to piszcie na [email protected] bądź dzwoncie 663 599 889 , powiedzcie że jesteście ode mnie.
  21. Panowie, kto ma to niech lajkuje z góry dzięki https://www.facebook.com/pages/Honest-Serwis-Aparat%C3%B3w-Cyfrowych-i-Kamer-Video/118847331621775
  22. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, kto ma to niech lajkuje z góry dzięki https://www.facebook.com/pages/Honest-Serwis-Aparat%C3%B3w-Cyfrowych-i-Kamer-Video/118847331621775
  23. Dałem do serwisu klimatyzacji, bo na vagu czujnik się nie odzywał, a mógł być to czujnik, czynnik, bądź nie wiadomo co, a niebyłem pewny czy się nie rozszczelniła klima i wolałem oddać auto, bo jak nie masz czynnika chłodzącego to nie ma smarowania agregatu i jak strzeli to kwoty robią sie poważne... Co do czujnika to w serwisie zamówili w aso i okazało się że nie pasował, dopiero chyba 3ci był ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.