Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Sorry ale nic nie dostałem ,albo miałem skrzynke zapełnioną...
  2. Zamówiłeś tą dokładke w aso? jaka cena i była tylko z podkładem pod farbe? nie polakierowana?
  3. Mi wyszła bez zdejmowania zderzaka i nic nie pourywałem , umiejętnie ją pokolei wysowaj, juz dawno zrobiłem ją w carbonie (kwiecien).
  4. Ładna sztuka ,gratuluje, tak opcja dobra prawie taka jak moja , ogolnie szkoda że nawi nie kolorowa ale masz za to coś lepszego Bixa
  5. Wiedziałem że tak bedzie, ale ogólnie i tak nie mam pytań
  6. Własnie o taką mi chodziło, ale to kwestia gustu.
  7. A mi się jakoś s-linowa z b7 bardziej widzi, o dziwo nie wiem czemu.
  8. Super fura i silnik, kolor na plus i sedan. Tylko zrób coś z tymi pokrowcami ,ja wiem że jak nowe fotele, że szkdoa , że ładne itd. ale wyrzuć te szmaty
  9. Tak tylko masz kota w worku, niewiadomo co w jakim stanie... :gwizdanie: Za 4K masz po regeneracji z gwarancją ,a za 5,3K masz nówki sztuki K03.
  10. Widze że klimy nie rozszczelniłeś mniej roboty i wydatków.
  11. Ja byłem wczoraj na wypad jednodniowy w Białce i warunki super, troche mokro ale można śmiało pośmigać
  12. Nie wiem wogóle skąd przyszła ta moda na wszystko USa , nigdy mi się to nie podobało i nie będzie podobać :gwizdanie:
  13. I pieć razy większa frajda
  14. Fajna furmana, tak jak mówia przedmówcy zderzak tylni powinien mieć obrysówki. A znaczek na klapie to chyba nie do tego audi :gwizdanie:
  15. Ale na tylu litrach to troche polatasz :gwizdanie:
  16. Super wypas , co daje wygląd zajefajny.
  17. Dzięki dosyć rozjaśniłeś mi sprawe , jeszcze musze mieć chyba kostki ze zwykłych lamp przejściówki na bixa.[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 18:12_________________________________________________Znaczy sie musze mieć to: http://allegro.pl/audi-a4-led-bixenon-redukcja-adapter-przejsciowka-i1966507928.html czy moge to jakoś obejść bo cene to z kosmosu wzięli
  18. Aha ale palniki mają być rozumiem nalepiej tez ori ,jaki rodzaj palnika tam przychodzi ? Na lampie pisze czy jest bix zwyly czy skretny(koles co je sprzedje nie ma pojecia co to jest)?
  19. Witam ,mam pytanie jakbym kupił lampy bixenonowe ori, tylko bez przetwornic i zarników to wystarczyło by mi kupić takie przetwornice: http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e0-przetwornica-xenox-ksenon-a3-8p0-i1961402056.html I jak je podłączyć z lampą ,trzeba jakieś kable,wtyczki? I do tego żarniki zwykłe czy z jakikm mocowaniem i kablami? Poprostu chce wiedzieć co mi jeszcze potrzeba prócz gołych lamp. Z góry dzięki za info.
  20. Też czekam na śnieg by pośmigać na desce, z tego co patrzyłem prawie wszystkie trasy jeszcze zamknięte a już połowa grudnia ,nic tylko czekać ...
  21. Wkońcu umyłem audiole i wyczyściłem dokładnie alusy, nowe spy foto : Audi na zimowym setupie 15.12.2011 :
  22. No za długo jej nie miałeś w porównaniu do B5, a szkoda auta.
  23. Gray nowej fury, szkoda że nie sedan :gwizdanie:
  24. dawid195a odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Ten żółty w środku jakoś słabo mi leży

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.